clen akva klubu?



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

clen akva klubu?

Odoslaťod Caiman » 20 Nov 2010 21:39 pm

Dnes na burze len tak medzi recou padla otazka ci som clen akvaklubu...

Tak hovorim nie, nikto ma neoslovil, nikdy nikde som nevidel pozvanku, reklamu ci inu uputavku pridat sa do radov tohto klubu. Viem, ze existuje-vdaka tymto ludom mame "casopis" Akvarium, samotne burzy, stretka atd...

Precital som si stanovy klubu, pozrel som si clenov klubu tak by som chcel vediet kto sa moze pridat?Vacsina z clenov ma dlhorocne skusenosti,akvaria s celkovym objemom nad 1000L...takze ako moze pomoct klubu bezny (nie amater ale ani profi) akvarista?Neberiem do uvahy samotny financny prispevok vo forme clenskeho...

Ma teda tento akvaklub ambiciu naberat novych clenov?Hladat pomocnikov pri organizacii roznych podujati?Co konkretne ocakava od clenov a co im moze naspät ponuknut?
Rad by som stal clenom kedze akvaristika je pre mna viac ako len "domace zvieratko" ale zatial mi pripada tento klub ako uzavreta spolocnost "lepsich" akvaristov
Obrázok používateľa
Caiman
 
Príspevky: 1220
Obrázky: 61
Založený: 24 Nov 2008 22:03 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: clen akva klubu?

Odoslaťod palo9167 » 20 Nov 2010 22:07 pm

http://klub.akva.sk/prihlaska.php

Kód: Vybrať všetko
III.
Členstvo v klube

Členstvo v klube je dobrovoľné. Členom môže byť každá fyzická a právnická osoba, ktorá súhlasí so Stanovami klubu. Osoba do 16. roku (vrátane) sa môže stať mladým členom.

Členom klubu môže byť:
čestný člen
riadny člen
mladý člen
Členstvo vzniká úplným vyplnením prihlášky, potvrdením súhlasu so Stanovami klubu, podpisom na prihláške a zaplatením členských príspevkov podľa pokynov.

Dokladom o členstve je preukaz.

Čestné členstvo udeľuje výročná členská schôdza za zásluhy o rozvoj akvaristiky a dlhodobú činnosť v klube.

Členstvo zaniká úmrtím člena, písomným ukončením členstva zo strany člena klubu, vylúčením člena pre neplnenie členských povinností podľa časti IV Stanov klubu.

Pri porušení Stanov klubu rozhoduje o zániku členstva výročná členská schôdza. Rada klubu musí písomne oznámiť členovi minimálne mesiac vopred fakt, že svojim konaním porušil stanovy klubu.Člen sa môže obhajovať písomne alebo osobne do konania VČS.
Naposledy upravil palo9167 dňa 20 Nov 2010 22:09 pm, celkovo upravené 1 krát.
palo9167
 
Príspevky: 503
Obrázky: 69
Založený: 23 Dec 2009 21:47 pm

Re: clen akva klubu?

Odoslaťod Caiman » 20 Nov 2010 22:09 pm

palo9167 napísal:http://klub.akva.sk/prihlaska.php

a co si tym chcel povedat????
Obrázok používateľa
Caiman
 
Príspevky: 1220
Obrázky: 61
Založený: 24 Nov 2008 22:03 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: clen akva klubu?

Odoslaťod palo9167 » 20 Nov 2010 22:11 pm

sorry editoval som to.
chod na
http://klub.akva.sk
tam sa vsetko dozvies :)
palo9167
 
Príspevky: 503
Obrázky: 69
Založený: 23 Dec 2009 21:47 pm

Re: clen akva klubu?

Odoslaťod Caiman » 20 Nov 2010 22:19 pm

Pali to som vsetko cital ale...okrem toho ze dostanem preukaz a moje clenstvo konci ked budem vonat fialky zospodu som nic nezistil :).Jasne,staci vypisat prihlasku a zaplatit.
Pytam sa jasne,ako moze byt v klube uzitocny "bezny" akvarista?
Obrázok používateľa
Caiman
 
Príspevky: 1220
Obrázky: 61
Založený: 24 Nov 2008 22:03 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: clen akva klubu?

Odoslaťod Miloš » 20 Nov 2010 23:46 pm

Caiman v klube su vsetko bezni akvaristi :)
Ambiciu prijmat novych clenov a hlavne tych, co budu ochotny pomoct ,klub samozrejme ma a budeme radi za kazdeho clena.
Ocakavania od clenov su zvlastna vec lebo ano dufame, ze sa zapoja do priprav akcii, ale nikoho nemozno k nicomu nutit.
A co ti moze klub ponuknut?
Ak nebudes s klubom zit tak asi nic moc, jednoducho nebudes poznat ostatnych clenov klubu a oni nebudu poznat teba. Na druhej strane, ak budes aktivnou sucastou klubu, ziskas skusenosti od skusenejsich akvaristov. Mas moznost cestovat na rozne akvaristicke podujatia a casto krat sa na tychto zajazdoch dostanes k roznym chovatelom kde by si sa inak nemal sancu dostat.
Ziskas kamaratov, ktori trpia rovnakou diagnozou ako ty, ano tusis spravne jedna sa o diagnozu akvarista.
Takze ak ta tento moj prispevok zaujal tak dufam ze sa vidime pocas priprav na akvazimu :)
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: clen akva klubu?

Odoslaťod pepo311 » 22 Nov 2010 22:49 pm

Milos Ti dal uplne vycerpavajucu odpoved. :pivo:
pepo311
 
Príspevky: 151
Obrázky: 25
Založený: 24 Máj 2004 20:17 pm
Bydlisko: BA-Petrzalka


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.