larvy komarov



Všetko okolo akvarijných rýb

Re: larvy komarov

Odoslaťod Aquanaut » 27 Nov 2010 12:43 pm

ja som už dávnejšie vyhodil všetku mrazenú potravu ( opakované podozrenie z infekcie ) a kŕmim kvalitným granulovaným krmivom od Sera :) a mám pokoj, chutí to aj starým aj mladým aj krevetkám aj slimákom..žeby som ochutnal aj ja? :P
Obrázok používateľa
Aquanaut
 
Príspevky: 521
Obrázky: 0
Založený: 17 Aug 2010 12:22 pm
Bydlisko: Humenné

Reklama

Re: larvy komarov

Odoslaťod Vlado21 » 27 Nov 2010 17:00 pm

Ja som na tom podobne, nad mrazenymi tubiflexami rybicky ohrnali nos, komarie larvy im uz chutili o nieco viac, ale smrdelo to po rozmrazeni ako fras! Zato na TetraMinove vlocky cakaju uz rano nastupene v rade, podobne aj na bielkovinovu zmes z burzy (vyzera ako mleta paprika, len farba je taka tehlova, neviem presne co tam vsetko je). A ked im obcas hodim kusky tabletovanej Spiruliny, na dne sa rozputa riadna kuca-paca... :mrgreen: Nieco zive (nie mrazene) z burzy mozno este obcas vyskusam, ale dobre si to zvazim... Za rizika, ze s krmivom domov donesiem aj nejaku hnusobu, mi to nestoji...

Skor este rozmyslam nad "chovnou stanicou" kotuliek, s tymi mam z davnej minulosti dobru skusenost alebo octomiliek, ked nejaku doma chytim, je to vitanie spestrenie stravy hlave pre tetry, Guramu a zivorodky, ktore mam...
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: larvy komarov

Odoslaťod bito » 27 Nov 2010 22:13 pm

Vlado21 napísal:Ja som na tom podobne, nad mrazenymi tubiflexami rybicky ohrnali nos, komarie larvy im uz chutili o nieco viac, ale smrdelo to po rozmrazeni ako fras! Zato na TetraMinove vlocky cakaju uz rano nastupene v rade, podobne aj na bielkovinovu zmes z burzy (vyzera ako mleta paprika, len farba je taka tehlova, neviem presne co tam vsetko je). A ked im obcas hodim kusky tabletovanej Spiruliny, na dne sa rozputa riadna kuca-paca... :mrgreen: Nieco zive (nie mrazene) z burzy mozno este obcas vyskusam, ale dobre si to zvazim... Za rizika, ze s krmivom domov donesiem aj nejaku hnusobu, mi to nestoji...

Skor este rozmyslam nad "chovnou stanicou" kotuliek, s tymi mam z davnej minulosti dobru skusenost alebo octomiliek, ked nejaku doma chytim, je to vitanie spestrenie stravy hlave pre tetry, Guramu a zivorodky, ktore mam...

tu bielkovinovu zmes s burzy mam aj ja a idu sa mi za nou ryby potrhat :pivo:
Obrázok používateľa
bito
 
Príspevky: 77
Založený: 30 Okt 2009 12:15 pm
Bydlisko: šenkvice

Re: larvy komarov

Odoslaťod Vlado21 » 28 Nov 2010 00:10 am

Bol som dotazovany, co to presne je. Ale na povodnom baleni (niekolkokilove biele vedro) som toho pri kupe vela nevycital. Vyzeralo to ako nieco taketo: http://www.harismarine.com/fishmeal.htm . Nepozna tu nahodou niekto presny obsah tej zmesky?
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.