Zilina - dobra akvaristika



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod Pavole » 24 Jan 2011 20:55 pm

to pha: keby som mal kvalitu akvaristickej predajne hodnotiť len na základe zdravotného stavu rastlín a toho, v akých veľkých akvárkach majú predajcovia ryby, na základne mojej poslednej návštevy daných akvaristík (z utorku minulého týždňa, a to sú spomínané obe predajne jednoznačne najkvalitnejšie v Žiline), jednoznačne by v danom momente vyhral p. Meško.
V obchode p. Bajanu nebolo v akvárku s rastlinami jedinej zelenej príp. sviežej rastliny - vyzeralo to, akoby tam vykydal hnoj a to nehovorím o veľkosti tých "prťavých" akvárií, v ktorých máva často aj pomerne veľké druhy rýb.

Z hľadiska ponúkaného sortimentu a ochoty, či rýchlosti doobjednania žiadaného tovaru však na plnej čiare vyhráva p. Bajana.
Meško je taká "stará škola", väčšinou milý, ukecaný chlapík.
Ostatné akvaristické predajne ani nestoja za zmienku - biedny výber( v drvivej väčšine len tie najbežnejšie druhy...), choré ryby, neochotný a neodborný personál. Všetky tie nové "petshopy" v obchodných centrách sú oveľa drahšie, ako všetky ostatné staršie predajne. A práve tu je najhorší personál.
Poslendý rok aj tak všetko, čo potrebujem, vždy zoženiem na akvaburze v Dome techniky, začo patrí vďaka jej organizátorom a predajcom, ktorí sú ochotní dôjsť aj z pomerne veľkej vzdialenosti a ponúkať široký sortiment v rozumnej cene. Ak potrebuješ niečo špeciálne, vždy môžeš kontaktovať p. Budaia - ten to môže vybaviť u niektorého z predajcov a na najbližšej burze to už môžeš kúpiť.

toť môj laický názor
Pavole
 
Príspevky: 60
Obrázky: 0
Založený: 28 Feb 2006 11:54 am
Bydlisko: Žilina

Reklama

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod pha » 24 Jan 2011 21:22 pm

Ahoj Pavole.
Mas pravdu. Takto to bolo minuly tyzden vsade, presne ako pises. Bajana sa ale naskladni, ako vzdy ma vela roboty, proste nestiha. A raz moze na to doplatit, no za posledne dva roky je jednoznacne u mna najlepsia akvaristika v ZA ta jeho. Ale je jasne ze ked ide niekto kupit da sa povedat obyc. vec, tak Mesko na to v akej izbe to ma, je dobry, ako pises ,,stara skola,,
Burzu poznam, chodievam. Teraz ma tam namotal jeden z predajcov na akoze machy, ktore posli kade tade, kedze neboli do akvarka, haha. Nehnevam sa ale, aj tu chodi na forum, no sam nevedel co predava, a rad stale nieco nove skusam.
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod Drey21 » 28 Aug 2011 22:05 pm

Podla mojho nazoru najlepsia akvaristika v Ziline je u pana Meška pri pizzeri Carolina. Dobra je aj pri nemocnici, ale to iba v pripade ak je tam pan majitel. A som dost rozcarovany z akvaristiky v blizkosti hotela Grand, tam mi nevedia poradit, su tam dost neochotni - a ked som sa spytal na slimaka nerita zebra tak som bol vysmiaty ze kde som ten nazov pocul ze to neexistuje. Dobra akvaristika bola aj oproti auparku - dufam ze po rekonstrukcii budovy ju znova otvoria....
Drey21
 
Príspevky: 36
Obrázky: 6
Založený: 29 Sep 2010 18:32 pm

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod prasan » 28 Aug 2011 22:34 pm

Možno keby si si pýtal lat.Neritina natalensis tak by ťa pochopili.
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod Drey21 » 28 Aug 2011 23:25 pm

ukazal som aj fotku v mobile a nic :(
Drey21
 
Príspevky: 36
Obrázky: 6
Založený: 29 Sep 2010 18:32 pm

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod prasan » 29 Aug 2011 00:21 am

Tak to je teda personál na zamyslenie.
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod doors010 » 17 Okt 2012 23:45 pm

kde v ZA maju najlepsi vyber akva rastlin????chystam sa tam v piatok na sluzobku tak by som siel niekam pozret rastlinky....
doors010
 
Príspevky: 1245
Obrázky: 0
Založený: 26 Sep 2011 11:22 am

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod ximo » 03 Feb 2013 18:21 pm

Kde v Žiline sa dajú kúpiť krevety? a nevidel niekto pekné Ramirezky?
ximo
 
Príspevky: 13
Založený: 23 Jan 2013 16:54 pm

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod Staffik » 03 Feb 2013 19:25 pm

Aké krevetky chceš?
Staffik
 
Príspevky: 116
Obrázky: 2
Založený: 19 Dec 2012 22:35 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod Staffik » 03 Feb 2013 19:26 pm

Aké krevetky chceš?
Staffik
 
Príspevky: 116
Obrázky: 2
Založený: 19 Dec 2012 22:35 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod ximo » 03 Feb 2013 20:30 pm

caridina crystal black ss alebo s
ximo
 
Príspevky: 13
Založený: 23 Jan 2013 16:54 pm

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod Boris Bečár » 03 Feb 2013 22:04 pm

dnes bola burza ... o mesiac máš znovu šancu
Obrázok používateľa
Boris Bečár
 
Príspevky: 245
Obrázky: 2
Založený: 30 Júl 2011 14:43 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod ximo » 03 Feb 2013 22:41 pm

už som to povedal viac krát, ale teraz to aj dodržím.. už tam nikdy nepôjdem. Tie priestory dnes, to bolo niečo strašné... ľudí, toľko, že sa nedalo ani k predajcom dostať a ponúkaný tovar.... nebudem komentovať.. je to môj názor, ale určite by si táto akcia zaslúžila podstatne viac.. aj zo strany organizátorov aj zo strany predajcov.. myslím, že o kupujúcich núdza nieje.. opačne je to hrozné...
ximo
 
Príspevky: 13
Založený: 23 Jan 2013 16:54 pm

Re: Zilina - dobra akvaristika

Odoslaťod urgy » 03 Feb 2013 23:26 pm

No neviem, ja na burzu nedám dopustiť, vždy som tam zohnal všetko čo som potreboval, ak chceš niečo špeciálne, tak je dobré sa vždy vopred dohodnúť s predajcami....A ohľadom kreviet skús kontaktovať pána Budaja, chová a množí dosť druhov...
urgy
 
Príspevky: 150
Založený: 04 Jan 2011 22:13 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.