Tyrania na akve



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Opthalmotilapia » 30 Jan 2011 08:31 am

"Daj a bude Ti dane"
Opthalmotilapia
 
Príspevky: 6
Založený: 27 Jan 2011 17:06 pm

Reklama

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Johny 13 » 30 Jan 2011 11:39 am

4 Seth8:
Ty si zas jeden čo si myslí, že je najväčší chytrák v okolí. Niečo ako chrobák Truhlík.
Ďakujem, že si mi touto sprostou témou zabil cca hodinu života. Ak sa potrebuješ vykecávať, tak sa prihlás na fb, pokec, alebo inde, kde ťa bude chcieť niekto čítať, alebo si rovno urob blog a tam si môžeš filozofovať do bezvedomia ty postpubertálny kecal. Keď sa v tejto téme zapíše desať strán, tak to k ničomu nepovedie. Len riešiš dilemy a nič podstatné z teba nevylezie. Ak sa potrebuješ vyrozprávať zaplať si psychológa, pretože bez urážky nahovárať si, že si touto témou niekoho zachránil je najhlúpejšia vec akú som za posledný rok a pol počul.
Howg.
Obrázok používateľa
Johny 13
 
Príspevky: 110
Založený: 25 Jan 2008 02:44 am
Bydlisko: Žilina-Varín

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 11:56 am

Johny 13 napísal:4 Seth8:
Ty si zas jeden čo si myslí, že je najväčší chytrák v okolí. Niečo ako chrobák Truhlík.
Ďakujem, že si mi touto sprostou témou zabil cca hodinu života. Ak sa potrebuješ vykecávať, tak sa prihlás na fb, pokec, alebo inde, kde ťa bude chcieť niekto čítať, alebo si rovno urob blog a tam si môžeš filozofovať do bezvedomia ty postpubertálny kecal. Keď sa v tejto téme zapíše desať strán, tak to k ničomu nepovedie. Len riešiš dilemy a nič podstatné z teba nevylezie. Ak sa potrebuješ vyrozprávať zaplať si psychológa, pretože bez urážky nahovárať si, že si touto témou niekoho zachránil je najhlúpejšia vec akú som za posledný rok a pol počul.
Howg.


Práve si si niečo dokázal? :D Práve pre toto tu tá téma je :) Toto fórum nie je vedecká výskumná stanica, možno ti uniká význam toho na čo fórum slúži, nevadí :) A naviac, ignorovať smajlíkov a vytŕhať časti textu z kontextu, čo z toho máš? A opäť, ak ti niečo vadí, prečo pri tom strácaš čas? Nevšímaj si a koniec :) Toto fórum je pre ľudí a bez ľudí to nepôjde :) Takže vychladni a nevšímaj si to tu :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod astro » 30 Jan 2011 12:32 pm

tu máš exemplárny príklad toho, prečo sa podľa teba ľudia tu na akva.sk správajú ako "tyrani". asi máš pravdu, podľa tvojich kritérií som aj ja "tyran" :mrgreen:
66-litrov-t11984.html
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 12:35 pm

astro napísal:tu máš exemplárny príklad toho, prečo sa podľa teba ľudia tu na akva.sk správajú ako "tyrani". asi máš pravdu, podľa tvojich kritérií som aj ja "tyran" :mrgreen:
66-litrov-t11984.html


zrovna to je ten kladný prípad ;) jasné, všetci vidíme tú tvrdohlavosť, ale ako môžme vidieť, práve v tomto prípade toto fórum svoje poslanie splnilo. ty si mu pomohol a nasmeroval ho (máš bod za trpezlivosť :D ) a zrejme práve teraz kupuje už spomínaný koreň do upraveného akvárka :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Mariok » 30 Jan 2011 12:41 pm

Seth8: Tu je ďalší exemplárny príklad toho, prečo občas ľudia "pritvrdia": osvetlenie-t3627-1320.html#p175597
myslím si, že autor má pravdu a nikdy nebudem kritizovať jeho postup, lebo je pre fórum, ale aj pre výchovu "detí" prínosom. Nikde sa nevyžaduje jednanie v rukavičkách, ani dve strany vysvetľovania, aby sa náhodou nepošramotilo niekoho ego!

Zato ale reakcia Johnyho 13, ale aj tvoja odpoveď je jednoznačným porušením bodu 20 http://akva.sk/clanky/pravidla_diskusie.php "20. Môžem napádať myšlienky, ale nie diskutujúcich. Pokiaľ kritizujem, musí ísť o kritiku názoru, nie osoby." Ak ti to vadí, máš pri každom príspevku výkričník v obrátenom trojuholníku pre upozornenie admina, takže niet čo riešiť!
A veľmi zaujímavý a hodný pozornosti je aj bod 21: "21. V skutočnej diskusii získavajú hlavne porazení, pretože sa viac poučia."
Obrázok používateľa
Mariok
 
Príspevky: 1465
Obrázky: 53
Založený: 21 Dec 2006 19:14 pm
Bydlisko: Martin

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 12:45 pm

Mariok napísal:Zato ale reakcia Johnyho 13, ale aj tvoja odpoveď je jednoznačným porušením bodu 20 http://akva.sk/clanky/pravidla_diskusie.php "20. Môžem napádať myšlienky, ale nie diskutujúcich. Pokiaľ kritizujem, musí ísť o kritiku názoru, nie osoby."


Len chcem k tomu dodať že nevidím kde by som na Johnyho nejak útočil, len som mu napísal ak ho to tu nezaujíma nech to tu nečíta :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Sunkafit » 30 Jan 2011 13:23 pm

Seth8 napísal:No registroval som sa tu len nedávno, ale čo sa tém týka, prešiel som si tu toho už pomerne dosť... A v každej jednej téme vidím len to ako sa odborníci, alebo proste skúsení chovatelia navážajú do neskúsených nadšencov... Jasné, myslia na dobro rýb a podobne... Lenže neberú ohľad na to že keď oni začínali tiež neboli experti. Moje prvé akvárko bolo plné gupiek, plát a skalárov, mal osvoje probléy, ale časom som sa všetko tak nejak učil... A tu každý chce aby keď si niekto zakladá akva pre potešenie vytvoril dokonale fungujúci samostatný biotop :D To mi moc správne nepripadá. Keď už sa hovorí o "dobre rýb" prečo ich potom teda chovajú nech už majú akékoľvek dobré podmienky? Najlepšie podmienky sú tie naozaj prírodné :P Ja chápem oduševnenie a rozhorčenosť napríklad nad tým ak chce niekto do 30 litrového akvárka dať skaláre a podobne, ale tak u mňa majú tí ľudia plus už len za to že sa na to pýtajú :) (aj keď teda väčšinou sa pýtajú až po, nie pred) hlavné je však to že majú ten záujem, trápi ich to, zisťujú kde chybujú a chcú si nechať poradiť :) Nemyslíš? :)

podpis......sem sa naozaj ani neoplati prispievať ale len čítať
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod jiri sajar » 30 Jan 2011 14:48 pm

no aby som bol úprimný, tak tvoje téma ako aj téma - maximusSk-a - v ktorom prezentuje svoje 300l akva a žiada o rady čo zmeniť alebo upraviť, aby následne deklaroval, že všetky rady berie s rezervou - ma dnes jednoznačne presvedčili o tom, že nemá absolútne žiadnu cenu vkladať energiu do toho aby sa človek angažoval preto aby akvária aj tých, ktorí sú v tomto obore laici, za niečo stáli.....
nemám a aj som nikdy nemal potrebu sa realizovať tým, že "pérujem" nejakého zelenáča, len aby som mu ukázal svoju prevahu v znalostiach či skúsenostiach ... ani ja som v svojej mladosti nevedel všetko hneď od začiatku a v tých rokov bolo informácií a ich zdrojov k dispozícii oveľa menej ako dnes a ak dnes niečom na portáli napíšem, tak to píšem na základe dlhých rokov skúseností čo je treba urobiť a rešpektovať k tomu aby akvárium fungovalo tak ako by malo a aby prinášalo potešenie a nie len žralo peniaze, nervy a čas na obsluhu... ak si niekto neváži dobre mienenej rady [u]a neuvedomuje si, že v svojej nádrži svojim konaním rozhoduje o kvalite života a prípadnej smrti živých bytostí, ktoré majú rovnaké právo na kvalitu svojho bytia rovnako ako majiteľ akvária/u] - bol by som sprostý ak by som sa pchal niekomu do ....
téma o upadaní portálu jednoznačné svedčí len o tom, že veľa skúseným akvaristom jednoducho došla trpezlivosť sa "trápiť" sa neustálym omielaním základných pravidiel, ktoré by si mali aj začiatočníci jednoducho naštudovať ....
skúsení akvaristi z tohto portálu nemiznú, len sa rozhodli komunikovať len s tými, ktorí za to stoja a o tom, čo ich samotných zaujíma a nepotrebujú byť viditeľní .... a dôvod prečo to tak je ?!? na to nech si odpovie každý sám .... ja som si práve teraz odpovedal...a aj so podľa toho zachovám...
Obrázok používateľa
jiri sajar
 
Príspevky: 720
Obrázky: 77
Založený: 28 Jún 2005 08:28 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod mystka » 30 Jan 2011 15:27 pm

Treba si ale uvedomit rozdiel medzi radou a prikazom. Aj dobre mienenu radu moze clovek zvazit a rozhodnut sa, co spravi. Ak samozrejme nejde o karasa v 5 l alvarku a pod. :wink: .
Obrázok používateľa
mystka
 
Príspevky: 598
Obrázky: 62
Založený: 07 Jan 2009 20:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 15:56 pm

jiri sajar napísal:téma o upadaní portálu jednoznačné svedčí len o tom, že veľa skúseným akvaristom jednoducho došla trpezlivosť sa "trápiť" sa neustálym omielaním základných pravidiel, ktoré by si mali aj začiatočníci jednoducho naštudovať ....
skúsení akvaristi z tohto portálu nemiznú, len sa rozhodli komunikovať len s tými, ktorí za to stoja a o tom, čo ich samotných zaujíma a nepotrebujú byť viditeľní


odporúčam si prečítať si o čom táto téma je ;) nikde sa tu nespomína miznutie skúsených akvaristov z fóra alebo že nemajú záujem poradiť :) náhodou som tu postrehol dosť naozaj skúsených akvaristov ktorí vedia poradiť, poprípade odkázať na niekoho kto poradiť vie :) cieľom tejto témy je poukázať na to že keď niekomu niečo vo fóre vadí, nech si to nevšíma alebo nech to nahlási, hlavne aby tu nedochádzalo k tomu na čo sa vlastne všetci sťažujú :) nejde ani tak o premnoženie opakujúcich sa tém, keď sa to tak vezme, otázky sa väčšinou opakujú v jednej téme :) a témy sa rozrastajú na obsahu nielen tým že niekto neskúsený alebo lenivý si to vyhľadať zopakuje už položenú otázku, rozširovaniu tém väčšinou napomáhajú aj zase naopak prehnane aktívni členovia ktorí sa na to sťažujú :) ergo idú sami proti sebe :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod tomas120 » 30 Jan 2011 16:41 pm

Nič v zlom , ale ty píšeš úplne z cesty... Ty píšeš raz tak a potom inak. Začínam nadobúdať pocit, že už ani ty sám nevieš čo vlastne chceš... Všehovšudy tu máš cca 30 príspevkov a to len v tejto téme si ich napísal zhruba 2/3 , ako ty už môžeš vedieť že čo na fóre niekomu vadí...Áno, temy sa rozrastajú na obsahu, ale ich hodnota je často krát nulová. Skús si niečo vyhľadať, dáku konkrétnu vec a zistíš že akými somarinami sa musíš doslova prebiť, pokiaľ sa dopracuješ k potrebným informáciam. Na šťastie sa tu bezpredmetné témy zamykajú, takže nemusí sa človek prelúskavať ešte aj nimi, bo to by už bol riadny guláš...
tomas120
 
Príspevky: 313
Obrázky: 5
Založený: 11 Feb 2010 13:56 pm
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 17:08 pm

tomas120 napísal:Nič v zlom , ale ty píšeš úplne z cesty... Ty píšeš raz tak a potom inak. Začínam nadobúdať pocit, že už ani ty sám nevieš čo vlastne chceš... Všehovšudy tu máš cca 30 príspevkov a to len v tejto téme si ich napísal zhruba 2/3 , ako ty už môžeš vedieť že čo na fóre niekomu vadí...Áno, temy sa rozrastajú na obsahu, ale ich hodnota je často krát nulová. Skús si niečo vyhľadať, dáku konkrétnu vec a zistíš že akými somarinami sa musíš doslova prebiť, pokiaľ sa dopracuješ k potrebným informáciam. Na šťastie sa tu bezpredmetné témy zamykajú, takže nemusí sa človek prelúskavať ešte aj nimi, bo to by už bol riadny guláš...


Nič v zlom ale nepokúšaj sa tu do mňa navážať ;) Túto tému si si neprečítal a aj napriek tomu hodnotíš... Keby si si ju prečítal, vedel by si ako som už vyššie spomínal že aj za ten pomerne krátky čas čo tu som registrovaný som si stihol prečítať značné množstvo tém... Takže áno, viem na čo sa ľudia sťažovali a čo im vadilo... A opakovane, toto nie je fórum výskumnej stanice, ako chcete dosiahnuť vysokú úroveň tém, keď to tu má slúžiť aj pre začínajúcich akvaristov? Ak má niekto pocit že je to tu "pod jeho úroveň" prosím, existujú kvantá odborných stránok, vedeckých publikácií a rôznych stránok, ktoré určite dokážu uspokojiť aj vaše nároky. Jediné čo som povedal že táto stránka, nezávisle na tom koľko a ako školených odborníkov sa tu náchadza nie je (aspoň som nikde na nič také nenarazil) ničím viac ako bežným fórom určeným pre skupinu ľudí s rovnakým hobby ;) A niektorí ľudia by chceli aby to tu bolo pre skupinu zo skupiny?
A k tomu že píšem tak a potom inak? Necítim sa byť obmedzovaný rôznymi pohľadmi na vec... Ja sám som už vyššie spomínal že aj mňa tu párkrát vytočilo aj to xkrát spomínané opakovanie otázok, jasné že to viem pochopiť aj zo strany ľudí ktorých to obťažuje :) Jediné na čo apelujem je aby aj títo ľudia na tento problém pozreli z pohľadu tých čo z neba nespadli s perfektným akváriom :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 17:20 pm

Každopádne už som požiadal o uzamknutie témy, pretože toto aj tak nikam nevedie :) Ostáva len spoliehať sa na milších a trpezlivejších členov fóra :) Takže všetkým prajem len veľa osobných úspechov, pevné nervy a veľa trpezlivosti :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Milan666 » 30 Jan 2011 17:27 pm

Seth8, máš výdrž, touto témou nič nevyriešíš. Vždy budú kritici a sem tam sa nájdu aj tí čo fandia, s tým nič neurobíš. Budeš žiadať o radu, odporučia ťa na vyhľadavač, ale to len tí, čo poradiť nevedia. Poradíš niekomu a bude ti jedným podakované a väčšinou budeš skritizovaný a to len tými čo nechcú poradiť. Musíš sa pousmiať a ísť dalej
Ja som sa už teraz pousmial .... a idem dalej
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 17:31 pm

Milan666 napísal:Seth8, máš výdrž, touto témou nič nevyriešíš. Vždy budú kritici a sem tam sa nájdu aj tí čo fandia, s tým nič neurobíš. Budeš žiadať o radu, odporučia ťa na vyhľadavač, ale to len tí, čo poradiť nevedia. Poradíš niekomu a bude ti jedným podakované a väčšinou budeš skritizovaný a to len tými čo nechcú poradiť. Musíš sa pousmiať a ísť dalej
Ja som sa už teraz pousmial .... a idem dalej


Pekne povedané a presné :)
Nehovorím že som niečo takéto nečakal, ale ja si môžem povedať že som nebol len ten odutý čo frfle a nekoná :) Nijak mi to neublíži, nikomu to neublíži, tak je to tu :)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Johny 13 » 30 Jan 2011 17:55 pm

Seth8 napísal:
Johny 13 napísal:4 Seth8:
Ty si zas jeden čo si myslí, že je najväčší chytrák v okolí. Niečo ako chrobák Truhlík.
Ďakujem, že si mi touto sprostou témou zabil cca hodinu života. Ak sa potrebuješ vykecávať, tak sa prihlás na fb, pokec, alebo inde, kde ťa bude chcieť niekto čítať, alebo si rovno urob blog a tam si môžeš filozofovať do bezvedomia ty postpubertálny kecal. Keď sa v tejto téme zapíše desať strán, tak to k ničomu nepovedie. Len riešiš dilemy a nič podstatné z teba nevylezie. Ak sa potrebuješ vyrozprávať zaplať si psychológa, pretože bez urážky nahovárať si, že si touto témou niekoho zachránil je najhlúpejšia vec akú som za posledný rok a pol počul.
Howg.


Práve si si niečo dokázal? :D Práve pre toto tu tá téma je :) Toto fórum nie je vedecká výskumná stanica, možno ti uniká význam toho na čo fórum slúži, nevadí :) A naviac, ignorovať smajlíkov a vytŕhať časti textu z kontextu, čo z toho máš? A opäť, ak ti niečo vadí, prečo pri tom strácaš čas? Nevšímaj si a koniec :) Toto fórum je pre ľudí a bez ľudí to nepôjde :) Takže vychladni a nevšímaj si to tu :)


1.Skús si prečítať čo si doteraz napísal a čo si napísal mne a ak máš aspoň trochu sebakritiky prejsť si vlastné myšlienkové pochody, tak pochopíš prečo si ma naštval.
Totiž píšeš dvojzmyselne až nezmyselne, nič nenapíšeš na rovinu, v niektorých častiach si možno protirečíš(možno zámerne), ale to sa nedá zistiť, lebo ti nevidím do hlavy. Proste ti nieje rozumieť čo chceš touto témou dosiahnuť.
Mimochodom ospravedlňujem sa ti ak sa ti moja reakcia zdala prehnane tvrdá a ak si sa cítil týraný.
2.Ty si si čo dokázal založením tejto témy? Chceš tu robiť rozhodcu, alebo sudcu, alebo o čo ti ide? Opäť ti nerozumiem.
Prečo tu táto téma vlastne je? Stále mi uniká podstata čo chceš vlastne dosiahnuť. Celosvetový mier, alebo slobodu veľrýb, alebo nejakú inú nedosiahnuteľnosť?
3.V ďalšej vete mi napíšeš, že toto fórum nieje výskumná stanica, a že mi uniká význam toho na čo fórum slúži.
Mnohý akvaristi čo sem chodia majú dlhoročné skúsenosti a obrovské vedomosti a tie dosiahli jedine výskumom a učením, takže tieto stránky sú tvorené "výskumníkmy" a "učencami" na slovo vzatými vo svojom obore, takže s nadsádzkou by sa dalo povedať, že to tu ako výskumná stanica je a dosť ma vie naštvať, keď si nejaký darmožráč informácií dovolí vo svojej nadutosti kritizovať a pritom mu je všetko podsúvané na striebornom podnose.
Už samotný názov stránky ti veľa napovie a myslím, že práve tebe uniká význam na čo slúži. Ak chceš bezvýsledne polemizovať a tlachať o nesmrteľnosti ľudskej zloby..., tak si to mal skôr preniesť do už založených tém s podobným obsahom, kde sa každý dotknutý Truhlík snaží dosiahnuť svoju pravdu, aby ho niekto poľutoval,... a nie zakladať novú.
4.Ignorovať smajlíkov? Vytrhávať časti textu z kontextu? Čo mi má smajlík za vetou povedať, aký má veta význam? Smajlík sa dá vysvetliť rôzne. Takže vetu nemyslíš vážne, alebo sa z nej smeješ, alebo je to vtip, alebo ako si to mám vysvetliť? A z toho čo píšeš a ako, sa často nedá určiť ako to vlastne myslíš. Niekedy sa zdá ako keby si "rozmýšľal nahlas" a hneď to aj zapisoval.
Pokiaľ napíšeš,
"Jasné, z toho istého dôvodu vznikla aj táto téma :) A ono to prejde oveľa skôr :) To je len to chvíľkové zamyslenie, ale myslím že niekomu to padne vhod :) A nikdy nevieš čomu to môže pomôcť. :) Možno to zachránilo aspoň jedného potenciálneho budúceho akvaristu :mrgreen: Ktorý sa raz bude navážať do detí na nejakom fóre :mrgreen:"
odkiaľ som mal podľa teba niečo vytrhnúť, tak si to mám ako vysvetliť?
5.A tvoje bonusové doporučenie nakoniec: "A opäť, ak ti niečo vadí, prečo pri tom strácaš čas? Nevšímaj si a koniec :) Toto fórum je pre ľudí a bez ľudí to nepôjde :) Takže vychladni a nevšímaj si to tu :)"
K tomu sa dá len jedna otázka: Prečo sa neriadiš svojimi vlastnými radami a zahlcuješ tieto stránky smogom svojich pre mňa bezvýznamných, až nezmyselných rozumových pochodov a hlúpych polemík o ničom?

Pripomenul si mi jedného cvoka, ktorý mal napísať prácu z psychológie na vysokej škole. Malo sa to týkať zrejme komunikácie cez internet a reakcií rôznych osôb vzájomne na seba a na neho... Tento maniak založil prezentáciu malého nevhodne zariadeného akvária s nevhodnými kombináciami rýb(mučil ich v tom mixéry asi dva týždne) a sledoval čo sa bude diať s ostatnými užívateľmi. Prilieval olej do ohňa, keď sa nejaký rozhorel a štval ľudí proti sebe. Robil všetko preto, aby zistil kam až sa dá zájsť. Nakoniec sa to niekde prevalilo. Niektorý jeho kolega bol akvarista a bonzol ho.
Nie som zástanca pravidelných a preventívnych telesných trestov, ale keď niekomu kto si pýta radu hovoríš ako to má byť a on robí pravý opak a ty vieš, že tým ubližuje živým tvorom a ešte ti vynadá, že čo sa staráš, keď ťa do toho nič, a navyše schválne provokuje, tak takému mám chuť vylepiť také zaucho, že by mu uletela hlava. Jediné čo chápem na tvojej téme je, že sa zastávaš aj podobných zmätkov a to mi je proti srsti.
Obrázok používateľa
Johny 13
 
Príspevky: 110
Založený: 25 Jan 2008 02:44 am
Bydlisko: Žilina-Varín

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod Seth8 » 30 Jan 2011 18:18 pm

K jednotlivým bodom sa vyjadrovať nebudem, všetko je tu spomínané predtým a nikto tu nemá rád opakovanie :) A úprimne, je jasné že kopa ľudí tu má dlhoročné skúsenosti, no (a teraz sa budem opakovať, naozaj sorry) ako môže niekto žiadať od nováčika mať skúsenosti 40ročného akvaristu? Už rozumieš? Nikto sa tu nesnaží o svetový mier alebo dvíhať niekomu žlč, kľudne si to nazvi výkrikom do tmy :) Nikoho tu nespochybňujem, nikoho tu nezhadzujem, nikým neopovrhujem :) A keď už aj na obyčajné zavtipkovanie (to k tým smajlíkom) niekto zareaguje tak prudko a agresívne ako si predviedol, došlo mi že proste ono to aj tak nikoho nezaujíma aj sa s ľuďmi porozprávať. Nekážem nikomu nič, každý má svoje predstavy toho na čo fórum slúži :) Podľa mňa je to na virtuálnu interakciu a vzájomné zdieľanie názorov, pozorovaní a skúseností, ty to očividne berieš ako publikačnú činnosť. Milión ľudí milión chutí :)
A žiadnych zmetkov sa nezastávam, aj vo mne všetko vrie keď vidím ako niekto pchá karasov do trojlitrových gúľ len preto že to bolo vo filme... Treba sa naučiť od ľudí nič neočakávať a uvidíš ako niektorí dokážu prekvapiť keď ich čo len trochu nakopneš ;)
Seth8
 
Príspevky: 43
Obrázky: 3
Založený: 14 Jan 2011 19:52 pm
Bydlisko: Púchov

Re: Tyrania na akve

Odoslaťod marlo » 30 Jan 2011 18:23 pm

100 ludi 100 chuti
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.