Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod marian » 23 Okt 2003 06:56 am

Nazov : Chovatelske potreby ( ale nie som si isty)
Mesto : PRESOV
Ulica : Hlavna 129


Predajna je urcena pre chovatelov vseobecne aj plazy ,pavuky, mala ZOO. Obchodik je velkosti 8x30m. Asi 40 arvarii, nepocital som ich presne. Dobry vyber lieciv. Krmiva: Aj narocny si vyberie. Obsluha privetiva a ochotna.
Zlozenie ryb: afriky mix, karasy, neonky, skalary, discusy po 330 Sk. Vsade chybali teplomery, vsade zavedene vzduchovania. Teplota predajne, ratam okolo 21 °C. Trosku malo pre discusov.Slaba ponuka rastlin. Skalare boli prekrasne. 7 cm po 30 Sk. Tu som uz neodolal a tak mi teraz dva plavaju v karantene doma. Problem je kam ich dam. Uvediem ceny. Platy 16 Sk
neonky 18 Sk
afriky chaos lebo vsetky boli spolu 60-90 Sk
Obrázok používateľa
marian
 
Príspevky: 137
Obrázky: 6
Založený: 26 Jún 2003 12:25 pm
Bydlisko: Margecany

Reklama

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod marian » 07 Jún 2004 06:36 am

Hladam rastlinky, tak som to v piatok navstivil. Mali. V zivote som videl vela rastliniek v zalostnom stave, ale v takom este nikdy. Bez komentara.
Obrázok používateľa
marian
 
Príspevky: 137
Obrázky: 6
Založený: 26 Jún 2003 12:25 pm
Bydlisko: Margecany

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod Dedo » 11 Nov 2010 13:56 pm

marian: mal si asi to "šťastie", že si práve bol v predajni, kde bola ženská osádka. Majitelia totiž majú jedného (veľmi zdatného odborne aj prakticky) nepísaného vedúceho a toho nechávajú pendlovať medzi oboma predajňami (Hlavná a Metodova), aby udržiaval predajne v dobrom stave. Po dlhodobom výpadku predavačky na Metodovej ho nechali tam a týmto predajňa na Hlavnej išla úrovňou dole. Dievčatám sa nedá vyčítať ochota, ale v AQA predajni musí byť predajcom aspoň jeden skúsený akvarista. S prepáčením - to nie sú voňavky, kde každá dáma sa určite vyzná. Predajňa na Hlavnej je prezentáciou firmy (poloha, veľkosť, sortiment), tak túto predovšetkým musia tak aj majitelia ponímať. Preto sa divím ich filozofii, keď zdatného zamestnanca nechávajú zastrčeného ma Metodovej.
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod laci » 11 Nov 2010 14:05 pm

Dedo napísal:marian: mal si asi to "šťastie", že si práve bol v predajni, kde bola ženská osádka. Majitelia totiž majú jedného (veľmi zdatného odborne aj prakticky) nepísaného vedúceho a toho nechávajú pendlovať medzi oboma predajňami (Hlavná a Metodova), aby udržiaval predajne v dobrom stave. Po dlhodobom výpadku predavačky na Metodovej ho nechali tam a týmto predajňa na Hlavnej išla úrovňou dole. Dievčatám sa nedá vyčítať ochota, ale v AQA predajni musí byť predajcom aspoň jeden skúsený akvarista. S prepáčením - to nie sú voňavky, kde každá dáma sa určite vyzná. Predajňa na Hlavnej je prezentáciou firmy (poloha, veľkosť, sortiment), tak túto predovšetkým musia tak aj majitelia ponímať. Preto sa divím ich filozofii, keď zdatného zamestnanca nechávajú zastrčeného ma Metodovej.


Všimol si si , že ten 1 príspevok je starý viac ako 7 rokov :?: :wink:
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod maxxx01 » 11 Nov 2010 14:40 pm

:D Dedo síce prešvihol termín odpovede o pár rokov, ale inak má v podstate pravdu. Kto to tam trochu pozná, musí súhlasiť.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod laci » 11 Nov 2010 14:45 pm

maxxx01 napísal::D Dedo síce prešvihol termín odpovede o pár rokov, ale inak má v podstate pravdu. Kto to tam trochu pozná, musí súhlasiť.

S tým súhlasím :mrgreen:
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod Dedo » 11 Nov 2010 22:28 pm

Fíííííhaaaaaaa!!!!!!!
Dátum som teda poriadne prešvihol. V tom dobrom rozhorčení nad tým, čo uvádzam v komentári, mi ten dátum fakt ušiel. Ak to "laci" rozčúlilo, tak pardon.
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod laci » 15 Nov 2010 08:41 am

Dedo napísal:"laci" rozčúlilo, tak pardon.


To určite nie :)
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod eugen grich » 09 Feb 2011 08:07 am

Nedalo mi a bol som pozrieť aj na tej hlavnej predajni,ktorá je už presťahovaná trochu vyššie k hlavnej križovatke a musím skonštatovať,že to isté,čo aj na Metodovej ul.Keď nie aj horšie.Samé živorodky a málo zaujímavých rýb.Niekoľko druhov mečúňov pomaly v každom akváriu.O kvalite sa radšej nevyjadrujem.Kvalita rapidne klesla.Buď sa to zlepší,alebo tam už radšej chodiť nebudem.
Čo sa týka tovaru,tak celkom slušne.Len trocha odbornosti a ochota poradiť mi tam chýba.Staré dobre časy,keď tam robil ten starší pán.Ten aj vedel poradiť.Teraz sa to povedať nedá.
eugen grich
 
Príspevky: 5
Obrázky: 4
Založený: 05 Aug 2009 14:00 pm

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod Dedo » 10 Feb 2011 11:34 am

Dedo napísal:Majitelia totiž majú jedného (veľmi zdatného odborne aj prakticky) nepísaného vedúceho a toho nechávajú pendlovať medzi oboma predajňami (Hlavná a Metodova), aby udržiaval predajne v dobrom stave. Po dlhodobom výpadku predavačky na Metodovej ho nechali tam a týmto predajňa na Hlavnej išla úrovňou dole. Dievčatám sa nedá vyčítať ochota, ale v AQA predajni musí byť predajcom aspoň jeden skúsený akvarista. S prepáčením - to nie sú voňavky, kde každá dáma sa určite vyzná. Predajňa na Hlavnej je prezentáciou firmy (poloha, veľkosť, sortiment), tak túto predovšetkým musia tak aj majitelia ponímať. Preto sa divím ich filozofii, keď zdatného zamestnanca nechávajú zastrčeného ma Metodovej.
.

Už to nie je pravda, toho šikovného predajcu už tam vôbec nevidím. Aj on aj starší pán pred ním to zvládali naozaj excelentne. V poslednom čase naozaj platí vyššie uvedený názor od "eugen grich"
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod D.D. » 10 Feb 2011 13:08 pm

O ochote sa nebudem radšej vyjadrovať.Dva mesiace som mal objednané MI OYA.Musel dôjsť Hofi aby mi to objednal.
Najväčšia sranda ale bola keď mi ten nový pán tvrdil,že to Rataj má pár rokov-to som sa s ním prestal baviť.
Obrázok používateľa
D.D.
 
Príspevky: 295
Obrázky: 9
Založený: 31 Mar 2009 14:52 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod Andy40 » 10 Feb 2011 13:23 pm

Čo tam nerobí Hofi som tam nebol a vyzerá to tak, že tam ani nemusím isť.
Obrázok používateľa
Andy40
 
Príspevky: 142
Obrázky: 68
Založený: 20 Nov 2008 14:37 pm
Bydlisko: Humenné,Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod palo9167 » 10 Feb 2011 18:03 pm

Za posobenia Hofiho bola ta predajna na vrchole co sa tyka sortimentu aj ochoty.Odkedy odisiel tak to ide dole vodou a to neskutocne rychlo.Na Metodovej to je este by som povedal lepsie ako na Hlavnej( reprezenacna predajna firmi) a toto je uz fakt smutne.Najviac co ma dojima je na Meodovej v akvariach s rybami ta hneda stetka.Skoro suvisly kobec je z nej v akvariach vyvoreny.Taka je hnusna az je pekna :)
Bohuzial ostavaju uz len Kosice
palo9167
 
Príspevky: 503
Obrázky: 69
Založený: 23 Dec 2009 21:47 pm

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod Dedo » 10 Feb 2011 22:41 pm

Andy40 + palo9167: je to pravda, Hofi vždy v akvárkach mal aj nejaké novinky a zaujímavé rybky. Teraz sa začal sortiment zužovať na jednoduché živorodky. Myslím, že táto doteraz reprezentatívna predajňa sa rýchlo posúva do veľmi nízkeho štandardu a nízkej hygieny sídliskových predajní v Prešove.
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod palo9167 » 10 Feb 2011 23:03 pm

Pravdu pises.
Stare zasoby sa minaju a nove nestoja za vela(resp. za nic)Ak chce niekto nieco poriadnejsie tak maly vylet do KE a navsteva v poradi
1- Prokop (tu aj keby som nechcel tak stale nieco nove a zaujimave najdem)
2-Hornbach
3- Hauriska
Ostatne KE a PO predajne momentalne za vela nestoja
palo9167
 
Príspevky: 503
Obrázky: 69
Založený: 23 Dec 2009 21:47 pm

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod eugen grich » 11 Feb 2011 06:06 am

Ako vidím,moje pocity a názory neboli subjektívne,ale viac ľudí sa zhodlo,že je situácia alarmujúca,čo je na škodu predajne a akvaristov navštevujúcich túto predajňu.
V tejto predajni ma v podstate nič nezaujalo,okrem škriekajúceho papagája a zľavnú akciu na udice,ktoré už nie su v kurze.
Chcem len podotknúť,že keď som chcel nejaké L-kové sumce,tak predavačka najprv nevedela čo chcem a ten jej kolega kým sa zorientoval tak mi ponúkol ancistrusy a neskôr gibicepsy.Na otázku,či nemajú.respektíve či nebudú mať niečo iné mi neodpovedal nič,len pokrčil plecami a odišiel.
Bol som tak okolo obedu a v akváriach som videl sem tam skapatú rybu,ešte s predošlého dňa.na ktoréj si pochutnávali iné ryby.
Gupky však nemali chybu.Tých tam bolo v akváriu najmenej,avšak najviac uhynutých.Určite mali od rána dosť času,aby to z tých akvárií dali preč.Prečo to neurobili ostava záhadou na škodu predajne.
S toho predavača som mal taký pocit,že čakal kedy konečne vypadnem,lebo bol nervózny a jeho odpovede neodpovede naznačovali,že buď tomu nerozumie,alebo nechce odpovedať.
Hygiena mimo akvária s rastlinkami bola v podstate normálna.Nemôžem povedať,že by bola zanedbaná,len tie zdochlinky.
Pocity z predajne som si odniesol asi také,že obrovská nuda,sklamanie,neochota,alebo neznalosť poradiť.A to tam nemali veľa ľudí.Pri akváriach som bol sám.Pochopil by som,ak by nestíhali kvôli veľa zákazníkom.
Na záver,len pevne dúfam,že sa to zlepší a pri ďalšej návšteve,už nebudem sklamaný.
eugen grich
 
Príspevky: 5
Obrázky: 4
Založený: 05 Aug 2009 14:00 pm

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod Aquanaut » 11 Feb 2011 11:06 am

prečo to na slovensku chodí tak, že kto má chuť a skúsenosti s tým nerobí a ten, kto nemá ani znalosti ani chuť do toho fušuje ?!? :x
potom to aj tak vyzerá, sorry za ot, ale chcel som sa po PO predajniach popozerať, ale akosi strácam chuť na výlet
Obrázok používateľa
Aquanaut
 
Príspevky: 521
Obrázky: 0
Založený: 17 Aug 2010 12:22 pm
Bydlisko: Humenné

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod D.D. » 11 Feb 2011 12:44 pm

To Aquanaut:Keď sa niečo zmení dáme Ti vedieť
Obrázok používateľa
D.D.
 
Príspevky: 295
Obrázky: 9
Založený: 31 Mar 2009 14:52 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod palo9167 » 11 Feb 2011 13:46 pm

Aquanaut napísal:prečo to na slovensku chodí tak, že kto má chuť a skúsenosti s tým nerobí a ten, kto nemá ani znalosti ani chuť do toho fušuje ?!? :x
potom to aj tak vyzerá, sorry za ot, ale chcel som sa po PO predajniach popozerať, ale akosi strácam chuť na výlet


ked mas chut na vylet tak odporucam 30km juznejsie.Urcite to neolutujes
palo9167
 
Príspevky: 503
Obrázky: 69
Založený: 23 Dec 2009 21:47 pm

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod Michal1987 » 11 Feb 2011 15:10 pm

palo9167 napísal:
Aquanaut napísal:prečo to na slovensku chodí tak, že kto má chuť a skúsenosti s tým nerobí a ten, kto nemá ani znalosti ani chuť do toho fušuje ?!? :x
potom to aj tak vyzerá, sorry za ot, ale chcel som sa po PO predajniach popozerať, ale akosi strácam chuť na výlet


ked mas chut na vylet tak odporucam 30km juznejsie.Urcite to neolutujes

Tam už tuším bol :P
Obrázok používateľa
Michal1987
 
Príspevky: 401
Obrázky: 14
Založený: 06 Feb 2009 14:06 pm
Bydlisko: KE - KVP / BN - Otrhánky

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod maxxx01 » 11 Feb 2011 18:25 pm

Dedo napísal:Andy40 + palo9167: je to pravda, Hofi vždy v akvárkach mal aj nejaké novinky a zaujímavé rybky. Teraz sa začal sortiment zužovať na jednoduché živorodky. Myslím, že táto doteraz reprezentatívna predajňa sa rýchlo posúva do veľmi nízkeho štandardu a nízkej hygieny sídliskových predajní v Prešove.


A čo je zaujímavé, vo všetkých nádržiach s xifami a gupkami plávu ryby so stiahnutými plutvami a kmitavými pohybmi zboka nabok + nejaké tie mŕtvolky som tam videl.
Ale aj celkovo musím súhlasiť že momentálne to vyzerá na určitý pokles. Ešte sa ukáže (vlastne sa to už ukazuje), že Hofi chýba. Chcel by som veriť že je to len prechodný stav.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod hofi » 10 Apr 2011 12:58 pm

Predajňa na Hlavnej 133
Prílohy
12032011850.jpg
Hlavná 133 Prešov
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod hofi » 10 Apr 2011 13:18 pm

Časť predajne s akváriami.
Prílohy
12032011843_2.jpg
Akva predajne
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: Presov - Hlavna 129 - Chovatelske potreby

Odoslaťod maxxx01 » 21 Júl 2011 08:08 am

od dnes v predaji veľmi pekné skaláre bicolor. To je v Prešove vcelku rarita.
maxxx01
 
Príspevky: 615
Založený: 15 Dec 2007 14:26 pm
Bydlisko: Prešov

Ďalšia

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.