batériový odkalovač Perfektus



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

batériový odkalovač Perfektus

Odoslaťod flxakva » 26 Feb 2011 18:12 pm

Ahoj chcel som sa vás spýtať či má niekto z vás skúsenosti s batériovým odkalovačom Perfektus od fi Hobby. Je podstatne lacnejší ako Eheim ale zatial žiadne recenzie som o ňom nenašiel. ďakujem
flxakva
 
Príspevky: 9
Založený: 30 Mar 2010 11:09 am

Reklama

Re: batériový odkalovač Perfektus

Odoslaťod pepiter » 27 Feb 2011 17:30 pm

Nemám síce Perfektus, ale mám Eheim. A poviem ti, že to nie je bohvie čo. Druhýkrát by som to už veru nekúpil. A hovorím o Eheime, tak za čo bude potom stáť Perfektus :?:
Obrázok používateľa
pepiter
 
Príspevky: 80
Obrázky: 5
Založený: 04 Sep 2010 00:01 am
Bydlisko: Trenčín

Re: batériový odkalovač Perfektus

Odoslaťod flxakva » 07 Mar 2011 16:23 pm

Tak som si ho kúpil nakoniec v hornbachu ale prakticky to vobec nefungovalo ale absolutne vobec dokonca ani malilinké kamienky sa ani len nepohli trosku spiny sa zachytilo ale to je fakt ze nic. Osobne keby som mal mato kompetencie tak zakazem vyrobcovi nieco take vyrábať a hned by som to stiahol z predaja. Podla mna je to len nejaky od.. Takze po mojich skusenostiach som akoze odkalovac vyčistil vysušil a vratil spat do horbachu. Ešte raz chcem podotknúť že sa fakt nejednalo o EHEIM ale o perfektus.
Jednoznačne ma to presvedčilo že keď chce niekto riešit odkalovač tak bud klasika samospádom a ked nechce prísť o vela vody tak treba vodu vracat naspat do akvária cerpadlom.
flxakva
 
Príspevky: 9
Založený: 30 Mar 2010 11:09 am


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.