www.akvashop.sk



Zoznam internetových obchodov a vaše skúsenosti.

Poznate www.akvashop.sk ?

Poznam
17
85%
Nepoznam
3
15%
 
Celkový počet hlasov : 20

Re: www.akvashop.sk

Odoslaťod Giftzahn » 28 Feb 2011 10:30 am

46_Lubo_46 napísal:Trošku to tu oživým. Neobjednával niekto v poslednom čase z tohto obchodu, ja som si objednal pred týždňom filter a piesok asi za 50 eur a zatiaľ po tovare ani stopy, žiadny mail ani nič, proste dosť ma to zaskočilo už som tam písal uvidím čo mi odpovedia. Nemá niekto podobné skúsenosti z terajšej doby, koľko im trvá dodanie atď. :?: :?:



jj, objednaval ... akva OW 45x24x30 - teda nie prioamo cez od nich ale cez nich a islo hlavne o dodanie akva, dovoz ... doba dodania cca.1 tyzden co je super nakolko viem ze na tom skoro nic nezarobili - 3,80 EUR za dovoz z Ciech cca. 200,- km je skutocne super cena ... inak maju na webe telefonne cislo cize ja by som necakal a ihned volal, teda ked to napises sem do prispevku moc si nepomozes ... ked sa prislubi dodanie tovaru, treba pozadovat nekompromisne aj plnenie :x
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: www.akvashop.sk

Odoslaťod 46_Lubo_46 » 28 Feb 2011 17:37 pm

No dal som na radu zavolal som tam dnes, bohužiaľ bol problém vo filtri keďže išlo o Eden 501, ani nevie ten pán kedy bude najbližšie, škoda že mi to nedal nejak vedieť inak s ním nebol žiadny problém, v pohode sme sa dohodli na zrušení objednávky, takže spokojnosť tak 70% aj keď sklamanie 100% :( . No nevadí.
Obrázok používateľa
46_Lubo_46
 
Príspevky: 153
Obrázky: 12
Založený: 23 Jan 2011 02:39 am
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Internetové obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.