gurama zlata neviem co jej je poradte



Všetko okolo akvarijných rýb

gurama zlata neviem co jej je poradte

Odoslaťod heco83 » 04 Mar 2011 11:53 am

mam dve modra a dve zlate uz iba jednu ta druha mi zdochla. zacnem takto ,spozoroval som jej na plutve nieco cierne a casom ako keby jej to zralo tu plutnu co ras ju mala mensiu a potom som to zbadal i na nozicke ,siel som do prace na 15dni a ked som prisiel domou tak uz mala tu nozicku odpadnutu a spravilo sa jej pri zadnej plutve na vrchu to som uz behal po akvaristikach a hladal pomoc dali mi nejaku modru vodicku nepamatam na nazov dal som ju inde asi tizden bola osobitna a davkoval som podlanavodu i teplotu som zvisil mal som pocit ze sa to uz lepsi tak som ju dal naspet .ostatne rybky boli na prvi pohlad v poriadku ,ked som prisiel zasa s roboti ,rybka mi sedela na dne a nemala zaujem o podib iba ked som dal jest tak sa rozbehla a jedla a zasa sedela na dne tak som zopakoval liecbu ale po 4dnoch mi uhinula,myslel som si ze uz bude pokoj ale co som necakal tak druha zlata zacala mat fleky okolo hlavi a sedi mi pridne pridam foto ked budem vediet ako ho tam dat.teplotu mam na 27 C a rybky maju asi 2roky
vodu menim 2krat tizdene mam 120l akvarium a nejakych 15 rybiciek poradte mi co mam robyt aby sami nenakazili ostatne rybky ,dakujem moste mi poradit ako mam pridat fotky ,dakujem
heco83
 
Príspevky: 1
Založený: 04 Mar 2011 11:22 am

Reklama

Re: gurama zlata neviem co jej je poradte

Odoslaťod theresa22 » 19 Mar 2011 13:47 pm

Skus vodu menit menej krat do tyzdna. A mozu to byt nejake vodne parazity. skus ist do zverimexu tam maju na to vodicky , tabletky,....
theresa22
 
Príspevky: 32
Obrázky: 6
Založený: 01 Jan 2011 18:29 pm


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.