Hadičky vo vode



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Hadičky vo vode

Odoslaťod 0Burton0 » 30 Apr 2011 13:39 pm

Zdravim,

zaujma ma jedna vec, mam v akva jednu velku hadicku ktora vedie z filtra a jednu taku mensiu pre vzduchovanie.
Neskodia tieto hadice vode ?? nepustaju skodlive latky ?? tu hadicku ktoru mam na vzduchovani je nato urcena aby bola vo vode ale napr tu co mam napojenu na filtri tak tu som zrezal z hadice na odkalovanie.... moze to skodit vode ?? lebo ta hadica dost smrdi takou umelinou, a ked je dlhsie vo vode tak uplne zbledne tak do biela neni ani priesvitna...

vopred dik
0Burton0
 
Príspevky: 20
Založený: 03 Apr 2011 16:42 pm

Reklama

Re: Hadičky vo vode

Odoslaťod prasan » 30 Apr 2011 14:45 pm

Keď kúpiš napr.nové 3d pozadie tiež strašne smrdí ale stačí ho opláchnuť vo vode a dáš do akva úplne v pohode.Z odkalovača by to malo byť ok.
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Hadičky vo vode

Odoslaťod pha » 03 Máj 2011 00:18 am

0Burton0 napísal:Zdravim,

zaujma ma jedna vec, mam v akva jednu velku hadicku ktora vedie z filtra a jednu taku mensiu pre vzduchovanie.
Neskodia tieto hadice vode ?? nepustaju skodlive latky ?? tu hadicku ktoru mam na vzduchovani je nato urcena aby bola vo vode ale napr tu co mam napojenu na filtri tak tu som zrezal z hadice na odkalovanie.... moze to skodit vode ?? lebo ta hadica dost smrdi takou umelinou, a ked je dlhsie vo vode tak uplne zbledne tak do biela neni ani priesvitna...

vopred dik


ahoj, vsetko co sa daaa - vymen za sklo.....a mas pokoj......no musis to cistit, - tak ci tak......
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: Hadičky vo vode

Odoslaťod CaneCorso » 03 Máj 2011 11:03 am

pha napísal:
0Burton0 napísal:Zdravim,

zaujma ma jedna vec, mam v akva jednu velku hadicku ktora vedie z filtra a jednu taku mensiu pre vzduchovanie.
Neskodia tieto hadice vode ?? nepustaju skodlive latky ?? tu hadicku ktoru mam na vzduchovani je nato urcena aby bola vo vode ale napr tu co mam napojenu na filtri tak tu som zrezal z hadice na odkalovanie.... moze to skodit vode ?? lebo ta hadica dost smrdi takou umelinou, a ked je dlhsie vo vode tak uplne zbledne tak do biela neni ani priesvitna...

vopred dik


ahoj, vsetko co sa daaa - vymen za sklo.....a mas pokoj......no musis to cistit, - tak ci tak......

...tá moja sa nedá vymeniť...ani za sklo,ani za mladšiu.... :cry:
Obrázok používateľa
CaneCorso
 
Príspevky: 108
Obrázky: 25
Založený: 12 Jan 2011 19:19 pm
Bydlisko: Tisovec

Re: Hadičky vo vode

Odoslaťod pha » 03 Máj 2011 11:12 am

ako...neviem aky mas ten filter a vsetko... nemusis to riesit, ked ti nevadi celkovo vnutorny filter....vycistit by sa to ale malo dat...
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.