60l Reborn



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

60l Reborn

Odoslaťod paulo11 » 18 Máj 2011 23:07 pm

Takže dnes som prerobil toto akvárium (preto sú tam aj rybyčky- nemal som ich kam dať a dúfam že vydržia). V predchádzajúcom akváriu sa nedarilo rastlinkám okrem ricii tá tam prekvitala do krásy. Tak som sa teda naštval a kúpil nové rastlinky a pustil sa do roboty. Celé akvarko bolo vypustené a štrk premytý. Následne som pod štrk použil aj výživovú vrstku (JBL aqua basic plus) a na to išla vrstva kremičitého štrku (mix bieleho 2-4mm a trochu takého tehlového asi 4-7mm možno aj viac). Rastlinky sú:Anubias barteri
Hygrophila corymbosa
Heteranthera zosterifolia
Cryptocoryne pontederiifolia
Cryptocoryne affinis
Egeria densa
Sagittaria subulata
Vallisneria asiatica

Filtráciu zabezpečuje Aquael FZN-2 kde je polovica originálny molitan a polovica JBL micromec. Ohrievač netreba pretože sa tam stabilne drží teplota 26°C (chcel by som 24-niečo musím vymyslieť). Osvetlenie je riešené zatiaľ bielymi trubicami(dvoma) sylvania T5/14W/830.
Rybie osadenstvo: 2ks skalár, 4ks black molly, 4ks mečúň, 4ks samec gupky, 2ks ancistrus k tomu 2ks neocardina japonica, 1ks filtrovacia kreveta (lat. názov neviem) a 2 ks clea helena na kontrolu malých slimákov.

Takže takto to vyzerá:
Obrázok
Ak niekomu nefunguje obrázok tak tu je link http://postimage.org/image/2yd5y6dqc/
paulo11
 
Príspevky: 113
Obrázky: 4
Založený: 03 Okt 2010 19:50 pm

Reklama

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.