Bojovnica - choroba



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Bojovnica - choroba

Odoslaťod yves » 26 Máj 2011 21:06 pm

Ahojte, prosím Vás chcel by som Vás poprosiť o pomoc. Mám bojovnicu, ktorá sa volá Fedor. Dnes som prišiel domov a Fedor sa správa divne. Ćelý čas je stále na hladine a keď pláva na dno tak tam nevydrží. Stále ho to tlačí hore na hladinu. Keď je na hladine tak sa divne točí na bok. Nerozumiem tomu a preto by som potreboval od Vás pomôcť čo mám robiť.
yves
 
Príspevky: 3
Založený: 26 Máj 2011 21:00 pm

Reklama

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod tonno » 26 Máj 2011 21:24 pm

najprv napis info o akva , ..
Obrázok používateľa
tonno
 
Príspevky: 22
Obrázky: 9
Založený: 14 Máj 2011 11:52 am
Bydlisko: Bratislava karlovka

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod tonno » 26 Máj 2011 21:28 pm

ale takychto tem mas tu viac ako dost .
Obrázok používateľa
tonno
 
Príspevky: 22
Obrázky: 9
Založený: 14 Máj 2011 11:52 am
Bydlisko: Bratislava karlovka

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod Leyona » 27 Máj 2011 14:12 pm

Info o akva.....Potrava :) a pripadne fotka Fedora...Ale mas tu naoza podobne temy, tak skus vyhladavat na fore.....
Leyona
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 11 Mar 2011 16:09 pm

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod yves » 29 Máj 2011 23:20 pm

Fedor žije v okrúhlom akvarku, ktoré má asi 4 litre. Dávam mu TetraBetta. Stále pláva na hladine. Keď chce ísť na dno tak musí poriadne plávať a neudrží sa tam.
yves
 
Príspevky: 3
Založený: 26 Máj 2011 21:00 pm

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod arowana » 30 Máj 2011 01:07 am

yves napísal:Ahojte, prosím Vás chcel by som Vás poprosiť o pomoc. Mám bojovnicu, ktorá sa volá Fedor. Dnes som prišiel domov a Fedor sa správa divne. Ćelý čas je stále na hladine a keď pláva na dno tak tam nevydrží. Stále ho to tlačí hore na hladinu. Keď je na hladine tak sa divne točí na bok. Nerozumiem tomu a preto by som potreboval od Vás pomôcť čo mám robiť.

Fedora spláchni a nezakladaj tému hneď po registrovaní na fórum ! :twisted:
Použi najprv vyhľadávanie v existujúcich témach, takých debilín ako je tvoj "aktuálny" , je na tomto fóre na po...tie.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod yves » 30 Máj 2011 15:46 pm

@ arowana : Ďakujem za ti za vysoko odbornú pomoc. Je vidno, že si odborník na správnom mieste!
yves
 
Príspevky: 3
Založený: 26 Máj 2011 21:00 pm

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod arowana » 30 Máj 2011 19:53 pm

yves napísal:@ arowana : Ďakujem za ti za vysoko odbornú pomoc. Je vidno, že si odborník na správnom mieste!


Keď si zadáš vo vyhľadávaní

search.php

dotaz " bojovnica ", vyhodí ti 62 strán ničnehovoriaceho balastu, do ktorého si prispela ďalšou bezvýznamnou témou.
Nečuduj sa preto mojej reakcii, reagujem tak na všetky "podnetné" témy a naďalej aj budem. S mojou odbornosťou to nemá nič do činenia, len s vašou, teda aj tvojou lenivosťou a pohodlnosťou niečo si vyhľadať a radšej bezstarostne zožať odpoveď.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod TomT » 31 Máj 2011 00:28 am

...arowana = súhlas
Obrázok používateľa
TomT
 
Príspevky: 51
Obrázky: 0
Založený: 20 Feb 2011 16:12 pm

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod Luboo » 31 Máj 2011 09:45 am

To arowana: aj ja s tebou súhlasím. Kvôli takýmto "zaujímavým otázkam" klesla a stále klesá úroveň akva.sk
Fakt nechápem, či sú niektorí členovia tohto fóra len leniví, alebo len hlúpi - alebo či jedno a druhé spolu. A týka sa to v plnom rozsahu aj Yves. Myslím, že ak má zostať akva.sk stránkou s odbornými radami, je nevyhnutné vždy a okamžite skritizovať všetkých, ktorí otvárajú podobné témy nezmyselnými otázkami. Veľa akvaristov z akva.sk kvôli nezmyslom vo fórach už odišlo, alebo prestalo prispievať. Odborná úroveň príspevkov mala a stále má klesajúcu úroveň (to už tu napísali mnohí predomnou).
Keď som prišiel na akva.sk prvýkrát nevedel som sa "dočítať" všetkého nového, čo som predtým nevedel, resp. nemal overené. Teraz mám často pocit, že som na fóre recesistov, alebo v horšom prípade detí z MŠ alebo prvého ročníka ZŠ.
Zasmial som sa, že jedna z najdôležitejších informácií bola, ako sa volá bojovnica...
A na margo bojovníc - tu na fóre je o nich toľko informácií, že by sa z toho dala moožno urobiť aj docentúra.
Netreba nič, len trochu hľadať a potom prečítať.
P.S.: Každý, kto otvorí novú tému s podobným textom, musí počítať aj s tým, že niekoho iného môže "vytočiť".
Môžeme však oveľa viac tolerovať, ak otázku položí dieťa alebo tinedžer.
Obrázok používateľa
Luboo
 
Príspevky: 97
Obrázky: 114
Založený: 04 Jan 2007 22:28 pm

Re: Bojovnica - choroba

Odoslaťod martin_s » 01 Jún 2011 09:31 am

arowana napísal:
yves napísal:@ arowana : Ďakujem za ti za vysoko odbornú pomoc. Je vidno, že si odborník na správnom mieste!


Keď si zadáš vo vyhľadávaní

search.php

dotaz " bojovnica ", vyhodí ti 62 strán ničnehovoriaceho balastu, do ktorého si prispela ďalšou bezvýznamnou témou.
Nečuduj sa preto mojej reakcii, reagujem tak na všetky "podnetné" témy a naďalej aj budem. S mojou odbornosťou to nemá nič do činenia, len s vašou, teda aj tvojou lenivosťou a pohodlnosťou niečo si vyhľadať a radšej bezstarostne zožať odpoveď.

Ja len doplnim - yves zadaj aj klucove slova plynov* mech* , kedze moze ist o ochorenie plynoveho mechura, co moze byt sposobene aj nevhodnou potravou...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am


Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.