Holubnik - 330 L



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Holubnik - 330 L

Odoslaťod Dusky » 14 Apr 2011 23:54 pm

tak to je ina parada, klobuk dole :)
Dusky
 
Príspevky: 1438
Obrázky: 1
Založený: 06 Sep 2010 21:37 pm

Reklama

Re: Holubnik - 330 L

Odoslaťod trinitysk » 15 Apr 2011 10:54 am

Tak to je mile, farba ikier ale napoveda ze bud neboli oplodnene alebo su plesnive, nie je to dobre vidiet na tej foto ale ak su naozaj cele biele tak je to tak ako pisem...nicmenej dobre znamenie ze sa im u teba paci..:-)
Obrázok používateľa
trinitysk
 
Príspevky: 2679
Obrázky: 15
Založený: 01 Máj 2010 09:52 am
Bydlisko: Praha

Re: Holubnik - 330 L

Odoslaťod Holubar » 16 Apr 2011 19:35 pm

Veru asi neboli uplne v poriadku, na druhy den ich same zozrali. Ale rybky su to skutocne vynimocne, dnes som robil torchu poriadok s rastlinkami a samcek so mnou v kuse zapasil a rozhanal mi ruku po akvariu :)
Obrázok používateľa
Holubar
 
Príspevky: 217
Obrázky: 4
Založený: 23 Aug 2010 23:36 pm

Re: Holubnik - 330 L

Odoslaťod Holubar » 02 Jún 2011 10:20 am

Kvoli stahovaniu som nuteny akvarium zrusit :(

Bolo by fajn, ak by sa nasiel niekto z KE, kto by sa ujal rybiek. Najlepsie, ak by mohli ist do rovnako velkeho alebo vacsieho akva. Vsetky su zdrave a v dobrej kondicii, momentalny stav

Modre Ramirezky - 1 par
5x SAE (cca 5 - 7 cm)
1x tetra krvava
15 - 20x neonka
5 - 8x otik
6-8x panda
a niekolko cherry

Za ramirezky by som chcel 10 eur, nedavno som ich kupil za 12, ostatne by boli zadarmo + chovatelovi, ktory by ich vzal dam rastlinky podla vlastneho vyberu (pogo helferi + erectus, Nesaea crassicaulis, Limnophila aromatica, Rotala rotundifolia, Samolus, Ceratopteris, vsetko bez rias v dobrej kondicii a samozrejme submerz)
Obrázok používateľa
Holubar
 
Príspevky: 217
Obrázky: 4
Založený: 23 Aug 2010 23:36 pm

Re: Holubnik - 330 L

Odoslaťod Glitter » 02 Jún 2011 10:37 am

Takéto sťahovačky alebo rekonštrukcie dokážu z pekného koníčka urobiť koniec alebo nový začiatok.. Držím palce a dúfam, že to skúsiš ešte znovu, mal si pekné akva, bola by to škoda.
Obrázok používateľa
Glitter
 
Príspevky: 1676
Obrázky: 6
Založený: 22 Mar 2011 18:52 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Holubnik - 330 L

Odoslaťod Holubar » 06 Jún 2011 12:12 pm

Skoncit urcite nechcem. Cez vikend sme sa prestahovali, povodny byt mam prenajaty do konca mesiaca. Inzeraty na rastlinky a ramirezky uz su vonku, pandy su rezervovane, potrebujem este umiestnit zbytok zivocistva, verim, ze sa najde nejaka dobra dusa.

Rozmyslal som aj nad stahovanim akva, ale nemam na to este miesto, navyse by som chcel iny rozmer, novu skrinku a pripadne este nejaku doplnkovu vybavu, tiez nove drevo...no a to si pyta cas.

Preto si chcem dat cas par mesiacov a druhe akva uz robit bez zaciatocnickej netrpezlivosti, ako tomu bolo pri tomto.
Obrázok používateľa
Holubar
 
Príspevky: 217
Obrázky: 4
Založený: 23 Aug 2010 23:36 pm

Re: Holubnik - 330 L

Odoslaťod Glitter » 06 Jún 2011 12:23 pm

Presne som šiel tvojou cestou Holubar, rady na akve som riešil už neskoro, keď bolo všetko na ceste, no a tu som zistil, že je to viacmenej nahouby. Spokojný som nakoniec ostal len s akváriom od Juwelu, majú celkom dobré a kvalitné prevedenie oproti normálnym lepeným akváriám, no a na OptiWhite nemám bohužiaľ.

Netrpezlivosť zabíjala, u mňa to malo aj následky.. Držím palce.
Obrázok používateľa
Glitter
 
Príspevky: 1676
Obrázky: 6
Založený: 22 Mar 2011 18:52 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.