Labeo dvojfarebné [Epalzeorhynchos bicolor]



Všetko okolo akvarijných rýb

Re: Labeo dvojfarebné [Epalzeorhynchos bicolor]

Odoslaťod KarinZV » 13 Máj 2011 20:30 pm

mam 112l akva v nom 5ks labeo 2ks zavojnatky a vsetko je v pohode trosku sa ponahanaju a je klud
KarinZV
 
Príspevky: 8
Založený: 26 Mar 2011 15:22 pm

Reklama

Re: Labeo dvojfarebné [Epalzeorhynchos bicolor]

Odoslaťod missLady » 14 Jún 2011 13:38 pm

kolko l potrebuju?
Obrázok používateľa
missLady
 
Príspevky: 91
Obrázky: 4
Založený: 26 Aug 2010 18:42 pm

Re: Labeo dvojfarebné [Epalzeorhynchos bicolor]

Odoslaťod wave » 12 Sep 2011 16:21 pm

asi je to absolutne individualne. pomaha asi aj ked su vsetky ryby odmalicka spolu (alebo aspon naraz) mam 11 tetier krvavych, 4 tetry dlhochvoste, raka CPO, 8 neoniek cervenych a 2 labea bicolor, vsetko som nasadil naraz okrem neoniek a raka. a vacsie labeo, ktore malo asi 6cm najprv trochu nahanalo to mensie (nic strasne 1 kolecko po akva) potom si naslo teritorium na velkom koreni nalavo a tomu druhemu zostal koren na pravo. ale to velke si chodi kade chce a to mensie (co malo asi 4-5cm ked som ich doniesol) sa ku tomu lavemu korenu nepriblizuje moc casto... to velke labeo asi 3 dni nahanalo tetry, mal som aj strach ale zrazu to prestalo a plavia sa splu... aj pri krmeni labeo plave medzi rybami a marne sa snazi ukoristit si daco.. zostanu mu len zbytky a koreň =)))
v poslednom case sa dokonca zacali labea plavit spolu a maju akysi tanec obtieraju sa a pritom tak krcovite pohybuju telom... asi snaha o nieco :D (teraz maju asi 8 a 6cm) dali by sa rozmnozit v spolocenskom akva? alebo nejku vyternicku do neho dam? idem nieco precitat hadam najdem (teda ak je to pár :D)
wave
 
Príspevky: 41
Obrázky: 16
Založený: 28 Júl 2011 00:16 am

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.