AKVARIUM NA MIERU + ake rybky



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

AKVARIUM NA MIERU + ake rybky

Odoslaťod NIDECKER93 » 07 Júl 2011 22:36 pm

Dobry den.
Chcel by som si dat spravil akvarium na mieru co nato poviete? skla by som si dal niekde narezat a frajerkin oco by mi ich zlepil robil uz vela akvariek takze by to malo byt v pohode a hlavne lacnejsie. Chcel by som akvarko s lichobeznikovov podstavou (pojde do rohu)
a= 130cm
b= 30cm
sikme strany oby dve 70cm
a vysoke 50 alebo 60cm
pri 50cm = 200l
pri 60cm = 240l

K rybkam. Pacili by sa mi farebne. Co som tu pozeral tak idealne AFRICKE CICHLIDY. Zaujmalo by ma kolko ich tam mozem dat a ci hociake s hociakym (samozrejme len AFRICKE CICHLIDY). strk rastliny atd som si uz nasiel tu na fore. ide mi hlavne ci je akvarium vhode a kolko rybiek tam mozem dat.
napr. 4 zlte 4 fialove a takto niako farebne by som to chcel spravit. nezalezi mi aky to je konkretny druh ale skor aby tam bolo co najviac rybiek a boli pekne farebne. slo by to ? popripade keby ste boli taky ochotny a dali konkretne typy ktore sa hodia s ktorymi (pekne farebne ) zlta fialova orandzova. nechcem sive ani cierne rybky (nevyrazne).
hlavne ten pocet kolko by ich tam mohlo ist.

este otazka aky silny filter a ohrievac by sa tam hodil? za primeranu cenu. popripade na link na niaky dobry.

ak sa pytam hluposti tak sa ospravedlnujem

DAKUJEM
NIDECKER93
 
Príspevky: 11
Založený: 07 Júl 2011 22:27 pm

Reklama

Re: AKVARIUM NA MIERU + ake rybky

Odoslaťod NIDECKER93 » 07 Júl 2011 22:54 pm

popripade poradte niake ine rybky vhodne do tohto akvaria. a vhodnu kombinaciu (viach druhov) nemusia to byt len cichlidy ale ide mi oto nech niesu niake male ako neonky a nech su farebne. za kazdu radu som vdacny

a este otazka ako casto treba menit vodu v takomto akvarku.
NIDECKER93
 
Príspevky: 11
Založený: 07 Júl 2011 22:27 pm

Re: AKVARIUM NA MIERU + ake rybky

Odoslaťod Milan666 » 08 Júl 2011 14:15 pm

Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.