Uskladnenie rastlin mimo akva



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Uskladnenie rastlin mimo akva

Odoslaťod PetuldoX » 05 Aug 2011 21:05 pm

Zdravím všetkých milovníkov akvaristiky.Potrebujem rýchlu radu.Ospravedlňujem sa Adminom a Moderátorom že som založil novú Tému ale fakt potrebujem rýchlu radu.No a teraz k veci, začínam s akvaristikov už mám o nej veľmi veľa naštudované a objednal som si teda z netu rastlinky Echinodorus TENNELUS 4 kúsky.Očakával som že dnes mi dôjdu a rovno ich už nasadím.No dnes ešte neprišli a ja teda zajtra dopoludnia odchádzam na dovolenku.No keby mi prišli mohla by ich prebrať suseda.Lenže neviem teda ked prídu a ja budem odcestovaný či vydržia byť týždeň v malých košíčkov a následne vo vedre z vodou kedže ešte mi neprišiel ani štrk tak ich zasadiť nemôžem.Teda moja otázka znie: Môžem ich nechať v nádobe s vodou bez filtrovania,pridávania CO2 a ohrievania vody?Mám ich tam vložiť s košíčkami alebo s košíčkov ich mám vybrať a vpichnuť koreňmi do nejakého štrku(nechcem aby sa tam zakorenili pretože ak sa z dovolenky vrátim okamžite dorábam akvárko a nasadím rastlinky+CO2 nech sa akva zabehne.Prosím Vás o rýchlu odpoved ak je to možné.Ešte raz sa Vám ospravedlňujem a prosím o nezamknutie tejto témy aspoň do zajtrajška potom ju môžte uzamknúť len chcem počuť názory.Ďakujem adminom a moderátormom tejto úžasnej stránky.Prajem veľa úspechov v akvaristike.Za odpovede taktiež vopred ĎAKUJEM :)
Naposledy upravil martin_s dňa 05 Aug 2011 22:42 pm, celkovo upravené 1 krát.
Dôvod: Pravidlá diskusie: 7. Názov témy musí jasne hovoriť o obsahu témy (nepíšem "Pomoc", "Nejde to", atd.).
PetuldoX
 
Príspevky: 40
Založený: 05 Aug 2011 20:17 pm

Reklama

Re: Prosím o radu

Odoslaťod keepuc » 05 Aug 2011 21:32 pm

podla mna bi mali prezit
keepuc
 
Príspevky: 22
Založený: 16 Júl 2011 10:37 am
Bydlisko: Martin

Re: Prosím o radu

Odoslaťod PetuldoX » 05 Aug 2011 21:35 pm

Ďakujem pekne,cením si to..a nebude potrebné im niečim svietiť vydržia to aj bez svetla?
PetuldoX
 
Príspevky: 40
Založený: 05 Aug 2011 20:17 pm

Re: Prosím o radu

Odoslaťod keepuc » 05 Aug 2011 21:59 pm

tak ja co som videl tak mnohich akvaristikach nesvietili stacilo im co bolo zasvietene v obchode na dake svetle miesto ich dat
keepuc
 
Príspevky: 22
Založený: 16 Júl 2011 10:37 am
Bydlisko: Martin

Re: Prosím o radu

Odoslaťod PetuldoX » 05 Aug 2011 22:37 pm

Aha tak som to aj ja myslel že na svetlo to dám.Ďakujem.
PetuldoX
 
Príspevky: 40
Založený: 05 Aug 2011 20:17 pm

Re: Uskladnenie rastlin mimo akva

Odoslaťod PetuldoX » 05 Aug 2011 23:45 pm

Moderátorom a Adminom ešte raz dakujem zajtra tému kľudne môžte uzavrieť. :)
PetuldoX
 
Príspevky: 40
Založený: 05 Aug 2011 20:17 pm


Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.