STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Zostal akva.sk jej pôvodný lesk??

Áno , samozrejme
53
26%
Trochu slabšia , ale dá sa
39
19%
Nepostrehol som
50
24%
Som presvedčený , že je to horšie
63
31%
 
Celkový počet hlasov : 205

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod TTjopo » 11 Sep 2011 14:16 pm

Uz ked je tu taka debata o tom vsetkom rozbehnuta tak som tiez zvedavi
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Reklama

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Glitter » 11 Sep 2011 15:18 pm

Zaujímavý je aj ten ukazateľ hlasovania hore, nehlasovali všetci určite, ale jednotný názor to nie je.
Obrázok používateľa
Glitter
 
Príspevky: 1676
Obrázky: 6
Založený: 22 Mar 2011 18:52 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod azet » 19 Sep 2011 11:40 am

ja by som nieco ako "karmu" alebo hodnotenie uvital. ak sa teda k tomu mozem vyjadrit, kedze tu uz prispievam len velmi zriedka a novych uzivatelov uz vacsinou nepoznam.
Obrázok používateľa
azet
 
Príspevky: 848
Obrázky: 15
Založený: 17 Feb 2003 18:13 pm
Bydlisko: ba

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Robo111 » 19 Sep 2011 14:33 pm

Hmmm, karma(?): uz vidim kolki "radici" sa tu urazia (z tych "desiatok", co su vobec ochotni), a nebudu radit, ked im nejaki "nepochopeni" uzivatelia naklikaju minusky...
Robo111
 
Príspevky: 431
Obrázky: 16
Založený: 29 Sep 2009 14:54 pm
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod TTjopo » 19 Sep 2011 14:51 pm

Ved by nemuseli byt -/+ stacilo by len + tak by bola mensia sanca zneuzivania ,ak nebude chciet neda nic ak ano da + a vybavene nic sa tym pokazit podla mna neda.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Ajven » 19 Sep 2011 15:07 pm

TTjopo napísal:emkac + :)

toto bude problem. Klikanie na + aj v pripade, ze to nie je prispevok, ktory suvisi s akvaristikou a teda vyjadrenie kvality prispevku vo vztahu k akvaristike bude tym padom scestne
Obrázok používateľa
Ajven
 
Príspevky: 1024
Obrázky: 63
Založený: 20 Mar 2007 16:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod TTjopo » 19 Sep 2011 15:17 pm

Je to stranka o akvaristike tym padom sa pocita s tym ze by sa prispevky mali tykat akvaristiky.Samozrejme su tu temi ako Vtip,MS v hokeji a podobne pri tychto temach by uz moderator rozhodol tak ci ma vyznam hlasovat alebo je tema mimo akvaristiku.Len to by dalo asi vela roboty lebo temi sa tu mnozia ako huby po dazdi
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod pha » 19 Sep 2011 19:18 pm

netreba hlasovat - ani nic extra nove zavadzat, mne to tu pride, akoby volne pohodene - napospas osudu... ano, odyslo vela ludi co mali co povedat, dokonca ,,salik,, prestal hadzat nove a nove veci... vzdy to tu inak zachranoval, jasne nielen on... trapne je rozoberat to tu...co a preco a preto, nema to zmysel - treba ponapravat co sa pokazilo, nabrat novu insperku...odznova zacinat nema zmysel...bola by to skoda pre vseobecne - slovensku akvapopulaciu....
Obrázok používateľa
pha
 
Príspevky: 816
Obrázky: 39
Založený: 17 Aug 2009 21:04 pm

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod TTjopo » 19 Sep 2011 19:40 pm

ved o to ide ponapravovat co sa pokazilo ale otazka je co sa pokazilo?
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod xoxo » 19 Sep 2011 20:20 pm

Čo sa tu pokazilo?
Túto otázku by si tu mali dať predovšetkým moderátori a adminovia tohto fóra.Lenže....nedajú ...../načo by aj,nič netrvá večne/
Ďalej by si ju mali dať tí všadeboli a všetkovideli mudrlanti ,čo začali už veriť vlastným výplodom svojej fantázie a ohurujú tu malé decká niekoľko rokov.
Ďalej by si ju mali dať predovšetkým rodičia detí čo nepoznajú absolútne žiadnu morálku a pravopis.
Ďalej nemám chuť pokračovať lebo tých dôvodov je viac, len sa musia zamyslieť najprv kompetentní......
xoxo
 
Príspevky: 83
Obrázky: 1
Založený: 08 Dec 2009 17:27 pm

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod TTjopo » 19 Sep 2011 20:54 pm

xoxo-Ty co vsadebolo a vsetkovideli tak s tymi nenarobis nic kedze sa jedna o verejne forum kde sa moze prihlasit kto chce a s tymi rodicami plati to iste.A nechcem sa nikoho zastavat ale neviem ci by si si tu otazku polozil ty keby si bol na mieste moderatora .Robit na tejto stranke za Vatikansku menu a v podstate tu je na to tato tema aby sa dalo k danej veci vyjadrit a mozno dospiet aj k nejakemu napadu ako to tu trochu ozivit.Takych ako ty je tu kopa co vedia len zkritizovat bez toho aby niecim prispeli.Netvrdim ze ja som sem niecim honosnym prispel ale aspon nebudem kritizovat nieco o com nemam ani sajnu ako to funguje a ked aj strelim do vetra nejaky hlupi napad na zlepsenie tohto fora tak stale lepsie ako kazdeho koho sa da skritizovat, bez konstruktivnej kritiky
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod astro » 20 Sep 2011 08:40 am

pôvodne som nemal v úmysle sem prispieť, pretože mi to príde len ako mlátenie prázdnej slamy. nakoniec by som rád vyjadril svoj názor. jednoduchá odpoveď na otázku v názve tejto témy je: NIE. návštevnosť a ani popularita neklesli. marlo-ve grafy to jasne ukazujú. len zloženie členov fóra a prispievateľov sa zmenilo a kvalita a výpovedná hodnota príspevkov tiež. veľmi mi chýbajú príspevky ľudí ako Raviolka, arowana, salik, zvejk, casiomk, vysluzil2, zrnki, Jirka Scobak, Khanh, Dušan Sivák a ďalších a tiež by som rád čítal viac od azet, Ajven, milop, roger, krto, Kubo, Giftzahn, mariok, clarkii, jiri sajar, baro666, dedo a ďalších. Z ich príspevkov som si vždy vzal veľmi veľa skúseností, vlastných zážitkov, praktických rád a často aj príjemného a trefného humoru, bez ktorého by to nebolo ono. ja mám to šťastie, že s mnohými som v kontakte aj súkromne a keď potrebujem poradiť, opýtať sa alebo len tak si pokecať viem kde ich nájdem. škoda len, že na toto fórum buď prestali prispievať alebo úplne ho navštevovať a určite je všetkým jasné prečo. rád by som apeloval na všetkých nováčikov, mládežníkov, deti a začínajúcich akvaristov - majte trochu úcty a pokory a vážte si rady od skúsenejších. keď vám niekto napíše, že to je zle nebuďte hneď urazení a ofučaní a netvárte sa, že ste zjedli múdrosť sveta a vy najlepšie viete čo a ako sa má robiť. tí ľudia si svoje skúsenosti získali sami - štúdiom, chovom, pokusmi, chybami aj omylmi a ich dobrá vôľa je, že sem prišli a chcú vám poradiť aby ste sa vy vyhli tým chybám a omylom a aby akvaristika bola pre vás príjemným koníčkom a vaši chovanci sa mali ako v perinke. takže ešte raz - trochu pokory a úcty a snáď sa k nám horemenovaní vrátia a pribudnú k nim ďalší skúsení a zdieľni.
dohovoril som, howgh 8)
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Milan666 » 20 Sep 2011 10:10 am

Píšeš, že návštevnosť a ani popularita neklesli a protirečíš si. Zloženie členov fóra a prispievateľov sa zmenilo, tvoje slová.
Chýbajú ti príspevky ľudí ako.............. Veď to sa zmenilo, to podstatné. Takže ja súhlasiť nemôžem, neber to osobne astro,.
A tvoj apel je a mrzí ma to, hrach na stenu. Práve tí čo znehodnocujú túto stránku si to určite neprečítajú, veď všimni si, že do tejto témy prispievajú len tí, ktorých daný problém trápi. ŠKODA!
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod astro » 20 Sep 2011 10:19 am

Milan666 neprotirečím. návštevnosť je počet ľudí, ktorí tu chodia, popularita tiež vyjadruje návštevnosť, to sú len štatistické ukazovatele množstva. Otázka v názve témy sa nepýta na kvalitu, len na počet, preto som začal svoj príspevok len jednoduchou odpoveďou na jednoduchú otázku. Stránka navštevovaná a aj populárna je medzi veľkým množstvom ľudí, z ktorých objemovo viacerí noví a začínajúci akvaristi vytlačili svojim správaním tých skúsenejších.
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod TTjopo » 20 Sep 2011 13:33 pm

Astro uplne s tebou suhlasim az na to ze to chytas trosku za slovicka a v skrytom nazve tejto temi je prave problem ani nie s popularitou ktora skor stupa u zacinajucich akvaristov ale skor kvalitou tohto fora.Hore spominanym sa ani necudujem ze pomali zabudaju na tuto stranku ktory nim osobne podla mna uz vela nedavala skor oni davali sem co si velmi cenim lebo od mnohych spomenutych som sa vela naucil a preto bud chodia na ine mozno zahranicne fora kde je to trochu na vyssej urovni ako na slovensku.MOzno je to tak mozno nie je to len moj nazor.
Ked uz poznas nejaku knihu naspamat tak ju mozes citat este aj dalsich 100x aj tak ta uz nic nenauci.Preto treba zobrat novu knihu.
Aky dobri vyrok a to ma napadlo sameho :lol:
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod vikino » 20 Sep 2011 13:58 pm

Neviem ci to tu bolo spomenute (nechce sa mi citat cele toto vlakno), ale podla mna sa to tu otocilo o 180st. po zmene design-u fora tak pred 2-3 rokmi... Zhodou okolnosti, som vtedy skoncil s chovom diskusov, tak som sem prestal chodit.... tak aj to bol moj dovod. Vela znamych dobrych prispievatelov tu este par mesiacov zabludilo, ale po case prestali chodit uplne.
Chcel som tym len povedat, ze zmena design-u je velmi citliva vec a treba ju robit velmi opatrne...
Ja som sa tu teraz vratil a verim, ze casom sa vratia postupne aj ostatni...
Obrázok používateľa
vikino
 
Príspevky: 404
Obrázky: 44
Založený: 01 Sep 2006 10:19 am
Bydlisko: Lipt. Mikuláš

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Milan666 » 20 Sep 2011 14:08 pm

astro, s tvojou poslednou vetou naozaj, ale naozaj musím len a len súhlasiť a ja práve z toho dôvodu tvrdím, že stránka na popularite stratila a to kvalitou. Čiže do názvu témy by sa hodilo ešte na " kvalite". Na návštevnosti, (to som tu už spomínal ), nestratila, viac ale na kvalite.
TTjopo, dobrý výrok, nová kniha to však byť nemusí stačí iná, ale opakujem výrok dobrý keď prišiel tak pohotovo
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod marlo » 20 Sep 2011 15:00 pm

vikino napísal:.........Vela znamych dobrych prispievatelov tu este par mesiacov zabludilo, ale po case prestali chodit uplne.
Chcel som tym len povedat, ze zmena design-u je velmi citliva vec a treba ju robit velmi opatrne...
Ja som sa tu teraz vratil a verim, ze casom sa vratia postupne aj ostatni...


No k tomuto len tolko .
Myslim ze zmena designu a update na novsiu verziu samotneho systemu fora phpBB3 podla mojho nazoru neprispela k odlivu
niektorych skusenych akvaristov.
Zmena bola potreba aj z dovodu zvysenia bezpecnosti ako aj zatazenia servera a databazy.

Kazde obdobie fungovania tejto stranky/fora ma svojich kvalitnych prispievatelov.NIektory vydrzia dlhsie niektory kratsie.
Ale je to podla mna aj tym ze zivot/cas pomaly plynie a prority sa postupne menia ako aj zaujmi a povinnosti.A títo ludia
zrazu nemaju cas,chut sem chodit a prispievat svojou kvalitou.

Niektori sa ale zasa po dlhej dobe ukazu a najdu znova chut sa vratit medzi nas akvaristov ;)
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod ranko » 20 Sep 2011 15:30 pm

Osobne si myslim, ze ten "odchod skusenejsich akvaristov" privelmi hadzete na zaciatocnikov a ich neustale sa opakujuce otazky. Citam forum uz dost dlho nato, aby som kludne moohol povedat ze odtialto nikto nikoho nevyhadzoval. starsi alebo ak chcete skusenejsi akvaristi ktori sem kedysi pisali kludne mohli pokracovat vo svojich temach keby chceli, vobec nemuseli reagovat na opakujuce sa otazky, tak ako ja nereagujem ked k tomu bud nemam co napisat alebo nemam o danom probleme znalosti, ale napriklad nemam problem obcas niekoho linkom usmernit na uz existujuce vlakno, typickym prikladom je tema "Metody provozu rostlinných akvárií" hoci som na jej zaciatku nemal ani sajnu o com je, ani ze nieco take existuje, ale vdaka chalanom ktory ju rozoberaju som sa vela dozvedel a to som do nej nic nenapisal. Chcem tym len povedat, ze presne takto sem mohli prispievat ti za ktorymi tu placete a my novy sme sa mohli nieco dozvediet, popri tych Xkrat rozoberanych temach. Prilev novych neskusenych akvaristov tu na akve by som videl aj v nizkych zaobstaravajucich cenach notebookov na trhu, a v sireni internetu, takze dla mna aj z toho prameni ten boom.
Obrázok používateľa
ranko
 
Príspevky: 325
Obrázky: 6
Založený: 03 Okt 2007 13:15 pm
Bydlisko: BA prievoz

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod dedojozef » 22 Sep 2011 22:24 pm

Reagujem na tému topic13172.html

OK. Len som si všimol, že tu v priebehu krátkeho času boli založené 3 témy od
duffmann zalozenie-nano-akvaria-t13169.html
tillox zaciatocnik-akva-50-60l-t13170.html
hatamrc prechod-na-nano-akvarium-t13172.html
Všetky o tom istom len inak podané.
Registrovaní pekne po poradí ako boli témy uzamknuté.
Dve sú už uzamknuté tak čakám kedy zatvoríte aj tú tretiu, aby sa sem mohol prihlásiť ďalší pisateľ s podobným problémom. Vždy je to niekto nový kto chce len radu a najčastejšia odpoveď je http://akva.sk/search.php
Tak tu mláťme prázdnu slamu a bavme sa ďalej o atraktívnosti tohoto fóra.
Je ľahké vyhľadať iné diskusie, kde nie je odpoveď vzácna.
Sú tu aj takí, ktorí radi odpíšu alebo v rámci vedomostí poradia. Po tom, ako si tu vymeníme pár poznatkov a rád môžte uzatvárať a mazať do zbláznenia. Ak chcem byť pre niekoho zaujímavý a očakávať, že sa vráti, alebo do konca pritiahne ďalších známych akvaristov, musím pre to aj niečo spraviť. Musím byť spoločenský, komunikatívny a hlavne ústretový.
Obrázok používateľa
dedojozef
 
Príspevky: 1565
Obrázky: 22
Založený: 08 Sep 2010 10:02 am
Bydlisko: Zvolen

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod hatamrc » 22 Sep 2011 22:41 pm

dedojozef :
1, pisal si mi spravu ktoru som absolutne nepochopil ,ked som pisal na ozrejmenie odpoved sa mi uz nedostala
2 ,ked sa niekde zaregistrujem prve prejdem search a podobne temy ,no kedze som nenasiel uspokojivu odpoved ,a nakolko sam hovoris dve temy su uz zatvorene a teda prispievat sa do nich neda je logicke ze som sa snazil zalozit novu a ziskat nejake poznatky ,ak nemas zaujem poradit ,tak neviem preco sa vobec obtazujes citovat tu nejake temy a marnis tym drahocenny cas
Dakujem
hatamrc
 
Príspevky: 154
Založený: 22 Sep 2011 10:42 am
Bydlisko: Nitra

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod hatamrc » 22 Sep 2011 22:42 pm

PS: ak si myslis ze to zaklada ten isty clovek ,prosim skontroluj si kludne IP adresu ,alebo ja neviem co ,kludne mozes prist na poobedny caj a mozeme to prediskutovat ,no o taketo neopodsatnene osocovanie ozaj nestojim
hatamrc
 
Príspevky: 154
Založený: 22 Sep 2011 10:42 am
Bydlisko: Nitra

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Milan666 » 23 Sep 2011 08:54 am

Ja len zopakujem, "treba zjednodušiť vyhľadávanie", odrádza a núti zakladať nové témy
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod dedojozef » 23 Sep 2011 09:12 am

hatamrc
Prepáč, nepochopili sme sa. Nešlo konkrétne o teba. Je mi šum a fuk koľko krát je tu niekto zaregistrovaný ... Ide mi o systém akým to tu funguje. A o chuť pomáhať (radiť). Ešte raz prepáč nemyslel som to tak osobne. Téma bola uzamknutá skôr ako som stihol niečo napísať. Myslel som, že sa snažíš len získať info druhou registráciou a že 60 litrové akva sa dá zlepiť v sklenárstve (Zvolen) za ešte staré ceny. Vyjde ťa to na cca 20 eur. :pivo:
Obrázok používateľa
dedojozef
 
Príspevky: 1565
Obrázky: 22
Založený: 08 Sep 2010 10:02 am
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.