AkvaTera Košice 9.10.2011



Informácie čo, kde a kedy ....

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod palo9167 » 09 Okt 2011 14:36 pm

tomsk1 napísal:Re:palo :-D veru pravda, ale pán z čiech to trošku zachránil tak som aj niečo nakúpil. Teraristi tam mali raj :-) Trochu sklamanie z cien vodných rastlin.


No rastliny tam mal len p.Hauriska
Fakt sa tam nabuduce oplati ist ak sa to presunie aspon na sobotu
Zeby sa stihol aj ten veltrh, co bezi popri tom :lol:
palo9167
 
Príspevky: 503
Obrázky: 69
Založený: 23 Dec 2009 21:47 pm

Reklama

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod Milan666 » 09 Okt 2011 14:37 pm

A ja som sa tak chystal a nevyšlo. Celé doobedie ma to štvalo a vravíte, že niet nad čím banovať?
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod dusan99 » 09 Okt 2011 14:50 pm

Milan666 napísal:A ja som sa tak chystal a nevyšlo. Celé doobedie ma to štvalo a vravíte, že niet nad čím banovať?


Usetril si 3 v jednom. 1€ vstupne, 1 hodinu svojho casu a 1kg sklamania. :)
Obrázok používateľa
dusan99
 
Príspevky: 197
Obrázky: 0
Založený: 04 Mar 2005 15:54 pm
Bydlisko: Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod Milan666 » 09 Okt 2011 15:21 pm

Joj. to sa mi uľavilo, času by som musel obetovať viac, nie som Košičan
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod vladik81 » 09 Okt 2011 16:01 pm

ja som bol, a nakupil som krevetky ktore som si predom objednal, takže z mojej strany spokojnosť.
A tento raz je pravda že bolo nejak viac plazov ako rybiek ale aspon u l-sumci si bolo z čoho vyberať
vladik81
 
Príspevky: 8
Založený: 19 Okt 2010 18:37 pm

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod cilko » 09 Okt 2011 16:20 pm

Ja som tam došiel hodinu a pol pred koncom a musím súhlasiť s kolegami- zabitý čas,v každej najmenšej akva predajni je väčší výber,v niektorých sáčkoch už ryby "ležali" ,ceny techniky vyššie ako v kamenných obchodoch,o nete ani nevraviac...stačilo,nikdy viac.
cilko
 
Príspevky: 2
Založený: 27 Sep 2011 15:07 pm

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod hofi » 09 Okt 2011 18:06 pm

Ja som si trochu pokecal Igorom Heribanom.Takže to beriem ako vydarený výlet s fajn osádkou.Teraristika bola fajn,akvaristika ma neohúrila.No myslím si,že na Košice to je v pohode,veď tam majú veľmi dobrú akvaristiku,tak takéto burzy viac využívajú teraristi,lebo v akvaristikách je toho pomenej.
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod arowana » 09 Okt 2011 23:32 pm

vladik81 napísal:ja som bol, a nakupil som krevetky ktore som si predom objednal, takže z mojej strany spokojnosť.
A tento raz je pravda že bolo nejak viac plazov ako rybiek ale aspon u l-sumci si bolo z čoho vyberať


Dotyčný predajca mal síce najširšiu ponuku, ale krevety ktoré som pôvodne mal v pláne kúpiť, ma sklamali na plnej čiare.
Za trošku lepšie black crystalky, predávané pod označením "S " grade za 4.-Eur a za najobyčajnejšie cherry označené ako Sakura , by sa mohol dotyčný predajca nad sebou hlboko zamyslieť. Nie sú všetci nakupujúci len amatéri, ktorých je možné ľahko ošklbať.

marosgm napísal:bol som,nieco som aj kupil a aj ma pri jednom stole s rastlinkami pekne oklamali.
Nie ten prvy kde vytahoval rastlinky z akvarka(ten bol fakt úprimný)Ale hned pri dalsom stole kde mali ak si dobre pamatam aj bojovnice v kelimkoch a pod nimi aj rybky v sackoch, vseliake hnojiva atď.
Ten kto bol tak vie o com(kom) rozpravam ... parchanti ...


Skús konkretizovať, v čom ťa oklamali ? :?:
Rastlinky boli od tebou označeného predajcu / Rizlaci / v najlepšom poriadku a v špičkovej kvalite.

Vo všeobecnosti to nebola špatná akcia a hlavne teraristi si prišli aspoň čiastočne na svoje, aj keď sa nedá ani ich účasť porovnávať s podobnými akciami s dlhšou tradíciou.
Akvaristi žiaľ aj teraz ťahali za kratší koniec a so živým tovarom boli snáď len traja, ak som dobre rátal. Záujem o akva sortiment však medzi návštevníkmi napriek tomu evidentne bol a je to len odkaz pre perspektívnych predajcov do budúcna.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod laci » 10 Okt 2011 07:31 am

Ja som síce na akcii nebol, ale: doteraz tu veľa ľudí plakalo, že v Košiciach nemáme akvaburzu. Teraz, keď niekto našiel nie len odvahu ale aj čas, peniaze ..., aby burzu organizoval takpovediac pravidelne, tak sa niektorí otočia a začnú kritizovať. Ale, kritizovať môžu tak akurát organizáciu a s tým súvisiace veci, nie však účasť predajcov resp. predávaný sortiment. Takýmito vyjadreniami určite nepritiahnu na ďalšiu burzu nových predajcov. Ja osobne organizátorovi držím palce, dúfam, že to nevzdá (poprípade by akcií mohlo byť neskôr aj viac) a na záver verím, že ďalšiu burzu nevynechám.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod laci » 10 Okt 2011 07:33 am

Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod dusan99 » 10 Okt 2011 09:35 am

laci napísal:Ja som síce na akcii nebol, ale: doteraz tu veľa ľudí plakalo, že v Košiciach nemáme akvaburzu. Teraz, keď niekto našiel nie len odvahu ale aj čas, peniaze ..., aby burzu organizoval takpovediac pravidelne, tak sa niektorí otočia a začnú kritizovať. Ale, kritizovať môžu tak akurát organizáciu a s tým súvisiace veci, nie však účasť predajcov resp. predávaný sortiment. Takýmito vyjadreniami určite nepritiahnu na ďalšiu burzu nových predajcov. Ja osobne organizátorovi držím palce, dúfam, že to nevzdá (poprípade by akcií mohlo byť neskôr aj viac) a na záver verím, že ďalšiu burzu nevynechám.


Dovol, aby som sa mierne pousmial. :)
V Kosiciach nemame ani preteky F1. Si super klient, zorganizujem! Prides az niekde z Michaloviec, zaplatis 1000 eciek, odbabres den a budes happy. Sice tam nakoniec nebudu auticka ale len detske bicykle, aj to len 3 ... ale budes happy. Ved mame doma F1 a ty si na nej bol.

Pokial ide o uroven, z pohladu akvaristu je slovo slaba velmi slusne a ohladuplne. Myslim, ze predosla burza bola omnoho bohatsia na ucast predajcov. Ak niekto byva 200m od Namestia osloboditelov, verim, ze moze prist aj nabuduce. Ak niekto ale musi absolvovat kilometre, asi si dobre rozmysli, ako stravi nedelu. Je to zacarovany kruh, len kosicky zakaznici to nevytrhnu a predajcom sa potom neoplati na vychod merat cestu. A potom zase nepridu ani cezpolni.
Ja napr. nezavrhujem, ze pridem, urcite si ale dopredu overim, ci to bude mat zmysel. Ten Prokopov obchod oproti ma totiz bez nadsazky o 300% vyssiu uroven. Este raz, hovorim o akvaristike, teraristi snad boli spokojnejsi.
Obrázok používateľa
dusan99
 
Príspevky: 197
Obrázky: 0
Založený: 04 Mar 2005 15:54 pm
Bydlisko: Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod dusan99 » 10 Okt 2011 09:53 am

Burza nie je len o tom, ze tam kupim trebars nejaky relativne bezny echinodorus. Ten fakt kupim oproti u AQUA - CANIS. Burza je aj o tom, ze ten echinodorus tam nebude mat len jeden predajca za 8€, ale aj dalsi napr. z MI za 2,6€ alebo mozno aj nejaky "amater" z domacich prebytkov za 2€. Plus druhy aspekt burzy je, ze tam budu bezne "nevidane kusky". /Jedinym bezne nevidanym kuskom tam bol Riso ... uz som ho davno nevidel. :) /
V KE mame minimalne 1 slusnu akvaristiku, tu nestaci uroven burzy, ktora by bola OK niekde vo Vysnej Niznej.
Obrázok používateľa
dusan99
 
Príspevky: 197
Obrázky: 0
Založený: 04 Mar 2005 15:54 pm
Bydlisko: Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod kaktus80 » 10 Okt 2011 10:11 am

Je pravda, ze predosla akcia bola z akvaristickeho zastupenia na tom omnoho lepsie nez tato... Ja som spokojny, - Apistogramma Cacadu Double Red, ks/1,5eur.. krevetky CRS, Black Crystal, - cca 1cm velkost ziadny "Grade" - ks/1,4eur.... "hemianthus callitrichoides - cuba" kosik 5x5cm 2,5eur... Aj napriek malemu zastupeniu akvaristiky (styria predajcovia) som kupil vsetko co som chcel...
kaktus80
 
Príspevky: 113
Obrázky: 70
Založený: 27 Feb 2009 22:37 pm
Bydlisko: Kosice

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod arowana » 10 Okt 2011 12:01 pm

dusan99 napísal:Dovol, aby som sa mierne pousmial. :)
V Kosiciach nemame ani preteky F1. Si super klient, zorganizujem! Prides az niekde z Michaloviec, zaplatis 1000 eciek, odbabres den a budes happy. Sice tam nakoniec nebudu auticka ale len detske bicykle, aj to len 3 ... ale budes happy. Ved mame doma F1 a ty si na nej bol....


Tvoje prirovnanie je viac než neadekvátne... :idea:

Je to vždy len burza, nie prehliadka, alebo výstava závodných strojov a tak ju treba aj brať. Každá burza a aj účasť burzovníkov, je vždy len lotériou.

Zúčastnil som sa a aj zúčastňujem množstva podobných akcií po celej Európe a nie vždy boli moje očakávania naplnené, ale to neznamená, že musím nadobudnúť skeptický a negativistický postoj ku ktorejkoľvek akcii podobného typu. Burza je čiastočne možnosťou na stretnutie sa so známymi a vymieňaním si osobných skúseností s množstvom ľudí podobného zamerania a je teda aj akousi spoločenskou akciou. Na tento fakt sa často pozabúda. Keď chceš len nakupovať, je na množstvo kamenných obchodov so zaručeným sortimentom a keď chceš len ušetriť peniaze, tak seď doma.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod laci » 10 Okt 2011 12:19 pm

dusan99 napísal: Dovol, aby som sa mierne pousmial. :)
V Kosiciach nemame ani preteky F1. Si super klient, zorganizujem! Prides az niekde z Michaloviec, zaplatis 1000 eciek, odbabres den a budes happy. Sice tam nakoniec nebudu auticka ale len detske bicykle, aj to len 3 ... ale budes happy. Ved mame doma F1 a ty si na nej bol.

Porovnávaš neporovnateľné, ako obsahom tak aj nákladmi.

Nebola to výhradne akvaristická akcia a to, že niekto tam nenašiel to o čo mal záujem ešte neznamená, že musí ihneď písať negatívne o celej akcii. Táto akcia je v Košiciach iba na svojich začiatkoch. Tak ako kupujúci aj predávajúci si musia nájsť k nej „cestu“.

Súhlasím s arowanom, nie je čo dodať:
arowana napísal: Burza je čiastočne možnosťou na stretnutie sa so známymi a vymieňaním si osobných skúseností s množstvom ľudí podobného zamerania a je teda aj akousi spoločenskou akciou. Na tento fakt sa často pozabúda. Keď chceš len nakupovať, je na množstvo kamenných obchodov so zaručeným sortimentom a keď chceš len ušetriť peniaze, tak seď doma.

t
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod dusan99 » 10 Okt 2011 12:41 pm

To arowana: No cakal som, ci sa ozves, no necakal som cervene pismo. :D
Ano, v podstate mas pravdu. Ja som sa ale cielene (vid vyssie) vyjadril k akvaristickej casti vystavy, teraristiku nespochybnujem. A kedze som bol aj na predoslej, som z tejto sklamany. Tot vsjo.
Obrázok používateľa
dusan99
 
Príspevky: 197
Obrázky: 0
Založený: 04 Mar 2005 15:54 pm
Bydlisko: Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod RIZLACI » 10 Okt 2011 13:13 pm

marosgm napísal:bol som,nieco som aj kupil a aj ma pri jednom stole s rastlinkami pekne oklamali.
Nie ten prvy kde vytahoval rastlinky z akvarka(ten bol fakt úprimný)Ale hned pri dalsom stole kde mali ak si dobre pamatam aj bojovnice v kelimkoch a pod nimi aj rybky v sackoch, vseliake hnojiva atď.
Ten kto bol tak vie o com(kom) rozpravam ... parchanti ...


Neda sa mi nereagovat, nakolko sa ma to osobne tyka, v prvom rade si vyprosim to posledne prirovnanie - myslim tym parchanti - rastliny ktore som predaval boli naozaj v perfektnej kondicii, bohato osadene, matecne echinodorusy boli v kelimkoch aj po 3-4 kusy s ktorymi kazdy kupujuci bol naozaj spokojny. Chcel by som naozaj velmi pekne sa seriozne vediet ako som ja niekoho oklamal na rastlinkych ked som ich tam mal najlacnejsie. Kazdy ked si prerata - cena matecnych rastlin kde je pocet kusov 4 ci je naozaj vela pytat si 8,-€ Ved potom jedna velka rastlinky vychadza 2,-€ Nuz neviem. A ceny ostatnych tovarov co sa predavali boli samozrejme kazdemu poriadne vysvetlene myslim tym ze kazdy pochopil ze hovorime o percentach smerom nadol. Plne taktiez suhlasim s Arowanom a nemienim sa dalej vyjadrovat k nejakym specialnym prispievatelom na tomto fore ako je tento menovany p. marosgm, ved staci sa pozriet na jeho perfektne zalozene akvarium v jeho fotoalbume, co asi aj svedci o jeho zaregistrovani sa na akve s tym jeho poctom prispevkov. Kazdy kto na uvedene stretnutia chodi tam si pride na svoje a kto nieco specialne potrebuje tak cez SS napise. A kto chce ten kupi a nijako neomre ze ako sa tam predavalo. Ved nech si to skusi cestovat celym Slovenskom a potom pocuvat ze tam nie je tovar, ktory by chcel. Nuz ked si ten ktory cez SS o konkretny tovar nepoziada tak ho asi nebude mat, lebo ja naozaj neviem kto co potrebuje. A myslim si ze toho tovaru na nasich stoloch je naozaj maximum a aj pristup ku kupujucim je na pozadovanej urovni.
Osobne uvedenu akciu chvalim, navstevnost bola perfektna, to ze predavajucich bolo pomenej to uz nie je otazka na mna, ale je pravdou ze ich bolo pomenej. Organizatorom drzim palec k organizovaniu dalsej akcie a tesim sa na stretnutie. Prajem pekny den.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod Dedo » 10 Okt 2011 16:01 pm

Buďme vďační za to, že vôbec sa burza koná.
Dôvody najlepšie postrehli Arowana, RIZLACI a Hofi.
Zaujímavé, že dlhoroční akvaristi - odborníci majú pozitívny názor, krátkodobí sú nejako prehnane nároční. Trochu úcty k tým, čo to zorganizovali pre nás všetkých.
Sobota by bola naozaj vhodnejšia, hlavne pre predajcov, čo prídu z Čiech a pod. Predsa len by sa domov vrátili ešte v sobotu a v nedeľu relaxovali. Z toho dôvodu by ich prišlo určite viacej. Aj návštevníkov by bolo viac.
Držím palce organizátorom do budúcna!
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod leven » 10 Okt 2011 18:58 pm

ja som spokojny...dcera sa odfotila s hadom,ja som si kupil kaktus a hlavne,ze sme sa tam vybrali koli rybkam:)...nemam velmi s cim porovnavat ale nam sa tam vsetkym pacilo:)
Obrázok používateľa
leven
 
Príspevky: 36
Obrázky: 21
Založený: 08 Feb 2007 16:12 pm
Bydlisko: PRESOV

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod Kubo » 10 Okt 2011 19:58 pm

Ja som spokojny. To co sme si objednali na predajnu doslo. Myslim si , ze pan s mailom l-sumci ani nevybalil a uz mal pekne zarobene , takze mohol ist priamo domov. :) :pivo:
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod hofi » 11 Okt 2011 05:46 am

dusan99 napísal:
Milan666 napísal:A ja som sa tak chystal a nevyšlo. Celé doobedie ma to štvalo a vravíte, že niet nad čím banovať?


Usetril si 3 v jednom. 1€ vstupne, 1 hodinu svojho casu a 1kg sklamania. :)


Kto bude takýmto spôsobom šetriť,tak rozvoj akvaristiky zostane len vo virtuálnej rovine.Takéto akcie budem vždy podporovať či budu lepšie,či horšie.Hlavne,že je snaha niečo podobné zorganizovať a nadšenci si aspoň čiastočne prídu na svoje.Tý čo aj nič nekúpia,tak aspoň stretnú svojich kamarátov z netu a môžu stráviť príjemné dopoludnie.
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod laci » 11 Okt 2011 07:08 am

Tak ako vidím, spokojní boli arowana, hofi, kubo a viac mi netreba :)
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod marosgm » 13 Okt 2011 13:39 pm

arowana napísal:
vladik81 napísal:ja som bol, a nakupil som krevetky ktore som si predom objednal, takže z mojej strany spokojnosť.
A tento raz je pravda že bolo nejak viac plazov ako rybiek ale aspon u l-sumci si bolo z čoho vyberať


Dotyčný predajca mal síce najširšiu ponuku, ale krevety ktoré som pôvodne mal v pláne kúpiť, ma sklamali na plnej čiare.
Za trošku lepšie black crystalky, predávané pod označením "S " grade za 4.-Eur a za najobyčajnejšie cherry označené ako Sakura , by sa mohol dotyčný predajca nad sebou hlboko zamyslieť. Nie sú všetci nakupujúci len amatéri, ktorých je možné ľahko ošklbať.

marosgm napísal:bol som,nieco som aj kupil a aj ma pri jednom stole s rastlinkami pekne oklamali.
Nie ten prvy kde vytahoval rastlinky z akvarka(ten bol fakt úprimný)Ale hned pri dalsom stole kde mali ak si dobre pamatam aj bojovnice v kelimkoch a pod nimi aj rybky v sackoch, vseliake hnojiva atď.
Ten kto bol tak vie o com(kom) rozpravam ... parchanti ...


Skús konkretizovať, v čom ťa oklamali ? :?:
Rastlinky boli od tebou označeného predajcu / Rizlaci / v najlepšom poriadku a v špičkovej kvalite.

Vo všeobecnosti to nebola špatná akcia a hlavne teraristi si prišli aspoň čiastočne na svoje, aj keď sa nedá ani ich účasť porovnávať s podobnými akciami s dlhšou tradíciou.
Akvaristi žiaľ aj teraz ťahali za kratší koniec a so živým tovarom boli snáď len traja, ak som dobre rátal. Záujem o akva sortiment však medzi návštevníkmi napriek tomu evidentne bol a je to len odkaz pre perspektívnych predajcov do budúcna.


Ja som nepísal ze tie rastlinky boli zle...
Som zaciatocnik a povedali mi ze konkretna rastlinka ktoru som chcel ze je nenarocna na pestovanie a ked som prisiel domov a kukol som na net ze co je to presne za rastlinku tak som skoro spadol zo stolicky co sa tíka narocnosti na pestovanie.
A potom som si matne spomenul ze pri vedlajsom stole (kde som kupil vsetky ostatne rastlinky ako prve) mi prave tuto rastlinku neodporuca ze je dost narocna na pestovanie...
Obrázok používateľa
marosgm
 
Príspevky: 13
Obrázky: 3
Založený: 29 Sep 2011 10:37 am

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod arowana » 13 Okt 2011 13:49 pm

marosgm napísal:...Ja som nepísal ze tie rastlinky boli zle...
Som zaciatocnik a povedali mi ze konkretna rastlinka ktoru som chcel ze je nenarocna na pestovanie a ked som prisiel domov a kukol som na net ze co je to presne za rastlinku tak som skoro spadol zo stolicky co sa tíka narocnosti na pestovanie.
A potom som si matne spomenul ze pri vedlajsom stole (kde som kupil vsetky ostatne rastlinky ako prve) mi prave tuto rastlinku neodporuca ze je dost narocna na pestovanie...


Predajca ktorého si mal na mysli / Rizlaci /, neponúkal nič, čo by bolo akokoľvek náročnejšie, ako priemerná rastlina do spoločenskej nádrže.
Tvoja chyba je , že ideš niečo nakupovať o čom nemáš ani potuchy a potom sa necháš ovplyvniť predajcom od iného stola, spôsobom JPP / jedna pani povedala /. Rozdiel bol len v tom, že jeden predajca ponúkal rovnako emerzne predpestované rastliny v akváriu s vodou a druhý ich ponúkal neustále zvlhčené mimo vody.
Nechcem sa dotýkať ani jedného z predajcov ohľadom ich teoretických vedomostí, ale v tvojom prípade si práve vsadil medzi tvrdeniami konkrétnych predajcov na špatného koňa.
Nabudúce skôr než niekoho budeš verejne osočovať, prever si, či máš naozaj pravdu.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akva-stretká / burzy / súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.