AkvaTera Košice 9.10.2011



Informácie čo, kde a kedy ....

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod marosgm » 13 Okt 2011 18:55 pm

arowana napísal:
marosgm napísal:...Ja som nepísal ze tie rastlinky boli zle...
Som zaciatocnik a povedali mi ze konkretna rastlinka ktoru som chcel ze je nenarocna na pestovanie a ked som prisiel domov a kukol som na net ze co je to presne za rastlinku tak som skoro spadol zo stolicky co sa tíka narocnosti na pestovanie.
A potom som si matne spomenul ze pri vedlajsom stole (kde som kupil vsetky ostatne rastlinky ako prve) mi prave tuto rastlinku neodporuca ze je dost narocna na pestovanie...


Predajca ktorého si mal na mysli / Rizlaci /, neponúkal nič, čo by bolo akokoľvek náročnejšie, ako priemerná rastlina do spoločenskej nádrže.
Tvoja chyba je , že ideš niečo nakupovať o čom nemáš ani potuchy a potom sa necháš ovplyvniť predajcom od iného stola, spôsobom JPP / jedna pani povedala /. Rozdiel bol len v tom, že jeden predajca ponúkal rovnako emerzne predpestované rastliny v akváriu s vodou a druhý ich ponúkal neustále zvlhčené mimo vody.
Nechcem sa dotýkať ani jedného z predajcov ohľadom ich teoretických vedomostí, ale v tvojom prípade si práve vsadil medzi tvrdeniami konkrétnych predajcov na špatného koňa.
Nabudúce skôr než niekoho budeš verejne osočovať, prever si, či máš naozaj pravdu.


Aha taze to potom mozem aj ja predavat rastlinky alebo cokolvek ine ked o tom nemam ani sajnu podla teba...
A uz ked som na nejakej akcii ktora je zamerana na urcite veci tak tam dam asi niekoho kto sa tomu rozumie.
Ano som zaciatocnik a prave preto potrebujem pomoc a poradit a nie aby mi niekto predal to o co sa nedokazem ako zaciatocnik postarat...
A nepisal som ze rastlinky neboli zdrave ani nic podobne ze mali nekvalitny tovar alebo ze boli drahe.To by som si nedovolil !
Dalsi priklad, bol som tam aj s dvoma kamosmi a jeden z nich je tak isto zaciatocnik a chcel nejake bakterie a pani od uz spomínaného stola mu predala ciernu vodu a vsimol si to potom az ten druhy kamos ktory sa v akvaristike vyzná velmi dobre,tak mi nevrav ze to je tak spravne ze niekto nieco predava a ani nevie co ...
A mne presne ta ista pani povedala ze ta rastlinka ktoru som kupil je nenarocna (a ja som chcel nenarocne rastliny lebo som zaciatocnik aby mi hned nezhnili).A presne tu rastlinu "nenarocnu" mi od vedlajsieho stola neodporucal...
Obrázok používateľa
marosgm
 
Príspevky: 13
Obrázky: 3
Založený: 29 Sep 2011 10:37 am

Reklama

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod marosgm » 13 Okt 2011 18:59 pm

a este nieco.Na tuto rastlinku mi povedali ze je vhodna pre zaciatocnika
http://rybicky.net/atlasrostlin/acorus_ ... s_pusillus
podla toho co pisu na tej stranke tak si mislim ze pre mna nieje vhodna ako zaciatocnika...
Obrázok používateľa
marosgm
 
Príspevky: 13
Obrázky: 3
Založený: 29 Sep 2011 10:37 am

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod marosgm » 13 Okt 2011 19:21 pm

RIZLACI napísal:
marosgm napísal:bol som,nieco som aj kupil a aj ma pri jednom stole s rastlinkami pekne oklamali.
Nie ten prvy kde vytahoval rastlinky z akvarka(ten bol fakt úprimný)Ale hned pri dalsom stole kde mali ak si dobre pamatam aj bojovnice v kelimkoch a pod nimi aj rybky v sackoch, vseliake hnojiva atď.
Ten kto bol tak vie o com(kom) rozpravam ... parchanti ...


Neda sa mi nereagovat, nakolko sa ma to osobne tyka, v prvom rade si vyprosim to posledne prirovnanie - myslim tym parchanti - rastliny ktore som predaval boli naozaj v perfektnej kondicii, bohato osadene, matecne echinodorusy boli v kelimkoch aj po 3-4 kusy s ktorymi kazdy kupujuci bol naozaj spokojny. Chcel by som naozaj velmi pekne sa seriozne vediet ako som ja niekoho oklamal na rastlinkych ked som ich tam mal najlacnejsie. Kazdy ked si prerata - cena matecnych rastlin kde je pocet kusov 4 ci je naozaj vela pytat si 8,-€ Ved potom jedna velka rastlinky vychadza 2,-€ Nuz neviem. A ceny ostatnych tovarov co sa predavali boli samozrejme kazdemu poriadne vysvetlene myslim tym ze kazdy pochopil ze hovorime o percentach smerom nadol. Plne taktiez suhlasim s Arowanom a nemienim sa dalej vyjadrovat k nejakym specialnym prispievatelom na tomto fore ako je tento menovany p. marosgm, ved staci sa pozriet na jeho perfektne zalozene akvarium v jeho fotoalbume, co asi aj svedci o jeho zaregistrovani sa na akve s tym jeho poctom prispevkov. Kazdy kto na uvedene stretnutia chodi tam si pride na svoje a kto nieco specialne potrebuje tak cez SS napise. A kto chce ten kupi a nijako neomre ze ako sa tam predavalo. Ved nech si to skusi cestovat celym Slovenskom a potom pocuvat ze tam nie je tovar, ktory by chcel. Nuz ked si ten ktory cez SS o konkretny tovar nepoziada tak ho asi nebude mat, lebo ja naozaj neviem kto co potrebuje. A myslim si ze toho tovaru na nasich stoloch je naozaj maximum a aj pristup ku kupujucim je na pozadovanej urovni.
Osobne uvedenu akciu chvalim, navstevnost bola perfektna, to ze predavajucich bolo pomenej to uz nie je otazka na mna, ale je pravdou ze ich bolo pomenej. Organizatorom drzim palec k organizovaniu dalsej akcie a tesim sa na stretnutie. Prajem pekny den.


Tak v prvom rade sa za to slovíčko parchanti ospravedlnujem.Prepacte
Nevsimol som si ze by som niekde napisal ze ste mali drahe alebo nekvalitne rastlinky ... Mne tu ide o predavajuci personal tu pani ktora ani poriadne nevedela co predava,predala mi rastlinku ktora je narocna pre zaciatocnika a pytal som sa jej ci je narocna na pestovanie pre zaciatocnika...A ano moje akvarko vyzeralo presne takto ako je na fotke ale to nieje dovod urazat mna(preco potom predavate umeliny ak do akvarka nepatria ...).Akvarko ktore mam teraz je uplne ine a bez akychkolvek umelých rastlín a zato vdacim ludom z akva sk a aj prave preto som bol na tej akcii aby som sa poucil a napravil moje chyby.A vy by ste sa mali tak isto poucit ze za predajny stolik dam niekoho kto sa tomu rozumie.Kamarátovi predala ciernu vodu miesto bakterii ktore si od nej pýtal ...
A podalsie nekritizoval som vas tovar ale personal.Nemozem tu pisat nejake prispevky ked som zaciatocnik a som tu zareg, dva dni aj z cestou.Bolo by to dost drze niekomu radit odborne o chove ryb a pestovani ked nemam skoro ziadne skusenosti,verte tomu ze som uz toho precital o akvarkach strasne vela ale to este somna nerobi odbornika...
Tu je link na tu rastlinku:
http://rybicky.net/atlasrostlin/acorus_ ... s_pusillus
ktoru mi pri vedlajsiom stole neodporucal ale ja som si hned neuvedomil ze to je ta ista ktoru som kupil od tej pani
Este raz sa ospravedlnujem za to slovo ... prepacte
Obrázok používateľa
marosgm
 
Príspevky: 13
Obrázky: 3
Založený: 29 Sep 2011 10:37 am

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod kvietik » 13 Okt 2011 19:55 pm

co sa tyka akvaristika bolo to poslabšie , ale burza je risk či dojdu predajcovia alebo nie, takže to až tak nepreživam a to som si spravil vylet až z Bardejova. NO kupil som aspon dakych corydorasov(sice cena žiadne terno, ale ked uz som presiel par kilakov tak som nechcel ist dom naprazdno:)) a nejake rastlinky a krmivo...
kvietik
 
Príspevky: 389
Obrázky: 63
Založený: 13 Sep 2011 21:26 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod Rpnecro » 13 Okt 2011 22:21 pm

@marosgm
No neviem az na to ze to je rastlina urcena na emerz a chce trosku viac svetla (navyse ja ju zhanam neuspesne uz par mesiacov) tak mi zrovna niak narocna nepride ... :roll:

Ale ako ostatny aj ja odporucim pred nakupom cohokolvek/kdekolvek radsej internetovu samouku vopred ako slepu vieru je to tak vzdy lepsie.
A na druhu stranu to ber pozitivne, naucil si sa ze je lesie vybrat si vopred co chces a ist na burzu hladat co potrebujes...
Obrázok používateľa
Rpnecro
 
Príspevky: 245
Obrázky: 40
Založený: 22 Nov 2010 20:38 pm
Bydlisko: Korňa - Čadca

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod arowana » 13 Okt 2011 23:43 pm

marosgm napísal:Aha taze to potom mozem aj ja predavat rastlinky alebo cokolvek ine ked o tom nemam ani sajnu podla teba...

To je osobná vec ktoréhokoľvek predajcu a je to len otázka jeho morálky.

marosgm napísal:...Dalsi priklad, bol som tam aj s dvoma kamosmi a jeden z nich je tak isto zaciatocnik a chcel nejake bakterie a pani od uz spomínaného stola mu predala ciernu vodu a vsimol si to potom az ten druhy kamos ktory sa v akvaristike vyzná velmi dobre,tak mi nevrav ze to je tak spravne ze niekto nieco predava a ani nevie co ...

Predpokladám, že ti nikto nepredával výrobok, ktorý sám vyrobil, resp. ponúkal ho ako vlastný produkt. Kupoval si tovar, ktorý ti dotyčný predajca predával len sprostredkovane a sťažovať by sa mohol na podvodný produkt len u samotného výrobcu. Opäť si kupoval niečo, čomu si nerozumel a tvoj kamoš sa v danej problematike vyzná rovnako " veľmi dobre " ako aj ty.
Podľa čoho dotyčný kamarát - " odborník " usúsdil, že tovar nie je dobrý ? Podľa farby, alebo zápachu ? Alebo vidí baktérie voľným okom ?

marosgm napísal:...A mne presne ta ista pani povedala ze ta rastlinka ktoru som kupil je nenarocna (a ja som chcel nenarocne rastliny lebo som zaciatocnik aby mi hned nezhnili).A presne tu rastlinu "nenarocnu" mi od vedlajsieho stola neodporucal...


marosgm napísal:a este nieco.Na tuto rastlinku mi povedali ze je vhodna pre zaciatocnika
http://rybicky.net/atlasrostlin/acorus_ ... s_pusillus
podla toho co pisu na tej stranke tak si mislim ze pre mna nieje vhodna ako zaciatocnika...


Opäť len hromada plakania a blábolov...
Acorus je jedna z najnenáročnejších " burín ", ktoré poznám. Rastie rovnako dobre v trávnikoch mestských parkov, ako aj v močiaroch a aj pod vodou v akváriách / len strašne pomaly oproti emerzu /. Nie je všetko sväté a pravdivé, čo na nete nájdeš a už tobôž v podobných " odborných " atlasoch, ako sú www. rybicky.net.

Tak už prestaň vyplakávať, sťažovať sa a radšej skôr než niečo budeš opäť nakupovať, tak namiesto toho študuj a neobviňuj každého mimo seba. Šľapol si vedľa kôli svojej blbosti a naivite, o čom svedčia aj fotky tvojho akvária v osobnom albume. Farebný štrk, potápačov, plastový Titanic, plastové hrady a zámky a umelé rastliny tiež vyrábajú pre podobných akva estétov, ako si ty a predsa si za to nikoho neukameňoval. Už ti do zbierky chýbajú len plastové rybičky... :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod laci » 14 Okt 2011 08:34 am

Zoli klidek :angel: . Takýto akvaristi boli sú a budú :twisted: , veď ty to vieš najlepšie sám. Možno si predstavovali, že tie baktérie budú mať priemer aspoň pol centimetra, budú v kryštálovo čistej vode a keď sa na nich pozrie tak budú na neho ešte aj žmurkať :mrgreen: .

arowana napísal: Farebný štrk, potápačov, plastový Titanic, plastové hrady a zámky a umelé rastliny
marosgm - toto je najmenej náročné, jedine treba z toho odstraňovať prípadnú riasu :mrgreen:

arowana napísal: Už ti do zbierky chýbajú len plastové rybičky... :D
no a tie nemusíš ani kŕmiť :roll:
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod Dedo » 14 Okt 2011 11:30 am

arowana napísal: Už ti do zbierky chýbajú len plastové rybičky... :D

A kde pre nich zoženiem plastový cyklop alebo koretry?
Obrázok používateľa
Dedo
 
Príspevky: 336
Obrázky: 78
Založený: 27 Aug 2009 13:40 pm
Bydlisko: Prešov

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod arowana » 14 Okt 2011 11:48 am

Dedo napísal: A kde pre nich zoženiem plastový cyklop alebo koretry?


Jednoduché....
:D
http://www.123dopyt.sk/zadat-dopyt/?web ... %20vyrobky
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod RIZLACI » 14 Okt 2011 13:40 pm

arowana napísal:
marosgm napísal:Aha taze to potom mozem aj ja predavat rastlinky alebo cokolvek ine ked o tom nemam ani sajnu podla teba...

To je osobná vec ktoréhokoľvek predajcu a je to len otázka jeho morálky.

marosgm napísal:...Dalsi priklad, bol som tam aj s dvoma kamosmi a jeden z nich je tak isto zaciatocnik a chcel nejake bakterie a pani od uz spomínaného stola mu predala ciernu vodu a vsimol si to potom az ten druhy kamos ktory sa v akvaristike vyzná velmi dobre,tak mi nevrav ze to je tak spravne ze niekto nieco predava a ani nevie co ...

Predpokladám, že ti nikto nepredával výrobok, ktorý sám vyrobil, resp. ponúkal ho ako vlastný produkt. Kupoval si tovar, ktorý ti dotyčný predajca predával len sprostredkovane a sťažovať by sa mohol na podvodný produkt len u samotného výrobcu. Opäť si kupoval niečo, čomu si nerozumel a tvoj kamoš sa v danej problematike vyzná rovnako " veľmi dobre " ako aj ty.
Podľa čoho dotyčný kamarát - " odborník " usúsdil, že tovar nie je dobrý ? Podľa farby, alebo zápachu ? Alebo vidí baktérie voľným okom ?

marosgm napísal:...A mne presne ta ista pani povedala ze ta rastlinka ktoru som kupil je nenarocna (a ja som chcel nenarocne rastliny lebo som zaciatocnik aby mi hned nezhnili).A presne tu rastlinu "nenarocnu" mi od vedlajsieho stola neodporucal...


marosgm napísal:a este nieco.Na tuto rastlinku mi povedali ze je vhodna pre zaciatocnika
http://rybicky.net/atlasrostlin/acorus_ ... s_pusillus
podla toho co pisu na tej stranke tak si mislim ze pre mna nieje vhodna ako zaciatocnika...


Opäť len hromada plakania a blábolov...
Acorus je jedna z najnenáročnejších " burín ", ktoré poznám. Rastie rovnako dobre v trávnikoch mestských parkov, ako aj v močiaroch a aj pod vodou v akváriách / len strašne pomaly oproti emerzu /. Nie je všetko sväté a pravdivé, čo na nete nájdeš a už tobôž v podobných " odborných " atlasoch, ako sú www. rybicky.net.

Tak už prestaň vyplakávať, sťažovať sa a radšej skôr než niečo budeš opäť nakupovať, tak namiesto toho študuj a neobviňuj každého mimo seba. Šľapol si vedľa kôli svojej blbosti a naivite, o čom svedčia aj fotky tvojho akvária v osobnom albume. Farebný štrk, potápačov, plastový Titanic, plastové hrady a zámky a umelé rastliny tiež vyrábajú pre podobných akva estétov, ako si ty a predsa si za to nikoho neukameňoval. Už ti do zbierky chýbajú len plastové rybičky... :D


:) , Chalani a baby este k veci: Ospravedlnenie sa prijima. K pripravku - myslim tym nieco na obohatenie vody o bakteriu tak mozem uviest len tolko, ze manzelka chlapovi podala pripravok blackwater, nakolko tento jej polozil otazku, ze by chcel vodu upravit tak aby sa rybky lepsie vytierali a zaroven aby mal jemne znizene PH. Az potom z neho vyslo, ze chce vodu upravit o bakteriu, kde mu bol odporuceny pripravok sera nitrivec, naco sa mu vyrobok bez slova vymenil a rozdiel v € sa mu hned vratil.
Ja s acorusmi nemam ziadny problem v pestovani pod vodou, je to nenarocna rastlinka a ako uz bolo spomenute pomenej rastie. Takze opakujem - nenarocna rastlinka. S arovanom plne suhlasim a netreba vzdy verit vsetkemu co sa na roznych strankach prise, treba to vykusat a potom reagovat. A este jeden postreh: Ander z Kosic bol dobry, ale niekto ho dobieha :D , Chalani prajem Vam vela chovatelskych uspechov.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod Michal1987 » 14 Okt 2011 16:37 pm

Mentalita Slovákov ma neprestane nikdy dojímať. Ešte jedna vec. Už dávnejšie v inej téme a inom meste konania tejto akcie dal niekto návrh premenovať burzu na TeraAkva, s tým sa nedá iné len súhlasiť. Potom by bolo určite menej reakcií typu "Bol som sklamaný..." a viac "Bol som milo prekvapený...."...
Obrázok používateľa
Michal1987
 
Príspevky: 401
Obrázky: 14
Založený: 06 Feb 2009 14:06 pm
Bydlisko: KE - KVP / BN - Otrhánky

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod marosgm » 15 Okt 2011 11:39 am

arowana napísal:
marosgm napísal:Aha taze to potom mozem aj ja predavat rastlinky alebo cokolvek ine ked o tom nemam ani sajnu podla teba...

To je osobná vec ktoréhokoľvek predajcu a je to len otázka jeho morálky.

marosgm napísal:...Dalsi priklad, bol som tam aj s dvoma kamosmi a jeden z nich je tak isto zaciatocnik a chcel nejake bakterie a pani od uz spomínaného stola mu predala ciernu vodu a vsimol si to potom az ten druhy kamos ktory sa v akvaristike vyzná velmi dobre,tak mi nevrav ze to je tak spravne ze niekto nieco predava a ani nevie co ...

Predpokladám, že ti nikto nepredával výrobok, ktorý sám vyrobil, resp. ponúkal ho ako vlastný produkt. Kupoval si tovar, ktorý ti dotyčný predajca predával len sprostredkovane a sťažovať by sa mohol na podvodný produkt len u samotného výrobcu. Opäť si kupoval niečo, čomu si nerozumel a tvoj kamoš sa v danej problematike vyzná rovnako " veľmi dobre " ako aj ty.
Podľa čoho dotyčný kamarát - " odborník " usúsdil, že tovar nie je dobrý ? Podľa farby, alebo zápachu ? Alebo vidí baktérie voľným okom ?

marosgm napísal:...A mne presne ta ista pani povedala ze ta rastlinka ktoru som kupil je nenarocna (a ja som chcel nenarocne rastliny lebo som zaciatocnik aby mi hned nezhnili).A presne tu rastlinu "nenarocnu" mi od vedlajsieho stola neodporucal...


marosgm napísal:a este nieco.Na tuto rastlinku mi povedali ze je vhodna pre zaciatocnika
http://rybicky.net/atlasrostlin/acorus_ ... s_pusillus
podla toho co pisu na tej stranke tak si mislim ze pre mna nieje vhodna ako zaciatocnika...


Opäť len hromada plakania a blábolov...
Acorus je jedna z najnenáročnejších " burín ", ktoré poznám. Rastie rovnako dobre v trávnikoch mestských parkov, ako aj v močiaroch a aj pod vodou v akváriách / len strašne pomaly oproti emerzu /. Nie je všetko sväté a pravdivé, čo na nete nájdeš a už tobôž v podobných " odborných " atlasoch, ako sú www. rybicky.net.

Tak už prestaň vyplakávať, sťažovať sa a radšej skôr než niečo budeš opäť nakupovať, tak namiesto toho študuj a neobviňuj každého mimo seba. Šľapol si vedľa kôli svojej blbosti a naivite, o čom svedčia aj fotky tvojho akvária v osobnom albume. Farebný štrk, potápačov, plastový Titanic, plastové hrady a zámky a umelé rastliny tiež vyrábajú pre podobných akva estétov, ako si ty a predsa si za to nikoho neukameňoval. Už ti do zbierky chýbajú len plastové rybičky... :D


tak za prve ty macher,bolo to tam napísané ze black water ale to je uz jedno.
a keby ci necital len to co sa ti chce alebo len to kam ti skocia oci tak by si aj nasiel nieco kde som pisal ze uz v akva nemam nic umele.Nema význam vam tu nieco písať lebo každeho nedokonaleho ako je zopar z vas lez skritizujete a zosmiesnite
K tejto teme som uz skoncil
Obrázok používateľa
marosgm
 
Príspevky: 13
Obrázky: 3
Založený: 29 Sep 2011 10:37 am

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod arowana » 15 Okt 2011 12:37 pm

marosgm napísal:...tak za prve ty macher,bolo to tam napísané ze black water ale to je uz jedno.
a keby ci necital len to co sa ti chce alebo len to kam ti skocia oci tak by si aj nasiel nieco kde som pisal ze uz v akva nemam nic umele.Nema význam vam tu nieco písať lebo každeho nedokonaleho ako je zopar z vas lez skritizujete a zosmiesnite
K tejto teme som uz skoncil


Že som macher, za to sa nehanbím, je to len mojou snahou. :D :pivo:
Keď si doplnil, že si kupoval black water, tak tu nesplietaj od témy o smradľavých baktériach a čítaj po sebe čo si tu na začiatku svojho kritického príspevku začal bláboliť a obviňuj len sám seba, lebo si protirečíš, čo ti evidentne uniká.
Kritizujem a budem vždy kritizovať podobné príspevky ako sú tie tvoje, nech by ich písal ktokoľvek iný, či už by bol skúsený, alebo nie a nezosmiešnil ťa nikto, ale zosmiešnil si sa predovšetkým len ty sám.

Každý nejako začínal, ale nie každý je schopný prijať kritiku a s pokorou sa z nej aj ponaučiť. Skús na tom trošku pouvažovať a prídeš na to, že chyba je len v tebe a to ako si si z príspevkov ostatných mohol povšimnúť, nie je len môj subjektívny názor.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod hofi » 15 Okt 2011 12:43 pm

Hlavne sa neurážaj,keď si už napísal tie tvoje príspevky,ktoré spustili reakcie,ktoré sa ti nepáčia.Presne viem ako si zákazník niečo pýta,čomu vonkoncom nerozumie,ale tvári sa ako expert.
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod zlatovlaska » 15 Okt 2011 18:13 pm

fijha, riadna debata páni, na nešťastie som sa nemohol zúčastniť, (štve ma to neskutočne) ale ako čitam o veľa som neprišiel, no aspoň nejakú foto by som chcel vidiet, ak niekto má dajte link, rád si pozriem :)
Obrázok používateľa
zlatovlaska
 
Príspevky: 259
Obrázky: 93
Založený: 21 Jún 2010 12:16 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod marosgm » 17 Okt 2011 00:24 am

arowana napísal:
marosgm napísal:...tak za prve ty macher,bolo to tam napísané ze black water ale to je uz jedno.
a keby ci necital len to co sa ti chce alebo len to kam ti skocia oci tak by si aj nasiel nieco kde som pisal ze uz v akva nemam nic umele.Nema význam vam tu nieco písať lebo každeho nedokonaleho ako je zopar z vas lez skritizujete a zosmiesnite
K tejto teme som uz skoncil


Že som macher, za to sa nehanbím, je to len mojou snahou. :D :pivo:
Keď si doplnil, že si kupoval black water, tak tu nesplietaj od témy o smradľavých baktériach a čítaj po sebe čo si tu na začiatku svojho kritického príspevku začal bláboliť a obviňuj len sám seba, lebo si protirečíš, čo ti evidentne uniká.
Kritizujem a budem vždy kritizovať podobné príspevky ako sú tie tvoje, nech by ich písal ktokoľvek iný, či už by bol skúsený, alebo nie a nezosmiešnil ťa nikto, ale zosmiešnil si sa predovšetkým len ty sám.

Každý nejako začínal, ale nie každý je schopný prijať kritiku a s pokorou sa z nej aj ponaučiť. Skús na tom trošku pouvažovať a prídeš na to, že chyba je len v tebe a to ako si si z príspevkov ostatných mohol povšimnúť, nie je len môj subjektívny názor.



Ty sa nauc citaj a aj si nieco pamatat co precitas!!
Je tam napisane ze chcel BAKTERIE a predala mu black water...
Obrázok používateľa
marosgm
 
Príspevky: 13
Obrázky: 3
Založený: 29 Sep 2011 10:37 am

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod laci » 17 Okt 2011 12:27 pm

marosgm napísal:Ty sa nauc citaj a aj si nieco pamatat co precitas!!
Je tam napisane ze chcel BAKTERIE a predala mu black water...


marosgm - jednoznačne nečítaš TY! Predajca sa jasne vyjadril ako to podľa neho prebehlo, čo si ty však takto nepospísal a zrejme ani nečítal čo on napísal.
RIZLACI napísal: K pripravku - myslim tym nieco na obohatenie vody o bakteriu tak mozem uviest len tolko, ze manzelka chlapovi podala pripravok blackwater, nakolko tento jej polozil otazku, ze by chcel vodu upravit tak aby sa rybky lepsie vytierali a zaroven aby mal jemne znizene PH. Az potom z neho vyslo, ze chce vodu upravit o bakteriu, kde mu bol odporuceny pripravok sera nitrivec, naco sa mu vyrobok bez slova vymenil a rozdiel v € sa mu hned vratil.


Označuješ niekoho ironicky za "machra" a pritom ho zjavne vôbec nepoznáš (ako akvaristu), lebo ak by si ho poznal tak si to nedovolíš. Mylím, že pri debate s tebou ide iba o stratu času.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: AkvaTera Košice 9.10.2011

Odoslaťod marosgm » 26 Okt 2011 16:22 pm

o.k. vsetkym sa ospravedlnujem (hlavne predavacom z akcie). Som trosta prchky a uz vobec niesom dokonalí a mohol som reagovat trocha z uctou lebo je pravda ze nikoho z nich nepoznam tak prepacte. Uz sa to nebude opakovat.
Prepacte
Obrázok používateľa
marosgm
 
Príspevky: 13
Obrázky: 3
Založený: 29 Sep 2011 10:37 am

Predchádzajúca

Naspäť na Akva-stretká / burzy / súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.