Chora Gurama zlata



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Chora Gurama zlata

Odoslaťod stevo56 » 04 Máj 2010 07:50 am

Mam Guramy zlate a jedna z nich zacala stracat farbu a je nejaka az biela,prestala prijimat potravu.
Vôbec netusim co jej moze byt.Uz som ju aj dal do karanteny. Dakujem za pomoc a radu.
stevo56
 
Príspevky: 1
Založený: 04 Máj 2010 07:36 am

Reklama

Re: Chora Gurama zlata

Odoslaťod trinitysk » 04 Máj 2010 18:28 pm

stevo posli prosim ostre foto a max info o akvariu, najma hodnoty vody (pH, NO3, NH4, UT,teplota,), napis ako sa spravaju ostatne ryby, co si menil v poslednej dobe v akvariu, kedy si ho cistil, ako sa spravaju ostatne ryby atd atd. co ta napadne. Radsej viacej info ako sa stale vypytovat...

to Admin: krasny priklad preco som navrhol (tema upadanie Akva.sk) aby bol zavedeny standardizovany formular ked ma niekto problem. Ak by formular bol, tak a) Stevo vie co ma vsetko zistit a poslat aby sa cez net vobec nieco dalo zistit/poradit mu b) ja mu teraz nemusel vobec odpovedat a vlastne mu ani teraz bohuzial neporadim...Ak nemate cas na vyrobu formulara mozem Vam poslat nieco co vyrobim/mozete doplnit/zrevidovat a mozu vsetci pouzivat...
Obrázok používateľa
trinitysk
 
Príspevky: 2679
Obrázky: 15
Založený: 01 Máj 2010 09:52 am
Bydlisko: Praha

Choroba guramy

Odoslaťod dandy.sabo » 24 Nov 2011 15:52 pm

Čaute choval som Guramu Zlatú a postrehol zmenu v správaní... plávala veľmi málo, ležala dole na dne ale jedlo príjimala. Dens som prišiel domov a gurama bola hore bruchom a ked som ju vybral bola strašne biela . Neviete co jej mohlo byt ? diki
dandy.sabo
 
Príspevky: 34
Založený: 07 Okt 2011 18:26 pm


Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.