čierne sklo



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

čierne sklo

Odoslaťod milosdk » 27 Dec 2011 19:34 pm

Ahojte, plánujem nové akva, ktoré bude umiestnené v stene. Premýšľam nad pozadím a napadlo ma čierne sklo ako vzadu, tak i na bokoch /keďže bude v stene/. Väčšinou sa všade stretávam s pozadím so samolepiacej fólie. Má ale niekto skúsenosť s čiernym sklom? A aký je váš názor na čierne sklo aj na bokoch?
milosdk
 
Príspevky: 64
Obrázky: 3
Založený: 08 Feb 2011 16:22 pm
Bydlisko: Dolný Kubín

Reklama

Re: čierne sklo

Odoslaťod playman22 » 27 Dec 2011 19:43 pm

ked poskrabes predne sklo, tak akvarko otocis a das dole foliu... no co urobis ty s tym sklom? :-D
Obrázok používateľa
playman22
 
Príspevky: 535
Obrázky: 5
Založený: 08 Feb 2011 04:11 am
Bydlisko: Komárno

Re: čierne sklo

Odoslaťod Poly » 28 Dec 2011 04:04 am

Da odrezat a nalepit nove? :) Zase sklo sa tolko neskrabe, to by si musel byt poriadne nemotorne poleno, aby si vaznejsie poskrabal sklo :D Sem-tam nejaky skrabancek si zvacsa ani nevsimnes, iba ak sa naucis, kde ho hladat. Tej krase za sklom to rozhodne neubera :)
Obrázok používateľa
Poly
 
Príspevky: 929
Obrázky: 61
Založený: 10 Sep 2006 10:15 am
Bydlisko: Bratislava

Re: čierne sklo

Odoslaťod playman22 » 28 Dec 2011 20:19 pm

vychadzal som z toho, ze moj krstny syn ma potrebu behat s klucmi po vsetkom a hlavne po skle :-) takze som pripraveny na najhorsie :-D
Obrázok používateľa
playman22
 
Príspevky: 535
Obrázky: 5
Založený: 08 Feb 2011 04:11 am
Bydlisko: Komárno

Re: čierne sklo

Odoslaťod milosdk » 28 Dec 2011 23:29 pm

Vdaka za nazory. Kazdopadne, ako pise Poly, riziko poskriabania skla je asi male. Akvaristike sa s prestavkami venujem takmer 30 rokov a nepamatam si na vacsie poskriabanie skla. To cierne sklo sa mi zda prakticke aj z toho dovodu, ze tapetu/foliu sa nemusi podarit nalepit vzdy presne a tym padom by teoreticky mohli byt viditelne vzduchove bubliny.
milosdk
 
Príspevky: 64
Obrázky: 3
Založený: 08 Feb 2011 16:22 pm
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: čierne sklo

Odoslaťod astro » 28 Dec 2011 23:37 pm

milosdk napísal: tapetu/foliu sa nemusi podarit nalepit vzdy presne a tym padom by teoreticky mohli byt viditelne vzduchove bubliny.

zbytočné starosti. svoju som lepil tak starostlivo a aj tak mi nejaké bublinky ostali, div som si hlavu o stenu nerozbil ako ma to srahnevalo. a teraz? prd ma po tom, zadnú stenu takmer nevidím, je tam plno rastlín a aj keby tak po napustení si bublinky všimneš len s lupou takže v tomto smere zbytočná starosť. osobne sa mi čierne sklo lepiť ako zadnú stenu akvárka vôbec nepozdáva
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: čierne sklo

Odoslaťod milosdk » 28 Dec 2011 23:47 pm

... uvidím, ako to nakoniec dopadne, mám ešte pár mesiacov kým sa presťahujem do nového a dovtedy to ešte vychytám ...
milosdk
 
Príspevky: 64
Obrázky: 3
Založený: 08 Feb 2011 16:22 pm
Bydlisko: Dolný Kubín


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.