Malá rastlinka kobercového typu



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Re: Malá rastlinka kobercového typu

Odoslaťod triscene » 08 Jan 2012 14:45 pm

praveze vela obchodnikov bere z Ebayu, kvalita je tipujem rovnaka, miesto povodu je stale rovnake - Cina, ak na to hodi niekto nalepku ze Sera alebo Blau tak to hned nabali cenu o 10 Ecok vyssiu.
ja som tam takisto zacal chodit asi od polky 2010 ale odvtedy som usetril niekolko desiatok eur, samozrejme ze vzhladom na zaruku a tak nekupujem veci co sa daju mechanicky pokazit, noznice sa takisto nepokazia ak sa o ne clovek stara. produktami myslim drop checkeri, drziaky krycich skiel, difuzory atd

ale to sme uz asi OT :)
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Reklama

Re: Malá rastlinka kobercového typu

Odoslaťod Glitter » 08 Jan 2012 14:47 pm

To je jediné mínus ako píšeš Richard, dajú sa tam zohnať dobré ceny.. Druhé mínus je, že ak beriem niečo z Číny, tak doprava ma stála ako tovar objednaný dokopy, vtedy už treba posúdiť či sa to rovno neoplatí zobrať z nášho trhu aj so zárukou.. Podľa toho o čo sa jedná.. Ale to sme asi OT.
Obrázok používateľa
Glitter
 
Príspevky: 1676
Obrázky: 6
Založený: 22 Mar 2011 18:52 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Malá rastlinka kobercového typu

Odoslaťod chnuro » 08 Jan 2012 14:49 pm

Tie akvaristické nožnice vyzerajú všetky rovnako. Jedny zahnuté už mám, tak nebudem objednávať ďalšie. Moj kus tých nožníc bol fakt nepodarok. Vtedy som kupoval troje, no len jedny strihali naozaj špičkovo.
Obrázok používateľa
chnuro
 
Príspevky: 2405
Obrázky: 35
Založený: 10 Jan 2011 12:18 pm
Bydlisko: TT, PB, CA

Predchádzajúca

Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.