Divné fľaky (asi pleseň)



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Re: Divné fľaky (asi pleseň)

Odoslaťod martin_s » 13 Jan 2012 23:44 pm

Renča napísal:A Mimochodom niekedy tým rybkám čistím aj každý týždeň .. a vždy sa im to robí...

Niekedy aj kazdy tyzden? Pri tomto minicku a s takou osadkou by bolo malo aj keby si to akva VZDY cistila 1x za tyzden a nie len niekedy...

Renča napísal: Ako v akvaristike mi vraveli, že im to treba čistiť raz za mesiac alebo 2... A Ako skoro vždy sa im to robí A ako ja sa ich nevzdám to si radšej kúpim väčšie akvarko... A Ako tam tých vecí bolo viac nale všetko to nabralo tie fľaky ..:/

A ako pri cisteni 1x za mesiac sa divim ze ti nepokapali vsetky uz davno (pri tvojom pristupe by to bolo zial asi najlepsie riesenie pre ne, aspon by to mali uz za sebou)... A ako preco si im to väcsie akva nekupila uz davno? A ako preco si si nenastudovala potrebne informacie skor nez si si zalozila akva a nenarvala tam 4 zavojnatky? A ako vedela si alebo vies o nich vobec aspon zakladne informacie okrem toho ako sa volaju a ze ziju vo vode?

michal.chvostac napísal:ja by som na nu pindal az ked odignoruje vsetky rady a bude tam mat tie ryby nadalej. je mozne ze si z toho zoberie ponaucenie a fakt tam da nejake vhodne ryby. aj ked viem ze to nie je velmi pravdepodobne..
Ked si precitas jej prispevky, najme tie vyjadrenia ohladne udrzby tak silne pochybujem ze ma chut sa nechat poucit... Chyba tam jedna vec - vztah k akvaristike a bez toho to nejde...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Reklama

Re: Divné fľaky (asi pleseň)

Odoslaťod michal.chvostac » 13 Jan 2012 23:53 pm

martin_s : vztah treba vybudovat.a nikto uceny z neba nespadol. zacala trochu (riadne) blbo, ale palicu by som nad nou este nelamal. vsetko sa da napravit ak sa chce a ak je snaha.
michal.chvostac
 
Príspevky: 601
Obrázky: 2
Založený: 28 Sep 2011 23:40 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Divné fľaky (asi pleseň)

Odoslaťod Milan666 » 14 Jan 2012 16:58 pm

michal.chvostac napísal:martin_s : vztah treba vybudovat.a nikto uceny z neba nespadol. zacala trochu (riadne) blbo, ale palicu by som nad nou este nelamal. vsetko sa da napravit ak sa chce a ak je snaha.

Preháňaš, keby chcela nápravu, tak už by sa ozvala. V duchu si povedala o nás svoje :P
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Divné fľaky (asi pleseň)

Odoslaťod michal.chvostac » 14 Jan 2012 20:43 pm

mozno cita a zistuje ako zalozit akvarium odznova a ake ryby tam dat :)
ale nie, viem ze iba malo z ludi ktori su tu zdzubani za svoje akvarium ho zmeni..ale treba trosku optimizmu
michal.chvostac
 
Príspevky: 601
Obrázky: 2
Založený: 28 Sep 2011 23:40 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Divné fľaky (asi pleseň)

Odoslaťod Milan666 » 14 Jan 2012 21:20 pm

Na bázošu sú dosť podobné rybky ponúknuté na predaj, čo ja viem........
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Divné fľaky (asi pleseň)

Odoslaťod michal.chvostac » 14 Jan 2012 21:46 pm

najhorsie na tom je az ak ich aj naozaj preda, tak tu dalsi den pribudne dalsia podobna tema a bude tam sfotene podobne akvarium s tymi istymi rybami..a zas sa bude vsetko opakovat
michal.chvostac
 
Príspevky: 601
Obrázky: 2
Založený: 28 Sep 2011 23:40 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.