Znovu zakladám akvárium 54 L



Všetko okolo akvarijných rýb

Znovu zakladám akvárium 54 L

Odoslaťod milansilvia » 16 Jan 2012 12:04 pm

Ahojte ,chcem znovu založiť akva 54L. Predchádzajuce akvárko som musel zrušiť nakoľko som si doniesol vodnatieľku pravdepodobne z Hornbachu.
Teraz by som do akva málo rybiek no vačšie ,páčia sa mi cichlidy no neviem či sú vhodné do 54 L akvaria.
Rybky by som chcel len tak 3 kusy .
Čo sa týka tej vodnateľky tak akvarium som dezinfikoval manganistanom draselným ,štrk kupim nový aj hubičku do filtra, ak treba ešte niečo urobiť tak prosím poradte.
Dakujem.
milansilvia
 
Príspevky: 28
Založený: 13 Feb 2010 10:52 am

Reklama

Re: Znovu zakladám akvárium 54 L

Odoslaťod playman22 » 16 Jan 2012 12:17 pm

cichlidy urcite nie... popozeraj sa radsej po niecom mensom... ;-)
Obrázok používateľa
playman22
 
Príspevky: 535
Obrázky: 5
Založený: 08 Feb 2011 04:11 am
Bydlisko: Komárno

Re: Znovu zakladám akvárium 54 L

Odoslaťod Giftzahn » 16 Jan 2012 14:21 pm

milansilvia napísal:Ahojte ,chcem znovu založiť akva 54L. Predchádzajuce akvárko som musel zrušiť nakoľko som si doniesol vodnatieľku pravdepodobne z Hornbachu.
Teraz by som do akva málo rybiek no vačšie ,páčia sa mi cichlidy no neviem či sú vhodné do 54 L akvaria.
Rybky by som chcel len tak 3 kusy .
Čo sa týka tej vodnateľky tak akvarium som dezinfikoval manganistanom draselným ,štrk kupim nový aj hubičku do filtra, ak treba ešte niečo urobiť tak prosím poradte.
Dakujem.


njn, 54L je na cichlidy male .... cize pokial chces chichlidy - malawi, tankanika tak potrebujes akva tak od min.300 L vyssie ... cize v akva ako mas ty moze ist smero k slimakom, krevetkam a "mini rybkam" .... aha, poprosim napr. tetra neonova dorastajuca cca. do 6 cm urcite nie je "mini rybka" :wink: ...

no v prvom rade by si si mal nieco o zakladani akva, vyberu substratu, techniky, dekoracii - kamene, korene a samotnom zabehu akva plus tiez co to o zivocichoch, precitat ... pouzit tu na akva vyhladavanie search.php ... nastudovat trochu problematiku rozmyslet si akre rastlinky, rybky atd. su pre tvoje akva vhodne .... a potom sa pustat do zakladania a zabehu a az potom spekulovat nad osadkou ... ak to spravis takto bude to celkom dobre fungovat 8)
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.