Levice - ulica Ivana Krasku



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod dracula » 23 Apr 2006 20:25 pm

Stručna charakteristika

Ryby - Bohaty vyber, za dobre ceny...Predavane ryby su v dobrom stave, a mam s nimi len dobre skusenosti......

Rastliny - Prakticky ziadne, co je jedine minus tejto predajne

Krmivá - Vcelku dobrý výber, aj mrazeného krmiva......

Technika - Techniku kupujem výhradne tu, cenovo sa konkurencia nechytá...

Personál - príjemný, ochotný poradit, a dokonca ochotný lovit konkrétnu rybu v húfe, co sa cení :D pri radách je vidno, ze ide o praktické skúsenosti, nie výstrely do tmy 8)

Akváriá - dobrý výber, za dobré ceny...

Celkovo je to moja naj levická akvaristika :o
Obrázok používateľa
dracula
 
Príspevky: 129
Obrázky: 10
Založený: 22 Nov 2004 23:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod skizuzka » 24 Máj 2006 18:27 pm

to bude asi ta predajna kde predava ta ceska.Ceny su fakt dobre,ale ryby by som odtial nebrala. Pre mna by boli odpad...zalostny stav.Beriem od nich akurat tak mrazenu potravu.

Pokial si myslel Kociana pod nemocninou tak to je zas moja predajna tusim raz za dva tyzdne dostane rasliny od aqua dahu da sa vybrat za fajn ceny.Aj ryby ma celkom schopne ked ich dostane,ale pokial mu tam plavaju 2-3 tyzdne tak uz nevyzeraju najlepsie.
Obrázok používateľa
skizuzka
 
Príspevky: 251
Obrázky: 36
Založený: 18 Sep 2004 22:11 pm
Bydlisko: levice

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod dracula » 24 Máj 2006 18:43 pm

skizuzka napísal:to bude asi ta predajna kde predava ta ceska.Ceny su fakt dobre,ale ryby by som odtial nebrala. Pre mna by boli odpad...zalostny stav.Beriem od nich akurat tak mrazenu potravu.


s tym odpadom si to troska prepiskla.....vsetky ryby v mojom tetrovitom akva, mam odtial.........a za nejaky rok a pol co ich mam, mi skapali 2.....z nejakych cca 20..../tetry neonove, tetry paraguajske atd./ a aj v inych mojich akvariach sa motaju rybky najme z tejto predajne....a ziju, rastu..nekapu...........takze ten odpad si si mohla odpustit...... 8)
Obrázok používateľa
dracula
 
Príspevky: 129
Obrázky: 10
Založený: 22 Nov 2004 23:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod skizuzka » 24 Máj 2006 19:14 pm

mozno som tam vzdy ked uz maju ryby v nadrziach dlhsie a nevyzeraju uz najlepsie. Mozno s tym cim si ty spokojny by som ja nebola spokojna.

Ja za to nemozem ze im tam plavaju zdeformovane a krive ryby,tie rybky su pekne v den ked ich dostanu a par tyzdnov nato ... proste odpad pre mna. Ale niekedy sa daju vybrat aj pekne kusky,netvrdim ze nie.
Obrázok používateľa
skizuzka
 
Príspevky: 251
Obrázky: 36
Založený: 18 Sep 2004 22:11 pm
Bydlisko: levice

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod dracula » 25 Máj 2006 12:57 pm

akoze skizuzka...to oznacenie odpad by si si mohla odpustit.....
skus nos sklonit na uroven aby ti do neho neprsalo, a prestan urazat.....
podla tvojich slov mi v akváriu pláva odpad ? Alebo nemam šajnu o tom čo to je zdrava ryba? Preco mi teda ryby ktore mimochodom nekupujem iba v dobe ked ich tam donesu spokojne plavaju v akva uz vyse 1,5 roka. Podla tvojich reci by mi mal ten "odpad" okamzite skapat.....
Nabuduce ked budes uražať žive tvory a nazyvat ich odpadom si uvedom ze urazas vsetkych akvaristov co si tam ryby kedy kupili a ten "odpad" maju doma....... 8)
Obrázok používateľa
dracula
 
Príspevky: 129
Obrázky: 10
Založený: 22 Nov 2004 23:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod Miko.B » 17 Sep 2006 13:51 pm

ja suhlasim s draculom bol som sa tam minule pozriet a su tam krasne zdrave druhy ryb proste na vyber ich je tam habadej a vo vinikajucom stave.a zaroven sa chcem opytat predavate aj akvaria?? a ak ano tak v akej cenovej relacii asi ??
Obrázok používateľa
Miko.B
 
Príspevky: 95
Obrázky: 28
Založený: 17 Sep 2006 13:28 pm
Bydlisko: Levice

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod štefan » 17 Sep 2006 14:46 pm

Miko.B napísal:ja suhlasim s draculom bol som sa tam minule pozriet a su tam krasne zdrave druhy ryb proste na vyber ich je tam habadej a vo vinikajucom stave.a zaroven sa chcem opytat predavate aj akvaria?? a ak ano tak v akej cenovej relacii asi ??


Trošku som neporozumel tvojej otázke Miko.B. Pýtal si sa, či dostať kúpiť akváriá v tejto predajni, alebo...?
Samozrejme, že dostať v tejto predajni kúpiť aj akváriá a za skvelé ceny (V.B. sa môže skovať...), no nie je to naša predajňa v plnom zmysele slova, len tam radi chodíme nakupovať či len tak pokecať s pani predavačkou Irenkou. :wink:
Ja som tam napr. minule dostal kúpiť moje ambystomy, pričom nikde na Slovensku v tom čase neboli k dostaniu a Irenka mi vždy vyjde veľmi ochotne v ústrety (a nie je to len preto, že sa poznáme asi tak 20 rokov...).
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod strbino » 17 Sep 2006 14:53 pm

dracula napísal:akoze skizuzka...to oznacenie odpad by si si mohla odpustit.....
skus nos sklonit na uroven aby ti do neho neprsalo, a prestan urazat.....
podla tvojich slov mi v akváriu pláva odpad ? Alebo nemam šajnu o tom čo to je zdrava ryba? Preco mi teda ryby ktore mimochodom nekupujem iba v dobe ked ich tam donesu spokojne plavaju v akva uz vyse 1,5 roka. Podla tvojich reci by mi mal ten "odpad" okamzite skapat.....
Nabuduce ked budes uražať žive tvory a nazyvat ich odpadom si uvedom ze urazas vsetkych akvaristov co si tam ryby kedy kupili a ten "odpad" maju doma....... 8)

myslim ze skizuzka to myslela inak a absolutne ju nehcapes.
Hovori o tom ze rybky tam dovezu pekne no ked su v predajni dlhsiu dobu zacne vacsina chrabnut. Je jasne ze budete zastavat svoju oblubenu akvaristiku, to by robil kazdy :idea:
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod skizuzka » 17 Sep 2006 18:29 pm

jasne strbino tak som to myslela,rybky dovedu pekne a po dvoch troch tyzdnoch vyzeraju no otras.Skriveju,stiahnu sa im plutvy dve tri mrtve...
Hadam som nenapisala ze im dovezu odpad Dracula,len ze po case vyzeraju ako odpad,tou ich starostlivostou.
Obrázok používateľa
skizuzka
 
Príspevky: 251
Obrázky: 36
Založený: 18 Sep 2004 22:11 pm
Bydlisko: levice

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod dracula » 17 Sep 2006 18:34 pm

šak oookej :) ale musíš uznať...že v lv su žial aj akvaristiky...do ktorých keď donesú rybky.......vyzerajú na zaplakanie deň dva po dodaní....čomu som bol tento týždeň žial svedkom :( takže táto predajňa je na tom ece relativne dobre
Obrázok používateľa
dracula
 
Príspevky: 129
Obrázky: 10
Založený: 22 Nov 2004 23:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod skizuzka » 18 Sep 2006 11:55 am

presne tak som to myslela ako si to teraz napisal.Aby nemuseli cistit vodu tak im nedavaju jest.
Obrázok používateľa
skizuzka
 
Príspevky: 251
Obrázky: 36
Založený: 18 Sep 2004 22:11 pm
Bydlisko: levice

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod dracula » 18 Sep 2006 18:26 pm

som rád že sme sa dohodli :)
Obrázok používateľa
dracula
 
Príspevky: 129
Obrázky: 10
Založený: 22 Nov 2004 23:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Rick45 » 21 Júl 2009 18:35 pm

v tejto akvaristike ked kupujem nejake lieky tak mi nepovedia ze nastuduj plan a davkuj podla neho ale Ake mas akvarium´??? Ja odpoviem ze 45L. A ona povie ze- Tak potom ked prides domov, tak 2 krat tak riadne strekni z toho lieku do toho akva... A tak to potom aj vizeralo planik som si nepozrel (co bola osudova chyba) a 2 krat som riadne strekol.Namiesto 6 neonok ktore mali krupicku mi vikapalo cele akva.... ODVTEDY SOM UZ RIADNE STUDOVAL PLANIKY :wink:

ale tato akvaristika je celkom fajn a BOLA TO MOJA CHYBA ZE SOM TEN NAVOD NEPOZREL :oops:
Obrázok používateľa
Rick45
 
Príspevky: 52
Založený: 21 Júl 2009 11:40 am
Bydlisko: Levice

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod apogon » 05 Feb 2011 22:56 pm

viete mi niekto povedat kolko tam maju asi akvarii a kolko druhov ryb? maju aj menej bezne druhy? ako je to s teraristikou?
apogon
 
Príspevky: 2
Založený: 05 Feb 2011 21:24 pm

Re: Levice - ulica Ivana Krasku

Odoslaťod Hoffi » 08 Feb 2012 18:32 pm

tato akvaristika uz ide dolu vodou. vyber aj ceny su dobre, ale tie predavacky co nic nevedia... a to nehovorim o zdravotnom stave ryb. ale obcas sa postasti najst akvarko kde su vsetky rybky aspon zdanlivo zdrave. a to odkedy su tam tie nove predavacky
Obrázok používateľa
Hoffi
 
Príspevky: 70
Obrázky: 6
Založený: 03 Aug 2007 20:04 pm
Bydlisko: Levice


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.