Zmysel tochto fora ?



Všetko okolo morskej akvaristiky

Moderátor: Roman

Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod bacak » 07 Feb 2011 13:40 pm

Admin aky zmysel ma tato cast fora o morskej akvaristike, ked vsetko sa konci odkazom na reef.sk a diskutuju tu ludia co more ani nemaju.......
bacak
 
Príspevky: 4
Založený: 15 Dec 2009 17:09 pm

Reklama

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod salik » 07 Feb 2011 14:21 pm

Adminovi je smutno, pretoze uz niekolko krat uzivatelov upozornoval, ze pokial je tu sekcia "More" a administrator alebo moderator nerozhodne inak, stale je tato sekcia aktivna a nezelame si, aby nasich uzivatelov niekto posielal prec

zacnem to bez upozornenia mazat alebo si urcity ludia od fora na isty cas oddychnu
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod bacak » 07 Feb 2011 15:07 pm

Nikto tu nikoho nevyhana, len poukazujem na nizku uroven tejto casti fora. Vsetky podkategorie fora su o sladkovodnej akvaristicke zatial co morska nema ziadne podkategorie. Zbytocne tu aj nieco napisat, kedze tu ani niesu ludia co by poradili, teda ak neratame za radu to, ze more je drahe, zlozite atd. (hoc to nieje uplna pravda!)

Morske akvaria uz maju svoju stranku aj svoje diskusne forum, takze to len zbytocne (a bezuspesne) duplikujete !
bacak
 
Príspevky: 4
Založený: 15 Dec 2009 17:09 pm

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod hofi » 07 Feb 2011 16:38 pm

Tak čo sa týka nízkej úrovne tejto časti fóra,to neviem posúdiť nakoľko nesledujem príspevky o morskej akvaristike.
Veď ak chceš a vieš,skús poradiť,prípadne niečo zaujímavé napísať a oživiť toto fórum o morskú akvaristiku.
Je tu zbytočne podľa teba písať o morskej akvaristike,keď už má svoju stránku?Určite nie.Len je tu málo ľudí,ktorý sa venujú moru.
Priestor bol vytvorený a že sa nevyužíva v takej miere ako je na špecifických fórach ako je na reef.sk,tak my za to nemôžeme.
Z času na čas sa tu objavý more "nadšenec"ako je napr. RomanMichalovič a je z toho pohroma.
Ja si osobne myslím,že zmysel toto fórum má,len ho treba vedieť využívať.
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod vlasto1984 » 07 Feb 2011 17:03 pm

zmysel toto forum ma len niekto na to zabuda a tvari sa ako keby nikto nebol mudrejsi cest vynimkam ako trinyty tusim je jeho nick ak som ho poplietol nech mi prepaci a par dalsich ktorym aj dakujem za ich rady ktore boli jednoducho vysvetlene a velmi mi poradili a pomohli
vlasto1984
 
Príspevky: 233
Obrázky: 3
Založený: 13 Apr 2008 15:06 pm

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod dodofix » 07 Feb 2011 17:30 pm

bacak napísal:Admin aky zmysel ma tato cast fora o morskej akvaristike, ked vsetko sa konci odkazom na reef.sk a diskutuju tu ludia co more ani nemaju.......


ved ti nic nebrani pozriet sa aj inde - to je ako vycitka, ze ak si to tu nenasiel, ze na vine je toto forum ...
a preco to konci odkazom na reef.sk ? bud rad, ze je niekto ochotny aspon ti odpisat, ked uz si to nevies najst sam
Obrázok používateľa
dodofix
 
Príspevky: 319
Založený: 04 Okt 2010 20:39 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod bacak » 07 Feb 2011 20:48 pm

To je pekne, ze ked vam tu niekto poukaze na to ze tato podkategoria fora nefunguje a ani nemoze fungovat, tak sa don obujete ze co tu oxiduje....

Proste ak chcete aby to ako tak fungovalo a aj pomahalo ludom tak dajte morskej akvaristike minimalne tolko podkategorii ako ma sladkovodna ak nie viac....
No mne osobne to pride zbytocne, kedze jedno forum pre Cesko a Slovensko uz je, ale ako chcete... napr. aj 3 milionovy narod moze mat pekne forum
Kód: Vybrať všetko
http://sloreef.com


Momentalne je to tu skor na zabavu ako na informacie :) to aj ked chcem niekomu poradit tak proste sa neda, lebo normalne clovek rozmysla ci to dotycny mysli vazne ci si len niekto robi srandu.......
bacak
 
Príspevky: 4
Založený: 15 Dec 2009 17:09 pm

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod salik » 07 Feb 2011 21:15 pm

podkategorie na sekciu more urcite nie, priorita je sladkovodna akvaristika

Morske akvaria uz maju svoju stranku aj svoje diskusne forum, takze to len zbytocne (a bezuspesne) duplikujete !
daavno, tak 7 rokov dozadu bolo hlavne forum reef.cz, na slovensku nase forum, nic viac, potom ceska stranka umrela a nasledne neskor vznikla jej slovenska verzia

chcel by som poprosit, aby osud a smerovanie tejto stranky prestali riesit ludia, co su tu 3dni aj s cestou
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod Roman » 23 Mar 2011 13:47 pm

hofi napísal:Z času na čas sa tu objavý more "nadšenec"ako je napr. RomanMichalovič a je z toho pohroma.
Ja si osobne myslím,že zmysel toto fórum má,len ho treba vedieť využívať.



užívateľa RomanMichalovič som z fóra reef.sk vypráskal svinským krokom za používanie hrubých vulgarizmov na adresu moderátora.

Ak mu tento modus operandi zostane aj na tomto fóre....
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod barky » 23 Mar 2011 21:55 pm

Sorry za oftopic: ale takmer som z noh spadol, ked som tu zbadal Romanov prispevok :-)
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod Richard Tokušev » 23 Mar 2011 23:10 pm

barky napísal:Sorry za oftopic: ale takmer som z noh spadol, ked som tu zbadal Romanov prispevok :-)

Joj Barky. Veru. Aj ja.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod arowana » 24 Mar 2011 00:38 am

barky napísal:Sorry za oftopic: ale takmer som z noh spadol, ked som tu zbadal Romanov prispevok :-)


Aspoň vidíš, že má Roman prehľad, ako občas ja na reefe... :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod lojzo1998 » 10 Feb 2012 21:22 pm

Ludia sorry ze tu pisem na neaktivnu temu ale a si to niekto vzimne tak chcem sa opytat ci niekto nevie preco sa neda zaregnut na reef.sk?Vobec to neviem najst.
lojzo1998
 
Príspevky: 1
Založený: 06 Feb 2012 19:34 pm

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod martin_s » 10 Feb 2012 21:38 pm

Podla http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=3125&start=45 je registracia novych userov pozastavena.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod arowana » 10 Feb 2012 21:43 pm

Teraz som to skúšal, http://reef.sk/ je plne funkčný.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod martin_s » 10 Feb 2012 21:49 pm

reef.sk je funkcny ale ma pravdepodobne blokovanu registraciu novych userov.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Zmysel tochto fora ?

Odoslaťod buggy2 » 14 Feb 2012 18:45 pm

Je pozastavena registracia koli utokom botov na forum neviem ako to je momentalne teraz.
buggy2
 
Príspevky: 54
Založený: 17 Aug 2009 22:15 pm


Naspäť na Morská akvaristika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.