osvetlenie LED EHEIM



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Re: osvetlenie LED EHEIM

Odoslaťod Giftzahn » 24 Feb 2012 14:21 pm

matkooo napísal:Beriem to ako zostavu. Samostatne hlavu svietidla este nikto nema v ponuke. Inak tie rozdiely v cene pri vsetkom co som si objednaval, nielen sete, je zarazajuci vysoky. Ak by to niekoho zaujimalo postovne za set 20€.
Ten filter rozmyslal som nad vonkajsi, len nemam ho kam velmi polozit a podlahol som strachu zaciatocnika s vytecenia akvarka.
K HQI giesemann no vzdy sa da lepsie a drahsie. Tak uvidim ako to bude fungovat.


jj, tak to som zvedavy ... urob foto ked budes mat akva postavene na stojane a nahodene svetlo ..smo zvedavy ako to cele bude pasovat dokopy a vyzerat ... 20,- EUR postovne normalka z DE ( da sa aj o 5 EUR lacnejsie ale to uz zalezi na predajcovi aku spolocnost vyuziva) .... predpokladam ze ti to zobere v DE DHL a tu v SKK Slov.posta ...

vonkajsieho filtru sa neboj ... nevidim dovod preco by ti malo akva vytiec ked pouzivas externy filter .... cize kludne by som nejaky EHEIM 2213 zobral ... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: osvetlenie LED EHEIM

Odoslaťod matkooo » 26 Feb 2012 23:23 pm

Nafotim a pridam, teraz riesim rastliny a dizajn. Tie fotky mam dat do sekcie Vase akva?
matkooo
 
Príspevky: 21
Založený: 16 Feb 2012 14:01 pm

Re: osvetlenie LED EHEIM

Odoslaťod Giftzahn » 27 Feb 2012 09:56 am

matkooo napísal:Nafotim a pridam, teraz riesim rastliny a dizajn. Tie fotky mam dat do sekcie Vase akva?


jj, tak som zvedavy ako bude EHEIM Kompletka vyzerat a samozrejme ze aj na tvoj "feedback" ohladne kvality spracovania, jednoduchosti istalacie, dopravy k tebe ...cize nejaky maly "report" o tvojich skusenostiat s projektom "EHEIM LED" ... jj, mozes dat do sekcie "Vase akva" ... inak drzim palec ... nech ti objednavka, trasnsport vyjde :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.