Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod drda1 » 16 Sep 2003 10:46 am

Akvaristika
Helena Sapančíková
ul. SNP 45
965 01 Žiar nad Hronom

tel. 045/6738438

Dobrá, čistá akvaristika. Rád tu nakupujem - veľmi slušné ceny, pekné, zdravé ryby.

Zatiaľ len veľmi dobré skúsenosti. Mám odtiaľ aj žabku
Hymenochirus curtipes ( Sokol, 1959 ). Ktorej sa darí.

Drda
drda1
 
Príspevky: 150
Obrázky: 1
Založený: 11 Feb 2003 08:29 am
Bydlisko: Banska Bystrica

Reklama

Re: Žiar nad Hronom Akvaristika

Odoslaťod joko » 16 Sep 2003 20:34 pm

drda1 napísal:Mám odtiaľ aj žabku
Hymenochirus curtipes ( Sokol, 1959 ). Ktorej sa darí.


Pocul som (viem) ze zabky su dost drave aj voci rybkam.
Nevsimol si si ze by si mal rybky bez plutiev ?
Raz som mal mloka v akva a zral mi gupky ! :cry:
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Žiar nad Hronom Akvaristika

Odoslaťod drda1 » 17 Sep 2003 07:48 am

Ahoj,

ja mam s touto zabkou skusenosti asi 2 mesiace.
Mam moly, platy, mecune, tetry ... je to bez problemov.
Mam aj skalare - ani tie jej neublizia, je velmi mrstna, hned sa schova, skalare nemaju sancu.

Zatial sa jej dari dobre, rozmyslam, ze kupim viac, nech jej nie je smutno. Podmienka je vsak mnozstvo ukrytov, rada sa schovava hlavne pod listami rastlin.

Ak chces viac o tejto zabke, pozri si moju stranku, su tam 2 strany oskenovane z casopisu AQUATERA, kde sa o nej pise.

Drda
drda1
 
Príspevky: 150
Obrázky: 1
Založený: 11 Feb 2003 08:29 am
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod E?o » 26 Dec 2004 16:08 pm

Dobrý obchod, najmä nová predajňa neďaleko Billy.Čo ma prekvapuje, to sú dobré ceny.Seru som tam kúpil namiesto 35 Sk/1dl o desať korún lacnejšie.Ochotná obsluha, dobré rady.K tým cenám:zháňal som vrtuľku na Powerhead a takto som pochodil:
BB 1 / 470,-Sk, no môžme zísť na max. 430,-Sk
BB 2/ 370,- Sk
ZH/ okolo 300,-Sk
No povedzte, kde by ste nakupovali?Viem, že marža obchodníka je závislá aj na polohe a nájme za predajňu, lenže to kupujúceho najmenej zaujíma.Takže držím palce,ZH.
E?o
 
Príspevky: 4
Založený: 04 Dec 2004 13:03 pm
Bydlisko: BB

Re: Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod marekkl » 18 Nov 2009 15:23 pm

Tak sem pridám aj ja dáke zhodnotenie k tomu čo tu v ZH máme ;)
1.ul SNP 45=>Akvaristika Chovateľstvo veľký výber krmiva pre psi , mačky ,hlodavce a všetko okolo toho s veľa vecami vedia poradiť .Výber rýb nie je až taký veľký ale sú v celkom dobrom stave ,výber rastlín je vcelku veľký ceny nie sú až také nehorázne len si treba vždy počkať na dodávateľa a do 3dní brat rastliny inak všetky pekné sú fuč :o
2.Chovatelstvo pri Tržnici=>V tej predajni ani nevedia čo je aká ryba a čo s čím môže ísť dokopy. Bol som tam pár krát ale neoslovilo ma to ničím, v akváriách farebný štrk a kdejaké dekorácie a pod. rastliny nič extra ani výber nie je veľký je to s tých troch čo tu máme to najhoršie
3.Pri BILLE=>Akvaristika ako taká nie je veľmi veľká ale ako som sa rozprával z majiteľom by sa dali ryby aj objednať cez chovateľov takže celkom fajn .Majiteľ je dosť skúsený aj ohľadom Teraristiki má tam celkom v pohode výber zverov žrádlo a technika sú celkom na úrovni :).Dá sa s ním podľa mňa aj vyjednať zľava je dosť ochotný zohnať všetko čo sa vám zamanie :lol:
Takže po tom čo tu máme by som odporučil Chovateľstvá 1 a 2 treba sa ísť len pozrieť a sami uvidíte 8) .
Obrázok používateľa
marekkl
 
Príspevky: 249
Obrázky: 16
Založený: 09 Sep 2006 08:53 am
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod mart1n » 18 Nov 2009 19:49 pm

..nazdare..

.. tak akvaristika na SNP je naj v ZH, cisto, ochota,
velky vyber vsetkeho hlavne rybiek spokojnost nadovsetko
...mozem len odporucit :)

a rybky staci sa opytat a vie zohnat skoro vsetky ..
Obrázok používateľa
mart1n
 
Príspevky: 46
Obrázky: 1
Založený: 26 Júl 2009 09:45 am
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod marekkl » 18 Nov 2009 19:59 pm

mart1n napísal:..nazdare..

.. tak akvaristika na SNP je naj v ZH, cisto, ochota,
velky vyber vsetkeho hlavne rybiek spokojnost nadovsetko
...mozem len odporucit :)

a rybky staci sa opytat a vie zohnat skoro vsetky ..

Veľký vyber rybiek podľa čoho to berieš :D v poslednom čase tam majú väčšinou iba skaláre formy všetky okrem obyčajných klasík :? a Tetry keď tam naposledy mali červenohlavé hneď som bral 10 pretože ich tam majú fakt raz za rok :roll: :lol:
Obrázok používateľa
marekkl
 
Príspevky: 249
Obrázky: 16
Založený: 09 Sep 2006 08:53 am
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod Pufli » 29 Mar 2011 23:08 pm

marekkl napísal:Tak sem pridám aj ja dáke zhodnotenie k tomu čo tu v ZH máme ;)
1.ul SNP 45=>Akvaristika Chovateľstvo veľký výber krmiva pre psi , mačky ,hlodavce a všetko okolo toho s veľa vecami vedia poradiť .Výber rýb nie je až taký veľký ale sú v celkom dobrom stave ,výber rastlín je vcelku veľký ceny nie sú až také nehorázne len si treba vždy počkať na dodávateľa a do 3dní brat rastliny inak všetky pekné sú fuč :o
2.Chovatelstvo pri Tržnici=>V tej predajni ani nevedia čo je aká ryba a čo s čím môže ísť dokopy. Bol som tam pár krát ale neoslovilo ma to ničím, v akváriách farebný štrk a kdejaké dekorácie a pod. rastliny nič extra ani výber nie je veľký je to s tých troch čo tu máme to najhoršie
3.Pri BILLE=>Akvaristika ako taká nie je veľmi veľká ale ako som sa rozprával z majiteľom by sa dali ryby aj objednať cez chovateľov takže celkom fajn .Majiteľ je dosť skúsený aj ohľadom Teraristiki má tam celkom v pohode výber zverov žrádlo a technika sú celkom na úrovni :).Dá sa s ním podľa mňa aj vyjednať zľava je dosť ochotný zohnať všetko čo sa vám zamanie :lol:
Takže po tom čo tu máme by som odporučil Chovateľstvá 1 a 2 treba sa ísť len pozrieť a sami uvidíte 8) .


Tak pridám nové zhodnotenie k tomu čo tu v ZH máme

1.ul SNP 45 =>Akvaristika Chovateľstvo trochu natesnané, ale útulné v pohode obsluha svojej robote rozumie SUPER
2.Chovatelstvo pri Tržnici =>sem chodim zo zúfalstva take voľaké nemastne neslané jednoducho my to nereže
3.Chovatelstvo pod Jadranom => po zmene majiteľa nič moc - predavačka nerozlíši pri gupkách čo je samec a čo samička , hádam sa to časom zlepší, pred tým to bola fajn predajňa
4.Happypets (bývala predajňa ciklo) veľký vyber aj s opice mihalnica obsluha k veci asi najväčšia konkurencia ul SNP 45 SUPER

Takže po tom čo tu máme by som odporučil Chovateľstvá 1 a 4 treba sa ísť len pozrieť a sami uvidíte :shock:
Obrázok používateľa
Pufli
 
Príspevky: 160
Obrázky: 84
Založený: 05 Nov 2009 03:31 am
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod Miroslav Weiss » 06 Jan 2012 20:06 pm

Neviete či tu majú zajtra t.j. 6.1.2012 Otvorené pls
Miroslav Weiss
 
Príspevky: 28
Založený: 27 Dec 2011 20:49 pm

Re: Žiar nad Hronom - ul. SNP 45 - Akvaristika

Odoslaťod marekkl » 22 Mar 2012 14:23 pm

To chovatelstvo pri Bille bolo veru fajn ked tam robil ten chlap nebol som tam daky rok tak neviem :wink: kazdopadne Happy pets je tiez na dobrej urovni ale zda sa mi ze nema az taky vyber ryb :P
Obrázok používateľa
marekkl
 
Príspevky: 249
Obrázky: 16
Založený: 09 Sep 2006 08:53 am
Bydlisko: Žiar nad Hronom


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.