Kubove akva



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Kubove akva

Odoslaťod Vlado21 » 04 Apr 2012 06:15 am

skutocne pekny layout
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Kubove akva

Odoslaťod Kubo » 04 Apr 2012 07:20 am

No teraz uz mam kontakty viacej. Da sa zohnat doslova skoro vsetko. V Prahe a okoli mam zopar znamych , ktory sa venuju prevazne skalarom a vedia plno dalsich kontaktov. Potom Bardejov , Michalovce , Presov , Kosice... Najznamejsi cesky skalarista je asi Jan Burzanovsky alias mlynar.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Kubove akva

Odoslaťod larix » 04 Apr 2012 08:16 am

mlynář-a poznám. Pýtal som sa lebo ma zaujalo to, že ti tie skaláre PRIŠLI, čo som pochopil tak, že ich niekto (ale kto?) z P. posiela a netreba po ne chodiť.
Obrázok používateľa
larix
 
Príspevky: 705
Obrázky: 3
Založený: 01 Dec 2009 13:53 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Kubove akva

Odoslaťod trinitysk » 04 Apr 2012 08:37 am

Pekne akvarium... Krypta by som urcite posunul viacej ku korenu, ked sa poriadne chytia v tej prednej casti tak to uz vobec nebude pekne, bude to na predok velmi velke...nehovoriac o tom, ze presadzanie u nich je dost komplikovane (aby sa znovu pekne chytili..)
Prava strana s machmi mi tam vobec nesedi, nechal by som tam pokracovat ten krasny koren a zasadil nejake dalsie hniezdo s krypto + este jedno crinum (ak spravne vidim...), ked sa to rozrastie tak to bude velmi pekne a jednoliato posobit, teraz mi to prijde ze 3/4 nadrze je jeden a 1/4 uplne iny styl/ine akvaria...Mach by som kde tu pripevnil na koren na spestrenie a drzal ho pekne nakratko...pekne su tie korene ale aj bez neho...
Blyxu by som zpredu zredukoval na 2-3 oblasti/ostrovceky...zbytok by som dopredu skusil nejaku jemnu travu, nejaky maly eleo...Ked sa chyti blyxa (a este viacej podrastie) ktora je vyborna do strednej casti akva tak to bude vyzerat velmi velky skok medzi prednou castou akva kde je teraz len strk a hned vysoka blyxa, chce to nejaky prechod....
Seda rurka vpredu vlavo, von s tym, neviem co to je ale dost to rusi, minimalne pri foteni by som to vybral ked je to nutne na prevadzku akva...
P.S. Moj prispevok nechapat ako kritiku ale ako rady na mozne vylepsenie...pokial ide o dizajn tak vzdy je to vec subjektivna, takze mozes mat s tym iny zamer a iny nazor na moj pocit z toho...
Obrázok používateľa
trinitysk
 
Príspevky: 2679
Obrázky: 15
Založený: 01 Máj 2010 09:52 am
Bydlisko: Praha

Re: Kubove akva

Odoslaťod Kubo » 04 Apr 2012 13:40 pm

Nie ja mam rad kritiku. Rura sluzi na vyter skalarov , ktore ju zatial ignoruju a stale sa vytru aj tak na list niecoho , takze je mozne , ze ju dam uz coskoro prec.Kryptokoriny su tam dopoctu. V podstate to bolo predtym kryptokorinove akvarko a vytrhal som ich asi 3 vedra. tieto som zabudol vytrhnut a uz som ich nechal potom takto. Nejake machy tam budu. Ta prava cast sa zatial nepaci ani mne , no davam sancu machu rozrast sa a potom ho asi posuniem sem tam dalej po korenoch.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.