Male hnede pohybujuce sa body



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Male hnede pohybujuce sa body

Odoslaťod Nipi » 15 Apr 2012 08:49 am

Takze mam 24 l akva a v noum mala som v nom gupky a krevety. Lenze ked mi zomrela krevetka ale bola dost mala a tak som si ju asi nevsimla hned ked zomrela ale ked som ju nasla okolo nej boli take male hnde alebo cierne boky ktore ako keby ju aj tak obzrali lebo bola taka tensia a tak, vsetky ryby som vybrala a akva vycistila som ho a odsala vsetku vodu teda pokial slo. Teraz je akva prazdne ciste, ale stale tam pobehuju tie male potvori su naozaj male cca 1mm. Vobec neviem co to je a bola by som naozaj rda keby mi niekdo poradil "co to je?" a " ako sa toho zbavim?" .dakujem za kazdu uzitocnu radu.
Obrázok používateľa
Nipi
 
Príspevky: 5
Založený: 17 Dec 2011 09:17 am

Reklama

Re: Male hnede pohybujuce sa body

Odoslaťod martin_s » 15 Apr 2012 22:22 pm

Ad. 1: Pred tym ako odosles prispevok si ho este raz precitaj.
Ad. 2. Z toho tvojho prispevku sa neda nic pochopit a na odpoved by bola potrebna vestecka gula. Skus to odfotit alebo to aspon lepsie a zrozumitelne popis.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Male hnede pohybujuce sa body

Odoslaťod missLady » 16 Apr 2012 06:49 am

Skús dať fotku. :wink:
Obrázok používateľa
missLady
 
Príspevky: 91
Obrázky: 4
Založený: 26 Aug 2010 18:42 pm

Re: Male hnede pohybujuce sa body

Odoslaťod Nipi » 18 Apr 2012 17:14 pm

no tak martin_s prosim ta za to ze su tam nejake chyby...da sa to domysliet. A ako odfotit by to neslo lebo ako fakt take milimetrove a nemam taky fotak ktory by to vedel dobre odfotit. Ale nic viac to neviem pomenovat su to malilinke hnede alebo az do cierna, bodky a tak sa sem tak pohybuju ale najviac ich tam asi vydim na skle pripucene. Ale taktiez sa mi urobyli na hladine take male bublinky, to ako tiez neviem co, alebo z coho to je zposobene.
Obrázok používateľa
Nipi
 
Príspevky: 5
Založený: 17 Dec 2011 09:17 am


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.