Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Diego55 » 26 Apr 2012 01:36 am

Zdravim vas, mam mozno taku dost netradicnu otazku, no chcel by som vediet, ci existuje niekde moznost kupit uz hotove akvarium, teda myslim tym komplet zariadene aj so strkom/pieskom, pozadim, rastlinami, doplnkami...tak aby som tam uz najviac mohol pridat len samotne rybky a vodu ? Viem ze sa daju zakupit aj rozne sety, no tie obsahuju len tie zakladne/hlavne casti k priprave akvaria, mne ide uz o kompletne zariadene akvarko. V tejto oblasti som uplny laik a ma to byt darcek pre jednu osobu, preto to ponahla a nemam zial cas si studovat vsetko okolo zaciatkov s akvaristikou, preto som zvolil taketo riesenie.

Za tipy vopred dakujem.
Diego55
 
Príspevky: 4
Založený: 25 Apr 2012 11:45 am

Reklama

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod jarque » 26 Apr 2012 02:12 am

ja osobne nemam prehlad o takychto rieseniach, no google mi vyhodil na dotaz

zariadenie akvária na kľúč

dost vysledkov, uz si len vybrat
Obrázok používateľa
jarque
 
Príspevky: 427
Obrázky: 16
Založený: 04 Okt 2010 23:42 pm
Bydlisko: Teraz Pezinok

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Pitu » 26 Apr 2012 02:25 am

Možno to bude sprosté čo teraz napíšem ale kým som si prečítal tvoj dotaz priamo na tejto stranke ma upútali dve reklamy napr. morsky svet alebo akvaland kolko ich ešte potrebuješ aby si nezakladal zbytočnú tému
Pitu
 
Príspevky: 38
Obrázky: 0
Založený: 24 Jan 2007 23:00 pm
Bydlisko: Šala

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod hofi » 26 Apr 2012 05:43 am

Už som tozažil,keď si zákazník odnášal už zariadené akva.Riadna makačka.Najprv poolieval seba,potom podlahu a kým prišiel domov,tak tam mal guľáš.Našťastie to nereklamoval,len sa pýtal,že čo teraz.
Skôr by som pátral,kto je ochotný,prípadne kto takéto služby poskytuje.Ako napr.Akvárium u vás doma na kľúč a pod. 8)
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Luker13 » 26 Apr 2012 08:31 am

jedna vec je akva kupit a druha vec je nieco o tom aj vediet. A myslim, ze bez zakladnych informacii sa to bude tazko prevadzkovat.
Obrázok používateľa
Luker13
 
Príspevky: 1745
Obrázky: 6
Založený: 12 Apr 2011 18:15 pm
Bydlisko: Piešťany

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod chnuro » 26 Apr 2012 08:48 am

Vacsinou reklamy na zalozenie akvarii na mieru ignorujem, lebo to tiez patri k tomuto hobby. Ale tu je zauimava ponuka:
http://www.aquascape.cz/eshop/139-navrhy-layoutu
Samozrejme material, ktorý použijú sa dá kúpiť v tom istom obchode, resp. Materiál vyberú z vlastných zásob a vedia ho aj odoslať. Ale to už niečo stojí.
Obrázok používateľa
chnuro
 
Príspevky: 2405
Obrázky: 35
Založený: 10 Jan 2011 12:18 pm
Bydlisko: TT, PB, CA

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Giftzahn » 26 Apr 2012 08:50 am

@Diego55 : hmm a kde je potom ta sranda ... zo zakladania,vyberu techniky, substratu, rastliniek, zabehu, prevadzky ... ? .... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod trinitysk » 26 Apr 2012 09:09 am

chnuro napísal:Vacsinou reklamy na zalozenie akvarii na mieru ignorujem, lebo to tiez patri k tomuto hobby. Ale tu je zauimava ponuka:
http://www.aquascape.cz/eshop/139-navrhy-layoutu
Samozrejme material, ktorý použijú sa dá kúpiť v tom istom obchode, resp. Materiál vyberú z vlastných zásob a vedia ho aj odoslať. Ale to už niečo stojí.

Ak ma diego seriozny zaujem tak tam staci len zavolat a dohodnut sa... kvalita ako aj profesionalita tam urcite je, rovnako ako aj vyborny vyber vsetkeho co je potreba...ale treba ratat s tym, ze to bude nieco stat a ked sa take akvarium uz zalozi, je nevyhnutne vediet co to obnasa...Bola by skoda nechat si urobit stylove akva za nemaly peniaz, ktore za par tyzdnov odide...
Obrázok používateľa
trinitysk
 
Príspevky: 2679
Obrázky: 15
Založený: 01 Máj 2010 09:52 am
Bydlisko: Praha

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Diego55 » 26 Apr 2012 10:29 am

Pitu napísal:Možno to bude sprosté čo teraz napíšem ale kým som si prečítal tvoj dotaz priamo na tejto stranke ma upútali dve reklamy napr. morsky svet alebo akvaland kolko ich ešte potrebuješ aby si nezakladal zbytočnú tému


Nerozumiem preco zbytocna tema ? Uz v uvode som napisal, ze som z toho laik a ze to chcem mat len cele poskladane(teda samozrejme bez vody a ryb)... a nakolko sa mi nic take zatial nepodarilo najst, tak som sa opytal na tomto fore. Nerozumiem, myslis ze chcem podla teba nieco co je nemozne ? ...mozno ano, ja som sa len slusne opytal...
Diego55
 
Príspevky: 4
Založený: 25 Apr 2012 11:45 am

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Diego55 » 26 Apr 2012 10:30 am

dakujem vam za odkazy a pomoc.
Diego55
 
Príspevky: 4
Založený: 25 Apr 2012 11:45 am

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Diego55 » 26 Apr 2012 10:35 am

Giftzahn napísal:@Diego55 : hmm a kde je potom ta sranda ... zo zakladania,vyberu techniky, substratu, rastliniek, zabehu, prevadzky ... ? .... :wink:


jasne, ja rozumiem, ved tak som to aj planoval... len uz mi zostava par dni a uz by som to mal najradsej cele hotove a zariadene a teda tak to aj kupil. Najradsej by som si to poskladal vsetko sam(podla vlastnych predstav), len tych informacii okolo je strasne vela a uz nemam cas to vsetko sledovat, studovat a rozhodovat sa co tam dam a co nie... mozno zvolim radsej iny darcek a bude to cele jednoduchsie.
Diego55
 
Príspevky: 4
Založený: 25 Apr 2012 11:45 am

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod astro » 26 Apr 2012 10:39 am

Diego ak nemáš čas tak bude naozaj vhodnejšie zvoliť iný darček lebo akvaristika si nejaký ten čas a trpezlivosť vyžaduje. Ak ale naozaj veľmi veľmi chceš to akvárko mať tak to pôjde cestou dodania akvárka na kľúč a následnej starostlivosti profi firmou alebo aspoň niekým kto sa v tom vyzná a bude sa ti o to potom aj starť. Ale aj to si vyžaduje istý čas na prípravu, rozhodovanie sa čo, kde, ako a za koľko... to posledné bude pri tejto variante o trochu vyššie ako keby si si to zakladal sám
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Luker13 » 26 Apr 2012 10:46 am

a nezabudaj aj na to, ze ked bude akvarko zalozene, tak rybky tam nemozes hned dat.
Obrázok používateľa
Luker13
 
Príspevky: 1745
Obrázky: 6
Založený: 12 Apr 2011 18:15 pm
Bydlisko: Piešťany

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod Giftzahn » 26 Apr 2012 13:20 pm

njn, davam za pravdu astrovi ... ono sice dodavka na kluc sa da zabezpecit ... ale tym to nekonci ... ale len zacina ...cize akva potrebuje pravidelnu "kvalifikovanu" udrzbu ... a zial informacie, vedomosti a suksenosti nelezia na ulici ... cize aby casom nebola z "akva na kluc" ...zapachajuca stoka na kluc s mrtvolkami ... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod trinitysk » 26 Apr 2012 14:18 pm

To pozname, tzv. akva horor, tu sa tiez niekedy vyskytnu take pripady..:-( Ako naposledy typek s poruchou osobnosti a s mrenkami zralocimi v 80l akva... :dead:
Obrázok používateľa
trinitysk
 
Príspevky: 2679
Obrázky: 15
Založený: 01 Máj 2010 09:52 am
Bydlisko: Praha

Re: Komplet zariadene akvarium - kde sa da kupit ?

Odoslaťod dedojozef » 26 Apr 2012 20:51 pm

Ak ťa to ešte nepresvedčilo, je toho na bazáre až až.
http://www.bazos.sk/search.php?hledat=z ... 5&kitx=ano
Obrázok používateľa
dedojozef
 
Príspevky: 1565
Obrázky: 22
Založený: 08 Sep 2010 10:02 am
Bydlisko: Zvolen


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.