Nitra - Pet shop MAX



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod paranoja » 01 Apr 2012 18:23 pm

Ahojte dnes som navstivil obchod nachadzajuci sa v maxe v nitre. Je to viac menej novootvorena predajna fungujuca menej ako rok neviem presne. Musim v prvom rade ocenit mnozstvo a pestrost krmiva pre akva ale aj tera zivocichy. Ako jediny obchod ktori som navstivil v nitre predava cvrckov a inu zivu potravu pre teraristov. Obchod ma nadstandartnu ponuku mini a nano akvarii co ma celkom prekvapilo. Co sa tika zvierat je tam ako inak velky vyber papagajov ale aj rybiek tu maju pomerne dost. ide hlavne o gubky a podobne nenarocne druhy. Osobne sa mi pacili aj ceny. ked som ich porovnal s cenami v inych hypermarketovych pet shopov musim uznat ze boli najlepsie. predavacka sa mi videla najmilsia a videlo sa mi ,ze sa aj rozumie tomu co predava. Este dodam ,ze tam je velmi slaby vyber rastliniek. Rastlinky by som nakupoval na polygone
paranoja
 
Príspevky: 21
Založený: 26 Mar 2012 10:47 am

Reklama

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod Kruger » 01 Apr 2012 19:04 pm

no takto, bol som tam neraz, krmivo som si velmi nevsimal, ale vsetko ostatne tam stalo podla mojho nazoru za ... ked to otvorili tak tam mali kopec veci od dennerle, vratane complete plus setov, co je v nitre dost velka rarita, ale asi po dvoch tyzdnoch zmizli a jedine co tam po dennerle ostalo su 2 balicky cierneho a zltteho piesku sulawesi, nahradna napln do nano eck filter a jedno 11w ziarivka, tu som videl v den otvorenia aj prvy krat v zivote v nitrianskom chovpodukte red crystal, dve som si hned kupil a dodnes sa mi pomalickymnozia, ale aj tie po 2 tyzdnoch stadial zmizli, ryby ako za trest, o rastlinach ani nehovorim, jedine co je tam na obdiv je ten papagaj za 2666€ :x
Kruger
 
Príspevky: 31
Založený: 02 Feb 2011 20:11 pm

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod tomasizi » 01 Apr 2012 19:46 pm

cvrckov maju v NR minimalne v troch dalsich obchodoch
Obrázok používateľa
tomasizi
 
Príspevky: 56
Obrázky: 7
Založený: 27 Mar 2010 15:29 pm
Bydlisko: Levice

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod borisko90 » 01 Apr 2012 21:20 pm

V nr v maxe som kupil prisavnika dal som ho do akva do tyzdna mi zdochlo 8ryb,neviem ci to bola nahoda,alebo nieco mu bolo ale rybky a rastlinky tam uz v zivote nekupim.
borisko90
 
Príspevky: 167
Založený: 22 Jan 2012 22:53 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod lučo » 01 Apr 2012 21:39 pm

ja som tam tiez kupil zivorodky a taktiez do tyzdna plavali 3 hore bruchom
lučo
 
Príspevky: 30
Založený: 09 Jan 2012 01:07 am
Bydlisko: Vráble

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod Sunkafit » 02 Apr 2012 10:24 am

uplne súhlasím z druhým príspevkom na začiatku pri otvorení to bol obchod z potenciálom ryby mi objednávali kludne aj mimo sortimentu otíkov neritiny atd.....teraz sa to zvrhlo na gupky a biord...už tam nepáchnem........naj akvaristika v nitre je na pešej zone kde je klud a príjemná atmosfera
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod borisko90 » 02 Apr 2012 17:58 pm

Presne tak,dokonca v maxe mali akvarium s nazvom,akvarium je v rekonstrukcii a v skutocnosti mali v tych 2akva chore ryby,odtial odporucam kupit max,krmivo,alebo tak ale ryby raseliny urcite nie.
borisko90
 
Príspevky: 167
Založený: 22 Jan 2012 22:53 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod paranoja » 09 Apr 2012 21:54 pm

ja som tento shop porovnaval s dalsimi nachadzajucimi sa v hypermarketoch to znamena mlyny ,tesco a oc centro nitra.
paranoja
 
Príspevky: 21
Založený: 26 Mar 2012 10:47 am

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod Sunkafit » 13 Apr 2012 09:29 am

aj ja na zaciatku bol dobrý teraz sa tam neoplatí už ani ísť v akváriach sama gupka vo vyklade biord to hovorí za vsetko
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod BarbarOSA » 06 Máj 2012 22:57 pm

Tiez sa pripojim.
Chodim tam len kvoli krmivam, aby som specifikoval tak HIKARI, lebo nikde v NR ich nemaju, dokonca v Mlynoch ma vysmiali, ze to by si tu nikto nekupil.
Ale k Pet center, nie je to akvaristika a personal sa tam dost casto meni co som si vsimol, takze nejaka extra starostlivost a o ryby tam nikdy nebola. Akvarka v doslova hroznom stave, ryby by som tam urcite nekupoval a ani neodporucal kupit.
V NR je ohladne akvaristiky toho celkom dost, ale myslim, ze tato predajna je pre akvaristov takmer k nicomu.
Nechcem nikomu nakladat, ale toto je moj nazor na danu predajnu.

Rodicom opantanych detmi a neznalym v problematike tam vedia pekne vycucnut penazenku, ale kvalita je na bode mrazu.

Prijemny zvysok vikendu.
Obrázok používateľa
BarbarOSA
 
Príspevky: 557
Obrázky: 1
Založený: 26 Feb 2010 12:57 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod Sunkafit » 07 Máj 2012 09:07 am

určite odporučam akvaristiku kludnu na pešej zone
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Pet shop MAX

Odoslaťod Richard Tokušev » 07 Máj 2012 09:51 am

BarbarOSA napísal:Tiez sa pripojim.
Chodim tam len kvoli krmivam, aby som specifikoval tak HIKARI, lebo nikde v NR ich nemaju, dokonca v Mlynoch ma vysmiali, ze to by si tu nikto nekupil.
Ale k Pet center, nie je to akvaristika a personal sa tam dost casto meni co som si vsimol, takze nejaka extra starostlivost a o ryby tam nikdy nebola. Akvarka v doslova hroznom stave, ryby by som tam urcite nekupoval a ani neodporucal kupit.
V NR je ohladne akvaristiky toho celkom dost, ale myslim, ze tato predajna je pre akvaristov takmer k nicomu.
Nechcem nikomu nakladat, ale toto je moj nazor na danu predajnu.

Rodicom opantanych detmi a neznalym v problematike tam vedia pekne vycucnut penazenku, ale kvalita je na bode mrazu.

Prijemny zvysok vikendu.


V Nitre sa celkovo akosi stále boja predávať kvalitnejšie tovary.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.