Fúúúúúj sklamanie



Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Phantom » 12 Aug 2004 19:41 pm

Ludia to je taky problem si sadnut za Pc priblizne 1 hodinu a najst co treba???? ja tu chodim priam kazdy den a citam vsetko,a ak nieco potrebujem tak dam vyhladavanie no nie.
Obrázok používateľa
Phantom
 
Príspevky: 422
Obrázky: 2
Založený: 18 Máj 2004 20:55 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Reklama

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod andy.betta » 12 Aug 2004 20:17 pm

pernik napísal:zacina se mi tento thread libit. Trochu se klonim k johnymu. U tohoto fora chybi jen ten osobni kontakt. My mame v baraku takovy neformalni akva spolek a delame naproti v bistru akvaristicke schuze, kde diskutujeme o vsem jen ne o akvariich. Rikame tomu akva spolek, protoze temer vsichni maji akvaria. Nejaka zaminka se najit musi. Takze bych se nerozciloval a stavim se k tomu zpusobem: zeptej se na co chces, a ja ti odpovim co chcu ja.

Jinak tak invektiva o *.cz forech. To bude dano tim, ze v cechah se pije pivo a to pozvbuzuje k bourlivym debatam, kde neni o hrubejsi slova nouze. Na slovensku se pije borovicka, a u te se moc dlouho diskutovat neda :-).

Tento prispevek pisu po dvou 12 stupnovych pivech, protoze je hrozne vedro. A tato diskuze se mi libi prave proto, ze je to v podstate takova spravna drbarna, kde si clovek pokeca. Ti, co hledají radu ji dostanou a pak se jako vsude jinde drbe o ho.... a o to jde. Pokecat se spriznenymi dusemi.

Mejte se. Jdu si zaplavat a splachnout jeste prach dne.


Suhlasim s Pernikom. KOnecne tema s "iskrou" ako sa patri. Som tu na fore relativne kratko, ale aj tak som si vsimol narast kvantity na ukor kvality. Asi to bolo zapricine tym, ze doteraz nemalo nejaku vaznu slovensku konkurenciu(akvarium.sk to nezvladlo). Ale vzniklo nove forum a nastala konkurencia, odliv mozgov a pod... co ma za nasledok toto porovnavanie oboch for. aAk si z toho nezoberieme ponaucenie, tak si myslim, ze sa nam nepodari udrzat obe fora na vysokej urovni. Podla mna by bolo lepsie jedno kvalitne forum. Prajem vsetkym pekny zvysok prazdnin :wink:
Obrázok používateľa
andy.betta
 
Príspevky: 182
Obrázky: 24
Založený: 05 Mar 2004 22:27 pm
Bydlisko: Košice

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Asterix » 13 Aug 2004 07:14 am

skala napísal:myslim, ze si sa vyfarbil asterix. vdaka za informaciu. inak, mohol si kludne menovat, aj tak vsetci vieme o koho ide. aj ked ma to nieco do seba, a ja by som to nespravil, tiez by som ho ako moderatora nedal.

a upresnenie pre istotu, (OFF TOPIC) ja mam sebavedomia az az. myslim, ze o tom nikto nepochybuje. a robim to pre akvaristiku. a nech mi napise jeden clovek, ktoremu som nepomohol ked ma oslovil.

a nech sa ozve, kto si mysli tuto z akva.sk, kto spravil pre akvaristiku viac ako ja. ja sa tym preboha nechcem chvalit, ale sorry, ak mi tu niekto sa snazi povedat ze je to tu zbytocne a kazdy desiaty prispevok je moj, tak potom prr.

alebo, ked niekto so mnou nesuhlasi, vecne na akva temu? utocil som nanho? vymyslal som si hovadiny, ze je zaciatocnik, ze nic nevie, ze rozumie tomu prd, ze drista, a ze mu vsetko takto skape?

ked somariny pisala adusa, nech sa len vyplacu podobne excesy, snad im to pomoze. ze bola neslusna? ze vraj bola. mne je to fuk. keby som bol admin, vyrazim s tymi prispevkami dvere, to ano, ale nielen keby sa to tykalo mna, kohokolvek.

ale je to sproste, ked sa navazas do nemenovaneho asterix, a on tu ani nie je. aspon mam dojem, ze ma dovolenku.

inak, ti stari prispievatelia, rad by som o nich vedel. obujem sa trochu do tych nasich zakladatelov, salik nepise poriadne uz aspon pol roka, predpokladam, ze ma dost roboty tam kde je, a marlo nikdy vela nepisal. zeby to drzali nad vodou si nemyslim, to robia skor druhi s fora. a ze ostatni pomizli? kto? tom bol dlho mimo, a asi tiez je riadne zaneprazdneny. astrid, majko detto, aj ked ten je "mladsi", a kto iny? ze prisla raviolka, viac barky a bolek? no asi maju co povedat, ti druhi nie. a ze je tu milion zbytocnych otazok na somarinky? ano, je, aj vzdy bude, pretoze sa o to nikto nestara. len co salik posle odkazy, uprimne sa mu cudujem, ze to robi. ja by som to tak casto nerobil


Pozrime si na konkretnom priklade Tvoju pomoc:
http://www.akva.sk/viewtopic.php?t=718&start=0
Asterix
 
Príspevky: 341
Obrázky: 41
Založený: 26 Aug 2003 16:28 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 13 Aug 2004 07:44 am

Asterix, neviem presne na co myslis pri tej teme o UV. Ak myslis napr. ze som napisal kravinu, a myslis si to, dobre, to chapem. Ze isty pan v PY priamo v obchode svietil na vodu v akva je druha vec.

Okrem toho, preco by som nemohol tresnut somarinu. Stava sa. A napokon preto sme aj tu. Napr. tebe sa nepacilo, ze som akosi raz postavil drevo pred ocel. OK, nevadi, napokon nepacilo sa to viacerym. Ked som chcel robit 2500 nadrz, statik mi navrhol drevo, nie kov. Ale o to tu nejde. Ano, ked chcem urobit mrakodrap, pouzijem kov. Ale mne ide o ine teraz, preto chcem diskutovat, aby som sa dozvedel. Ja, ty aj ostatni. Niektori aj vtedy mysleli, ze sa ma to dotklo. Ale kdeze!!!

a to pernik: to co pises, ten osobny kontakt, to sa deje. Aspon v Kosiciach a v Bratislave urcite. Je pravda, ze sa stretavame aj dost organizovane aj ti mimo akva.sk.

a ku tym dvom foram - ved su tam viacmenej ti isty ludia. aspon na akvaristiku. a potom je aj a bolo akvarium.sk. a ma byt aj tam take iste. xsite mal u seba tiez, pravda asi len o Tropheusoch viacmenej, SZCH malo tiez. ano, niektore boli skor mrtve. ale nie je to nahodou o ludoch.

a ma ten zriadovatel fora ake ciele? ide mu o seba? naco by to robil? ved to robi, ako velmi dobre marlo napisal, pre ostatnych.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Asterix » 13 Aug 2004 08:04 am

Ano myslim prave na to, ze niekedy trepes riadne hovadiny :!:
Podla mna, keby si sa nezapajal do kazdej temy co sa vo fore objavi (presnejsie, zapojil by sa az vtedy, ked uz vies o co ide :idea: ) tak by napriklad aj ta tema o UV mohla byt o par prispevkov kracia a ked na forum zavita nejaky novacik a chce sa nieco o UV sterilizatoroch dozvediet, tak nemusi pol strany citat somariny, ale hned po mojom prispevku, v ktorom som sa na nieco pytal mohol najst odpoved od sokkypa, toma alebo salika a dozvediet sa odpoved.
Tymto Ti chcem naznacit, ze najprv si rozmysli co pises a nepis len preto aby si v kazdej teme ktoru tu niekto "nahodi" bol medzi prvymi co sa zapoji, lebo ked napises somarinu, tak sa hned toho vsetci chytia a od temy sa odboci.
Skala ja Ti neberem Tvoju snahu a uznavam ze niektore Tvoje clanky su odborne a kvalitne, ale niekedy su to riadne hovadiny.
Asterix
 
Príspevky: 341
Obrázky: 41
Založený: 26 Aug 2003 16:28 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 13 Aug 2004 08:09 am

ked su to podla teba hovadiny, tak by som sa to rad dozvedel. samo, aj od ostatnych
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Asterix » 13 Aug 2004 08:13 am

Ved Ti to aj napisu :!:
A este k tym moderatorom:
Podla mna, ked je niekto moderatorom nejakej casti fora, tak by sa mal vediet v danej teme dobre orientovat, lebo ked sa v tom nevyznam, tak len velmi tazko viem posudit, ktory clanok je k veci a ktory nie.
(Tymto nechcem nikoho urazit, je to moj osobny nazor)
Asterix
 
Príspevky: 341
Obrázky: 41
Založený: 26 Aug 2003 16:28 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 13 Aug 2004 09:05 am

k moderatorom - uplne suhlasim.
len moderovat sa da aj bez toho, to co odbaca od temy posudi aj menej fundovany, napr. niekto zacne o farbe ryb, a niekto nadviaze stavbou elektrickeho spinaca, to snad zbada kazdy. a moderovat sa daju aj vyhrotene spory, urazky, zbytocnosti, omyly. co ja najviac ale pouzivam je moderovanie nazvu temy.

zboznujem, ak niekto napise, "ahoj som tu", alebo "Mrenky", pripadne "Poradte". Ved ten nadpis je velakrat dolezitejsi ako potom obsah. Vela ludi isto si vybera podla toho co zbada hned. Takze upravujem najma nazvy tem, nech nieco hovoria.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Maja » 13 Aug 2004 09:29 am

Tak dobre, povedalo sa, ze "aj oni sa maju vyjadrit"- Skala naozaj musis mat stale posledne slovo, nehnevaj sa, vies, ze osobne spolu celkom vychadzame, ale naozaj reagujes na vsetko a casto uplne odveci, ze ani srnka netusi, o co ti ide :-(. Nechcem byt hnusna, ze len Skala je ten bebeny, Adusa to isti :-).
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod gretka » 13 Aug 2004 09:51 am

Tak co Skala musi mat vzdy prve slovo podla Asterixa, alebo posledne podla Maji? Nech ma trebars prve aj posledne. Zvycajne ma co povedat, aj poradi, i ked niekedy mu je mozno tazsie rozumiet. Ale ved cele tu na fore to je nielen o informaciach, ale hlavne o diskusii. Aby sa nazory mozno aj postupne cistili a formovali. A zaroven je to o urcitej spolupatricnosti, ako krasne napisal Pernik, o komunite ludi, ktori si chcu pokecat o svojom konicku, o tom co ich bavi a comu sa radi venuju.
A v tomto ma akva, nezastupitelnu funkciu a uzasnu atmosferu, ktoru pomaha udrzovat prave Skala (aj so svojimi excesmi), ale aj Maja so svojou "skvelou" svokrou, Atilla a Anet ako si delia svoje akva, Barky so svojou frajerkou, Jacik, ktory sa trosku vytratil odkedysa ozenil a mnohi, mnohi dalsi.
gretka
 
Príspevky: 47
Založený: 06 Júl 2003 19:19 pm

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 13 Aug 2004 10:12 am

ked ide len o to maja, ze ani srnka netusi o co mi ide, tak potom mozem byt celkom kludny. pretoze to vazne tusi malokto ;-)
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Maja » 13 Aug 2004 10:13 am

Gretka- OK je to pravda, ze trocha "korenia" do zivota akvaristov treba, ale ... Ja som doma a mam cas doslova sa preluskavat cez slovne boje v prispevkoch (aj ked v posledny polrok to uz ani necitam), ale ked som bola mimo a musela som sem ist z internetkafe a mala som 1hodinu na citanie, tak ma porazalo z miliona blbosti a odvecakovin a uz som toho zacala mat akurat dost. Vykecavat a formovat sa mozu niekde inde. Aj tak to skonci len hadkou a tema sa ani neuzavrie. Na vykecavanie je IRC, SSpravy a mail- nech sa paci a prosim- zrozumitelne a nie v podobenstvach a basnickach. Podla mna by mal byt admin prisnejsi a cistit to nemilosrdne, inak sa o chvilu utopime v znoske slovnych prestreliek.
PS: a mam nove "vesele" prihody s mojou svokrou :-) Napriklad tu, ked som dosla o 23.15 z akvaristickeho stretka a ona ma cakala po tme v hale a z tej tmy na mna len vyletelo: "O kolkej si prisla?!" ked som sa smradlava od cigaretoveho dymy zakradala s pyzamom do kupelne:-). Jaaaj to su prihody- korenie zivota:-).
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Boris » 13 Aug 2004 10:24 am

Inak ludkovia nerozumiem preco tu vznika takato dusna atmosfera. To ze niekto pise od veci? To ze niekto ma pocit, ze ma ego ako Napoleon?Kaslime na to... :lol: Nazory od veci, zle ale dobre mienene rady, chybne spekulacie su prirodzene. Kto chce robit akvaristiku tak sa chybam nevyhne ani keby mal zarucene rady od spickovych akvaristov. Pracujeme s prirodou a tu clovek neovladne nikdy. Osobne spory sem nepatria.
Obrázok používateľa
Boris
 
Príspevky: 29
Založený: 10 Mar 2004 10:57 am

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Ig » 13 Aug 2004 11:25 am

No neviem ale z doterajsej diskusie mam taky dojem, ze bud sa naozaj chcete bavit tymto stylom, alebo sa spravate ako male deti.

Hlavne v temach kde sa niekto pyta a druhych x ludi to zmeni na vlastnu diskusiu o nicom je krasne vidiet, tym ze reagujete na hluposti, len lejete vodu na mlyn tomu druhemu a uz mame o 100 prispevkov navyse. Ved toto sme si uz robili v Materskej Skole.

Mam taky nazor, ked niekto vyboci z temy, tak treba napisat: " Sory kamos si mimo!" pripadne napisat v com je mimo a zhasla fajka. Ak si neda povedat, tak treba ignorovat, ved dotycneho to prejde.

Som tu za 10 dni uz rok a momentalne mam 175 prispevkov. Myslim si, ze vacsina (90%) je absolutne relevantna k danym temam. Nehambim sa za to, ze som niekedy tresol hovadinu, pretoze som nasledne aj dostal spravny kompas aby som sa zorientoval za co som ludom vdacny. Hovadiny treba lebo len tak clovek vie ze sa myli, na druhej strane treba autoreflexiu, lebo ... zase mame o 100 prispevkov viac.

add USERs: Neviem ako Vy, ale ja mam vyrtualny zoznam userov, ktorych prspevky automaticky preskakujem a necitam, lebo viem ze tocia vzdy o nicom (a veru nie je ich malo). Takymto zjednodusenim sa forum cita ovela lepsie a rychlejsie. Skratka kazdy co ma rad.

PS: Priznam sa ze povodne som nechcel vobec reagovat, lebo sa nerad zapajam do diskusii o nicom. Na druhej strane suhlasim s pernikom, lebo sa mi to paci. Paradoxne tento moj prispevok akurat nepasuje prave na tuto temu, ale patri k nej, pretoze ju povazujem za ventil k nahromadenej energii medzi ludmi.

PS2: Takze diskutujte a nezabudajte, ze nie je vinny ten kto povie, ale ten kto pochopi.
Obrázok používateľa
Ig
 
Príspevky: 318
Obrázky: 9
Založený: 22 Aug 2003 12:06 pm
Bydlisko: Martin

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod vest » 14 Aug 2004 22:15 pm

Takže ako sa zdá,pichol som do osieho hniezda.Prepáčte dámy a páni namal som v úmysle rozhádať a rozhádzať akvaristickú spoločnosť,iba poukázať na nedôslednú sledovanosť tém vo fóre fórujúcich akvákov."Všetci máme svoje muchy.Mal ich Goethe má ich Suchý.O tých muchách šajnu nemá ani kniha pána Brehma"Tak po tejto skúsenosti navrhujem zmeniť názov tejto témy na:"Neokrôchanosti". Ako sa u nás na Slovensku hovorí.
vest
 
Príspevky: 163
Obrázky: 49
Založený: 04 Jan 2004 18:10 pm
Bydlisko: BA

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Peter » 15 Aug 2004 20:49 pm

Som zvedavy, ci mi tento prispevok prejde, lebo uz som sa dvakrat pokusal a vyhodilo ma to z akva.sk. Chlapi nevadte sa, nechajte to zeny. Aj tak som nepochopil pointu tejto hadky. Su dolezitejsie veci tragedie, choroby, nestastia. Salik, Marlo, Skala, nenechajte sa znechutit... Ste dobriiii....
Peter
 
Príspevky: 470
Obrázky: 23
Založený: 29 Nov 2002 23:37 pm

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod salik » 16 Aug 2004 16:19 pm

skala napísal:...a nech sa ozve, kto si mysli tuto z akva.sk, kto spravil pre akvaristiku viac ako ja...
ehm, a totok je co uz...
inak zamjava debata, trosku prikurim, tak az sa zacne v statnej sprave naozaj pracovat, tak ta podobne myslienky velmo rychlo prejdu a odpadne aj debata o pocte prispevkov...

vest, tato tema mozno par ludi "pouci" a trochu sa "uvedomia", ale za par mesiacov sme tam kde sme boli, myslim ze sa to deje na kazduckom fore, da sa to len filtrovat a "poucat"

tych 6hodin som cistil len inzerciu a cichlidy, ostatne ma len caka, ale akonahle budem uz konecne doma znovu online /adsl/ tak to naberie ine obratky

co sa tyka moderovania, ak moderator nevie "kde je sever" v konkretnej oblasti ktoru moderuje, pripada mi to ako hlupi zart

dalsia z veci nad ktorou rozmyslam je, ze zrusim informaciu o pocte prispevkov uzivatela, respektive sa nebude zobrazovat pod avatarom uzivatela v prispevkoch, v profiloch to moze ostat
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 19 Aug 2004 07:29 am

pripajam sa k nazoru, aby sa nezobrazoval pocet prispevkov. ostatne osocovanie vnimam, ale je to pod moju uroven. skoda len, ze to mieri aj na mojich dalsich viac ako 300 kolegov tu a kopec po celom Slovensku.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Maja » 19 Aug 2004 10:55 am

Skala- mas 11 nasobok poctu mojich prispevkov a ja som oznacena ako najukecanejsi clovek na IRC a celkovo :-) a to je na hllllllllllboke zamyslenie sa :-).
Ja som za zobrazovanie poctu prispevkov.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 19 Aug 2004 11:05 am

maja, za co som oznaceny mi je srdecne jedno. co si myslim ja, je dolezite (ale to hlavne pre mna) a co si ludia myslia o mne ludia ktorich si vazim a mam rad, to je podstatne.

a vezmi si to takto: predstav si, zeby som tu neexistoval? ak si mozno vsimla osobne, ja rozpravam radsej menej.

a nezabudaj, ze ty si sem prikvitla dost neskoro. a ked si spustila meter odo mna, tak si nevedela prestat ;)

co mna vsak trosku skrie na akve je ze nespravila sutaz uz davno a hlavne ze snad viac neupozornuje na akcie, vystavy a ziadne clanky neposkytuje ani sa dalej nerozvija. keby nebolo forum tak je takmer mrtvo.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Maja » 19 Aug 2004 11:31 am

Je to pravda, Skala -ked sa s nim clovek rozprava, je vyborny a taktny posluchac, nasilu nevyvracia nazor a vypocuje si aj inu stranu. Je pravda, ze ked spustim ja, tak sa hodinu nik nedostane k slovu :-). (Skala ale take ukecane ako ja ma vacsina zenatych akvaristov aj doma :-)) Prikvitla som sem neskoro lebo som bola na www.akvarium.sk (trosku mrtva, ale naozaj pekna stranocka) a sem ma dotiahol Joko :-). Co mna skrie poriadne je, ze lobovanim francuzi vzali Martikanovi zasluzene zlato :-(.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Ig » 19 Aug 2004 12:01 pm

Maja napísal:Co mna skrie poriadne je, ze lobovanim francuzi vzali Martikanovi zasluzene zlato :-(.

FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ SKLAMANIE !!!!!!!!

Nazov temy presne odpoveda! Francuzi su obycajne slepe lobistike ziskuchtive SVINE !!! Dufam, ze nas zarmutok patricne zapijeme na dnesnom stretku. I ked ja pridem na biku, takze max 2x 10%.
Obrázok používateľa
Ig
 
Príspevky: 318
Obrázky: 9
Založený: 22 Aug 2003 12:06 pm
Bydlisko: Martin

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Atilla » 19 Aug 2004 12:31 pm

skala neprehanas to trocha ? recami typu :

kto sa zasluzil o rozvoj akvaristiky na sk viac ako ja ?
kto vysvetlil ako vsetko funguje v akva lepsie ako ja ?
kto pozna viac rybiek a rastlin ako ja ?

a potom este len si nadavajte dolezite je co xcem ja

to co su za reci ? nie si tu sef a nie si zas az take velke eso ako si namyslas resp. to tu roztrubujes

ale aby som nekritizoval ma to aj druhu stranku (ako vsetko)

ANO je pravda ze som sa od teba ja aj dalsi vela naucili
ANO je pravda ze si poradil mne aj vela ludom
ANO je pravda ze si pomohol mne aj vela ludom
ANO je pravda ze sa vyznas a nie si lamer

ale o tom to nie je, je to len o tom ze reagujes na kazdu zmenu vo fore a poslednu dobu malokedy k veci

a mozno ze si to schytal len preto lebo si znami a si extrem v prispevkoch a mozno preto lebo sa neurazis a neprestanes tu chodit

skor si myslim ze z casu na cas tu pride zopar ludi co si forum mylia s chat-om a ked je v teme co ma 50 prispevkov 20 TOTALNE od veci resp. nema ziadnu myslienku ztraca hodnotu

o duplicite tem nehovoriac

preto akvaria.sk ci ako sa to vola nebude nikdy to co akva.sk kym salik alebo marlo nezmazu DB !

hodte kamenom co ste bez viny ma napadlo :) teraz :lol:

a este 1-a myslienka co nam obcas vravel nas profak :

ak nie si presvedceny ze to co povies bude stat za to bud ticho a pomysli si ze si to uz povedal !!!
Obrázok používateľa
Atilla
 
Príspevky: 648
Založený: 25 Mar 2003 16:24 pm

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 19 Aug 2004 13:32 pm

- ano majo, trochu to prehanam. mas pravdu. ale len preto, ze sa dehonestuje to co robim a to co robia druhi.

- ja som nepovedal v sk, ja som povedal z akva.sk.
- to o tych rybach a rastlinach ju totalne klamstvo. poznam toho velmi malo.

- nie nadavajte si - taky somar nie som. ja vravim kludne sa do mna obuvajte, ale budem sa aj branit. tak ako to aj robim. a podotykam, ze nebranim len seba.

- nereagujem na vsetko a keby aj? skrie ma, ze si myslis, ze nie k veci. asi je to aj o mojom vyjadrovani, ale iny nebudem. chapem, ze ma moze mat plne zuby, alebo oci? ;)

- aha, presne na to narazas v dalsom odstavci, ano je to aj preto tak, ze som znamy a mam extremne nazory, to je pravda. ano, urazit ma dokaze iba zopar ludi. ale nemyslim si, ze by zo mna nejako ubudlo, zeby som to ako vravis "schytal". ja viem mnohym sa to nepaci, ale pre mna su konflikty na dennom poriadku, a toto by som ani velmi konfliktom nenazval.

- a k tomu profakovi - ja s nim uplne suhlasim. ak tomu nejakou zhodou okolnosti nerozumies co chcem naznacit, tak to, ze si myslim, ze mam co povedat.

- velakrat naopak drzim uz usta, pretoze moze odpovedat aj niekto iny, a proste sa mi nechce.

Dufam, ze dnes 19.8 Ta uvidim, Anet nesiem co som slubil, mam to v kapse.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na "Ad acta"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.