Moja prvotina - 112l



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Moja prvotina - 112l

Odoslaťod Giftzahn » 11 Máj 2012 08:09 am

laco77 napísal:Este by som sa rad opytal predsa len na to hnojivo - v clankoch sa pise, ze spory nespotrebovavaju dusicnany a fosfaty, naopak su dobre pre rastliny. Ked som dnes ale pozeral v ocbchodoch hnojiva pre rastliny vsade na obale bolo bez dusicnanov a fosfatov. Je take hnojivo potom vobec k niecomu?


njn, aj taketo hnojivo sa da vyuzit ... ono najlepsie bude ak si zadovazis pmdd a rozmiesas prvky a budes hnojit podla potreby ... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Moja prvotina - 112l

Odoslaťod trinitysk » 12 Máj 2012 18:34 pm

Silne doporucujem zacat hnojit makro, hlavne N a P az po pochopeni zasad a postupov a nehnojit hlava nehlava jedno cez druhe bez rozmyslu v style vela je malo a preto este viac..:-).... Pretoze inak budes mat coskoro vazny problem s riasami...Proste najprv studuj a potom hnoj..;-)
Obrázok používateľa
trinitysk
 
Príspevky: 2679
Obrázky: 15
Založený: 01 Máj 2010 09:52 am
Bydlisko: Praha

Re: Moja prvotina - 112l

Odoslaťod Giftzahn » 14 Máj 2012 08:37 am

jj, dva krat studuj a raz hnoj ... raz a poriadne ... a pokial nemas aku - taku "hnojaciu" prax ... kludne aj v "zahradke s okrasnymi drevinami, travnikom atd. "(filozofia a princip je rozhodne rovnaky) ... zakup testy a pomeraj vodu na vstupe a podla toho hnoj ... ked chmatnes prax ...uz aj bez merania to pojde ... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.