Fúúúúúj sklamanie



Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod barky » 19 Aug 2004 13:44 pm

Sice som zakazdym ako citam tuto temu pocital vzdy do 10 a niekedy aj do viac... aby som sa ukludnil a nepisal bez rozmyslu teraz napisem.

Peto poviem ti, kto pre slovensku akvaristiku z clenov akva.sk spravil viac ako ty. Su to Salik a Marlo alebo Marlo a Salik, aby som nahodou neurazil jedneho z nich tym, ze ho menujem ako druheho :-)

Dovolim si povedat, ze nebyt nich, nie je ani Skala taky znamy ako je, mozno by nevznikol ani tvoj klub a keby vznikol, tak ma urcite menej clenov, pretoze by sa o nom dozvedelo velmi malo ludi. Vdaka Salikovi a Marlovi mam nielen ja, ale aj ty a takisto kazdy iny nielen registrovany clen moznost vyjadrit sa k akemukolvek prispevku, mame moznost dohodnut si akvaristicke stretnutia, mame moznost povedat si to co chceme povedat, pochvalit sa tym cim sa chceme pochvalit a najst pomoct vtedy ked si uz nevieme sami pomoct...

Takze aj tymto by som sa chcel vam dvom Salik a Marlo podakovat za to ze ste nam tu moznost dali, ze nam tu moznost davate a vyjadrit prianie, ze nam tu moznost budete davat aj nadalej.

Prajem pekny den, nech vam rybicky zdravo plavu, rastlinky pekne rastu a manzelky/manzelia/frajerky/frajeri/deti/kolegovia/sefovia nech posluchaju

Barky
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Reklama

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod canart » 19 Aug 2004 14:09 pm

barky napísal:Dovolim si povedat, ze nebyt nich, nie je ani Skala taky znamy ako je, mozno by nevznikol ani tvoj klub a keby vznikol, tak ma urcite menej clenov, pretoze by sa o nom dozvedelo velmi malo ludi. Vdaka Salikovi a Marlovi mam nielen ja, ale aj ty a takisto kazdy iny nielen registrovany clen moznost vyjadrit sa k akemukolvek prispevku, mame moznost dohodnut si akvaristicke stretnutia, mame moznost povedat si to co chceme povedat, pochvalit sa tym cim sa chceme pochvalit a najst pomoct vtedy ked si uz nevieme sami pomoct...


...a nevzniklo by ani akvaria.sk
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 19 Aug 2004 14:28 pm

hej barky. ja som uz tiez raz dakoval. myslim, ze to ale vobec nepochopili. ale to je fuk. okrem toho - zabudas trochu na jednu malickost - nie je len akva.sk.

a nie je to moj klub, uz vobec nie. okrem toho, dovolim si zase trochu viac akoby som mozno mohol - pri presune ZEBRA do AKVATERA som poslal nejake maily ohladne toho. Unuval sa myslim iba jeden zo 12 na odpoved. Ostatni mlcali ako hrob. Je mi to velmi luto, je to aj salik, aj marlo, aj canart, aj fero, a mnohi dalsi. mam na to jedinu reakciu - SKUTEK UTEK. Ano, namietky poznam, beriem, aj sa niektori neskor ozvali inak, ale zo 13 ludi tusim jediny si dal tu namahu.

vies na koho sa mozem takto spolahnut - na NIKOHO.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod barky » 19 Aug 2004 14:44 pm

skala napísal:a nech sa ozve, kto si mysli tuto z akva.sk, kto spravil pre akvaristiku viac ako ja


Co si sa pytal, to som ti odpovedal, nic viac a nic menej... Ale ked sme uz pritom, spytam sa aj ja teba - co si teda spravil ?
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 19 Aug 2004 14:50 pm

predovsetkym cosi podobne si spominal aj ty - komunikoval som. snazim sa dokopat ludi ku aktivite. momentalne sa mi to viac dari aj zo starsimi chovatelmi, ktori boli viackrat mozno oklamani, znechuteni.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod marlo » 19 Aug 2004 16:06 pm

hhmm... no

myslim ze debata zacina byt stale zaujimavejsia a zaujimavejsia..Ale treba v nej pokracovat clovek sa vela dozvie aj osebe aj o akva.sk aj o ostatnych.
Dakujeme za chvalu a budeme sa snazit to robit nadalej dobre a pre Vas.
Tych ktorym sa nieco nepaci vyzyvam aby to kludne napisali a tym dali podnet k zmene a prehodoteniu situacie.

skala
tu v nejakom prispevku spomenul ze okrem fora je to tu mrtve a sutaz mala prijst skor a clanky nepribudaju tak rychlo.

vysvetlenie

clanky nepribudaju pretoze zatial okrem tych co su uz zverejnene sa nam nepodarilo presvedcit viacej ludi aj z akva.sk k aktivite aby niekto nieco napisal.Ano mali sme co to slubene..ale kazdy ma nejaku svoju pracu,rodinu a aj svoje problemy a starosti..takze na pisanie mu proste nevyjde cas..a ked ma cas mozno nema chut...Chapem
Stranku robime dvaja/salik,marlo/ sme sukromne osoby a nie ziadna organizacia..preto si nemozeme dovolit zaplatit niekomu aby napisal clanok a my ho potom nasledne zverejnili tu na www.akva.sk.
Ale stale mame nieco rozrobene a slubene..takze dufam a verim e clanky pribudnu.

SUTAZ
co mna vsak trosku skrie na akve je ze nespravila sutaz uz davno a hlavne ze snad viac neupozornuje na akcie, vystavy a ziadne clanky neposkytuje ani sa dalej nerozvija. keby nebolo forum tak je takmer mrtvo.


-myslim ze co sa tyka sutaze tak sme boli pravdepodobne prvy v CZ/SK internete kto sa na takenieco podujal.
-to ze potom bola sutaz narychlo na akvarium.sk :) ..a ako dopadla...a hlavne ako boli spokojni sutaziaci ?? to nech si kazdy urobi svoj obraz sam
-mali sme na tento rok premyslenu sutaz a aj dohodnuteho sponzora ale . . . . .
-a dalsia sutaz ? naco ked je momentalne na akvaria.sk ..nema vyznam robit dve sutaze na Slovenskom internete za rok. PRECO ?
Pretoze komunita akvaristov na .sk internete nie je moc velka.
A mam pocit ze po sutazi ktora bola na inom serveri ostalo mnoho znechutenych uzivatelov....

akcie
skala
o akciach o ktorych vieme na tie upozornime..aj uzivateia maju velmi jednoduchu moznost pridat do kalendara akciu o ktorej vedia... neviem co viac by sme mohli v tejto veci urobit.
"nezabudaj ze sme sukromne osoby a nie organizacia a akva.sk je sukromny projekt" takze o akciach sa dozvedame nie oficialne ale pomocou roznych informacnych kanalov.

Dufam ze som zareagoval na vsetko na co som chcel a dostatocne som vysvetlil co som chcel .

Ak je to niekomu malo moze ma pozvat na pivo a po "siedmom" pive mu poviem aj to co som nechcel :) :)
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod skala » 20 Aug 2004 08:10 am

marlo, a preco nepresviedcate ludi mimo akva.sk? alebo to by sa vam nepacilo? ja si myslim, ze by to malo fungovat trochu ako konkurz - vypises temu a cakas kto sa chyti. okrem toho, da sa zosumarizovat tema aj z fora, nie?

sutaz - ano asi prvy. ale preco nie tento rok????
a akvarium.sk - preco sa starate do druhych, kaslite na nich!!!
no, co je za tym ale..... ?
nevravim dalsia sutaz, ked je na akvaria.sk. pytam sa na minulost!
a to, ze nema vyznam 2 za rok. preco ste taki holubici? ved ide hlavne o zabavu. na ceny sa celkom vybodnite, ludia poslu urcite a je. pozri, ryby sa vystavuju kolko krat do roka, a co? mozno 10 krat do roka, ti isti ludia. A co? Ved je to aj o tom, ze to hodnotia iny ludia, ina porota, na inom mieste. ved napr. povedzte, nafotte dnes a poslite, ziadne stare veci.

inak komunita akvaristov celkom, nemyslim na nete je dost velka. vacsina ale spi, ale mozno sa este raz zobudia, alebo sa im Internet, moznost realizacie zapaci.

a znechuteni uzivatelia - spravte to lepsie. idealny model - das podmienky, dostanes akvaria, fotky, povies si porotu a nechas to na nej. ceny - zverejnenie. slus, jednoduche.

a tie akcie - no, vies, ja si mysli, ze to je malo. graficky by to malo dostat vacsi priestor. ale chapem, ze to je problem
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Maja » 20 Aug 2004 09:06 am

Marlo, prosiiiiiim, ak mate sponzora, co chce daco dat :-), tak tu sutaz urobte este tento rok. No a co, ze Slovensko je male a akvaristi nespojojni, ale v kazdom z nas je troska tuzby vyhrat aspon malinku blbovinku :-).
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod azet » 20 Aug 2004 10:42 am

skala ze:

sutaz - ano asi prvy. ale preco nie tento rok????
a akvarium.sk - preco sa starate do druhych, kaslite na nich!!!


maja ze:

Marlo, prosiiiiiim, ak mate sponzora, co chce daco dat , tak tu sutaz urobte este tento rok. No a co, ze Slovensko je male a akvaristi nespojojni, ale v kazdom z nas je troska tuzby vyhrat aspon malinku blbovinku
.

mmm. myslim si, ze je skoda, ak by sa to tento rok prerusilo. bol to pioniersky krok, urcite by ma tesilo, ak by sa sutaz na akve konala aj tento rok - mala by sa vytvorit takp. tradicia.

to, ze je sutazi viacej, nieje az tak na skodu. myslim, ze na minulu sutaz nemoze nikto nic zle povedat, prebiehala uplne ferovo a slusne a ziskala si istu prestiz (na rozdiel od akvarium...) ono casom by sa urcite vykrystalizovala ta "prava", kde by kazdy rad odprezentoval akvarka a kvalita by urcite stupala. skoda by bola, hodit to vsetko za seba, ked sme vsetci nabrali skusenosti z minulej sutaze. tym sa aj lahsie argumentuje so sponzormi, takisto s vecami ako navstevovanost, prispievatelia-prispevky. ved mame tu uz zopar kvalitnych ludi z ceska, polska :idea: :!: :!:

tak ako v internacionalnom meritku vela ludi zasle foto do ADA, AGA, aquabotanic a mnoho dalsich...je jasne, ktora ma najvyssiu "cenu".

postupne to nabera na obratkach-v akvaristike sa toho neda vela nasilu unahlit...
Obrázok používateľa
azet
 
Príspevky: 848
Obrázky: 15
Založený: 17 Feb 2003 18:13 pm
Bydlisko: ba

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod nino_q » 21 Aug 2004 02:30 am

tiez som za akva.sk sutaz, najlepsie asi nejaku vianocnu :-) alebo predvianocnu
Obrázok používateľa
nino_q
Moderátor
 
Príspevky: 749
Obrázky: 5
Založený: 05 Máj 2003 12:57 pm
Bydlisko: Senec

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod gabriela » 23 Aug 2004 10:32 am

hu hu hu hu huraaa, konecne po dovolenke a na kava stranke ;)
Ake mile prekvapenia ma tu cakaju?
Zeby uhorkova sezona?
Leto je tazke obdobie, ludia prichadzaju a odchadzaju...
Niektori sa nudia, niektori su zas rozlietani.

A o com sa to tu vlastne hadame? nech sa pridam?
Som si myslela ze sa svary tomuto foru vyhnu, vzdy som vo svojom okoli rozpravala o tejto stranke, o ludoch... o dobrych ludoch, ktori sa nehadaju a radia si, ktori umravnia aj nahodneho prichodzieho hulvata, milo ho privitaju, usadia, pohostia poradia...
No no no nekazte nam imidz :) Takych stranok vela na internete nenajdete, kde by clovek chodil rad tak ako domov.
gabriela
 
Príspevky: 885
Obrázky: 48
Založený: 18 Mar 2003 12:21 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Maja » 23 Aug 2004 13:19 pm

Gabriela ma pravdu. Je malo stranok kde sa nenadava pri prispevkoch a cetovani. Ked sa tu zapojim na IRC nemusim sa bat, ze budem musiet citat vulgarny slovnik nejakeho 14 rocneho primitiva...
Gabriela- to sa len natahujeme, ked sa stretneme, tak je to este pokojnejsie ako tu. Podla tej jednej turistickej reklamy: vsetci lakali turistov na adrenalin, pamiatky, tury, zazitky a jedno mestecko tam malo putac "Podte ku nam u nas si oddychnete, u nas sa nic nedeje." :-)
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod johny » 23 Aug 2004 17:51 pm

A hlavne sa to z konstatovania o offtopic prispevkoch zvrhlo na akesi:

"Ja som otyc.... kdo je vac"

Ako deti na piesocku, kto co kolko spravil, dakovacky, pocty, sochy, pominky, busty, vence, prenasledovanie, vysluchy, vazenie, poprava......
Sudruhovia..... majte rozum :D
Obrázok používateľa
johny
 
Príspevky: 163
Obrázky: 48
Založený: 12 Dec 2003 16:46 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Ig » 23 Aug 2004 18:39 pm

gabriela napísal:A o com sa to tu vlastne hadame? nech sa pridam?
Som si myslela ze sa svary tomuto foru vyhnu, vzdy som vo svojom okoli rozpravala o tejto stranke, o ludoch... o dobrych ludoch, ktori sa nehadaju a radia si, ktori umravnia aj nahodneho prichodzieho hulvata, milo ho privitaju, usadia, pohostia poradia...
No no no nekazte nam imidz :) Takych stranok vela na internete nenajdete, kde by clovek chodil rad tak ako domov.

Inak neviem, ale na stretku bola komorna atmosfera, nikto sa netahal za korienky ani za listocky a ani za rybycky.
Takze kludne sa pridaj, je to celko sranda citat a podla mna tu ide o fazulky cize o nic. Uz sme rozmyslali, ze zalozime aj temy na temu mensi hladuju a preto kradnu cigarety alkohol, ale potom sme to zavrhli lebo diskriminacia mensin a podobne... :lol:

mame se radi a nemame se radi .... la-la-la-la
Obrázok používateľa
Ig
 
Príspevky: 318
Obrázky: 9
Založený: 22 Aug 2003 12:06 pm
Bydlisko: Martin

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod dusko » 02 Sep 2004 11:58 am

hmm... zabudnime na skalu a jeho excesy a vratme sa k teme. Podla mna by malo forum ostat ake je.
poprve: vela tu uz bolo povedane. takze vela novych informacii sa tu logicky objavovat nebude. to tlachanie ale udrziava komunitu istym sposobom v pohotovosti.
podruhe: co sa tyka odchylovania od temy. parkrat som nasiel velmi zaujimave veci prave v takychto threadoch, ktore sa vyvinuli z niecoho uplne ineho. ak riesite problem, je logicke, ze sa budete bavit o vselicom.
potretie: to ze ludia pisu radsej novu temu ako hladaju je sice relativne zle, na druhu stranu to znamena, ze forum je natolko zive, ze odpoved pride dostatocne rychlo. co je podla mna velmi povzbudiva myslienka.

viac ma teraz nepada. este k niektorym prispevkom. napamatam kto ich pisal a nemeinim to teraz hladat. takze:
- som za sutaz. k skalovi: kedze je sutaz na akvaria.sk, co je svojim sposom trucpodnik na prilakanie ludi k e-obchodu, rovnako ako forum na akvaria, je logicke ze nie je velka chut na robenie klasickej sutaze, mozno su problemy aj so sponzormi. sk je prilis maly trh na to, aby boli sponzorovane sutaze viackrat do roka.

chcel som reagovat este na nejake veci, ale asi to nema zmysel. aspon sa mi uz nechce...

pekny den prajem
Obrázok používateľa
dusko
 
Príspevky: 82
Založený: 18 Máj 2003 16:23 pm
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Re: Fúúúúúj sklamanie

Odoslaťod Papagaj » 26 Máj 2005 01:48 am

pernik napísal:zacina se mi tento thread libit. Trochu se klonim k johnymu. U tohoto fora chybi jen ten osobni kontakt. My mame v baraku takovy neformalni akva spolek a delame naproti v bistru akvaristicke schuze, kde diskutujeme o vsem jen ne o akvariich. Rikame tomu akva spolek, protoze temer vsichni maji akvaria. Nejaka zaminka se najit musi. Takze bych se nerozciloval a stavim se k tomu zpusobem: zeptej se na co chces, a ja ti odpovim co chcu ja.

Jinak tak invektiva o *.cz forech. To bude dano tim, ze v cechah se pije pivo a to pozvbuzuje k bourlivym debatam, kde neni o hrubejsi slova nouze. Na slovensku se pije borovicka, a u te se moc dlouho diskutovat neda :-).

Tento prispevek pisu po dvou 12 stupnovych pivech, protoze je hrozne vedro. A tato diskuze se mi libi prave proto, ze je to v podstate takova spravna drbarna, kde si clovek pokeca. Ti, co hledají radu ji dostanou a pak se jako vsude jinde drbe o ho.... a o to jde. Pokecat se spriznenymi dusemi.

Mejte se. Jdu si zaplavat a splachnout jeste prach dne.

W000t :)) tak presne takychto cechov poznam , vy ste asi seci rovnaky :)
Budu mi ty cesky kolegovia chybat a hlavne tie ich pivarske akcie na vasej domacej pode :)
Ps> to je funny jak si vsetci cesi myslia ze slovensko = borovicka .
je to rok stare ale co sak to je asi moj druhy prispevok tento rok tak jeden spam si mozem dovolit :) Tak nech sa dari pernik>nebuduce dostanete vy 5 golov ! :)
Obrázok používateľa
Papagaj
 
Príspevky: 119
Obrázky: 14
Založený: 25 Feb 2004 22:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod amy01 » 23 Jún 2008 13:25 pm

čítala som stranu aj niečo :) a nebolo by dobre spraviť tu nieco ako chat? proste nejaku tzv. ,,kaviaren´´ kde by sa ludia bavili o hocicom? (teda co sa tyka akva). Nearchivovalo by sa to len ak by nieco niekto potreboval narychlo alebo by nenasiel taku temu, tak by nemusel zakladat novu a napisal by tam, a ten kto by bol prihlaseny by mu dal nejaku radu? ci je to uz moc?
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Odoslaťod amy01 » 23 Jún 2008 13:26 pm

hups kukam az teraz ze posledny prispevok bol pridany 2005 :) tak nic no :)
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Odoslaťod xDodox » 23 Jún 2008 14:15 pm

amy01 napísal:hups kukam az teraz ze posledny prispevok bol pridany 2005 :) tak nic no :)

Na www.akva.sk "funguje" CHAT / IRC.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Ceco » 09 Júl 2008 08:39 am

http://irc.akva.sk - to je pristup cez web

alebo je mozne pouzit nejakeho normalneho IRC klienta (Miranda + IRC plugin, mIRC, ...)
server: irc.akva.sk
port: 6667, alebo 7776

Tema o IRC chate: http://www.akva.sk/viewtopic.php?t=447
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Predchádzajúca

Naspäť na "Ad acta"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.