Stop-hydrin



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

Stop-hydrin

Odoslaťod jozko007 » 24 Júl 2012 16:07 pm

Ahojte akvaristi :)

mám akvárium približne 110 litrové. Chovám tam 5 neoniek a zdá sa mi že je jena tehotná, 1 prisavníka a 1 rastlinku.
Chystám sa vyčistiť akvárium ale pred čistením použijem stop hydrin preto lebo tam mam vela slimákov pár rokov a stale ich vyťahujem a stále sú tam a potom všetko umyjem môže to zabiť prisavníka a tehotnú rybu ?

a ešte jedna otázka na pár hodín sa mi večer vypne filter koli spánku lebo nezaspím ked to žblnkoce a celu noc nesvieti svetlo vadí to už to robím pár rokov už su zviknué :)
jozko007
 
Príspevky: 1
Založený: 24 Júl 2012 15:29 pm

Reklama

Re: Akvárium čistenie

Odoslaťod martin_s » 24 Júl 2012 16:17 pm

Pouzi search.php a dozvies sa dovod preco ma byt filter pusteny nonstop (nie je to potrebne rozpisovat v dalsej teme - aj tak je to tu uz X-krat vo fore...)
Neonka nemoze byt tehotna - nie je to totiz zivorodka (dokonca aj to by si sa dozvedel keby si pouzil search.php )
Taktiez by si sa dozvedel ze prisavnik je citlivy na pripravky s obsahom Cu a prave stop-hydrin je na baze Cu...
A ako bonus - pri pouziti search.php najdes aj temu o slimakoch v ktorej sa dozvies ako sa ich da zbavit aj bez pouzitia chemie...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.