Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 31 Júl 2012 17:23 pm

Neviem či toto patrí do " voľnej diskusie " ale ak nie, tak prosím admina aby to presunul :wink:

Chceli by sm Vás pekne poprosiť, aby ste si našli minútku času na podpísanie petície, ktorá sa zaoberá veľmi vážnou tematikou, čo sa týka týrania zvierat.
Nie je možné opísať slovami aké nehorázne veci páchajú ľudia na zvieratách. Sú to pre nich len úžitkové ,,predmety´´.
Zvieratá cítia tak ako bolesť tak aj pocity. Pomôžte jednoducho a to podpisom!
NEZATVÁRAJTE SI OČI!!! ĎAKUJEME!!
Linky na petície : http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
http://fragmenty.cz/iy099822.html

Videá sú len pre osoby so silnou povahou. Ide najmä o podpisy petície!!!
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Reklama

Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod spid3r » 31 Júl 2012 18:09 pm

Nechcem ti brat iluzie ale cakat ze peticia zmeni nieco v kraine ktora poriadne nerespektuje ludske prava je prinajmensom naivne :) (no offence)
Obrázok používateľa
spid3r
 
Príspevky: 833
Založený: 09 Mar 2011 10:41 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Mariok » 31 Júl 2012 18:24 pm

spid3r napísal:Nechcem ti brat iluzie ale cakat ze peticia zmeni nieco v kraine ktora poriadne nerespektuje ludske prava je prinajmensom naivne :) (no offence)

Súhlas, napriek tomu som petíciu podpísal...
Obrázok používateľa
Mariok
 
Príspevky: 1465
Obrázky: 53
Založený: 21 Dec 2006 19:14 pm
Bydlisko: Martin

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod dedojozef » 31 Júl 2012 19:00 pm

Dúfam, že sa mýlim, ale myslím si, že si sa len podpísal pod niekoho ego a ten niekto sa tým bude oháňať, až to bude potrebovať.
Obrázok používateľa
dedojozef
 
Príspevky: 1565
Obrázky: 22
Založený: 08 Sep 2010 10:02 am
Bydlisko: Zvolen

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Kruger » 31 Júl 2012 21:38 pm

nic v zlom ale do roka by mal zmiznut barierovy utes pri australii a vy tu riesite nejake psiska ? ako mam rad zvierata ale osobne by som radsej obetoval vsetkych psov sveta ako prijst o ten utes ...
http://www.novinky.cz/zahranicni/269358-velky-barierovy-utes-muze-zmizet-z-mapy-sveta-varuje-unesco.html
Kruger
 
Príspevky: 31
Založený: 02 Feb 2011 20:11 pm

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 31 Júl 2012 22:19 pm

Možno tým niekomu pomôžeme a možno nie, no vždy lepšie konať ako nadtým len lamentovať a opúšťať sa, že týrajú zvieratá.
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 31 Júl 2012 22:22 pm

Kruger napísal:nic v zlom ale do roka by mal zmiznut barierovy utes pri australii a vy tu riesite nejake psiska ? ako mam rad zvierata ale osobne by som radsej obetoval vsetkych psov sveta ako prijst o ten utes ...
http://www.novinky.cz/zahranicni/269358-velky-barierovy-utes-muze-zmizet-z-mapy-sveta-varuje-unesco.html



A nič proti tebe ale u mňa to je zas opačné. 100 ľudí, 100 chutí :wink:
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod amy01 » 31 Júl 2012 23:03 pm

Kruger napísal:nic v zlom ale do roka by mal zmiznut barierovy utes pri australii a vy tu riesite nejake psiska ? ako mam rad zvierata ale osobne by som radsej obetoval vsetkych psov sveta ako prijst o ten utes ...
http://www.novinky.cz/zahranicni/269358-velky-barierovy-utes-muze-zmizet-z-mapy-sveta-varuje-unesco.html


To ja by som radšej obetovala teba ako tie ,,psiská".
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Caiman » 31 Júl 2012 23:51 pm

video je sice dost neprijemne ale nechapem preco riesime peticiu do ciny ked nefunguje poriadne ochrana zvierat ani u nas????

Tyzden dozadu som u nas na firme na dvore nasiel male maciatko,pravdepodobne z nejakej tulavej macky...obvolali sme niekolko utulkov v BA a okoli a vsade nas poslali do prdele,ze ju mame pekne povedane "vyhodit"...nie su schopny riesit jednoduche veci nie to este taketo tyranie na uvedenom linku...tak preco Cina?
Obrázok používateľa
Caiman
 
Príspevky: 1220
Obrázky: 61
Založený: 24 Nov 2008 22:03 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod prasan » 01 Aug 2012 01:09 am

Musím súhlasiť so spid3rom a caimanom.I keď mi to nie je jedno.
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod dedojozef » 01 Aug 2012 08:12 am

amy01 napísal:To ja by som radšej obetovala teba ako tie ,,psiská".

Tomu sa hovorí humánnosť? Prednosť psa pred človekom?
Pevne verím, že to bola len unáhlená myšlienka z mladej, nezrelej, pubertou, láskou a neviem čím ešte, popletenej hlavičky.
Naposledy upravil dedojozef dňa 01 Aug 2012 08:13 am, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
dedojozef
 
Príspevky: 1565
Obrázky: 22
Založený: 08 Sep 2010 10:02 am
Bydlisko: Zvolen

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod SoRex » 01 Aug 2012 08:12 am

Neumím si představit, jak by mohla takováto petice do Číny vůbec proniknout, natož potom ovlivnit jejich tradice, které jsou starší než evropská civilizace!
Obrázok používateľa
SoRex
 
Príspevky: 749
Obrázky: 57
Založený: 07 Mar 2004 15:38 pm
Bydlisko: Praha

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod amy01 » 01 Aug 2012 08:36 am

dedojozef napísal:
amy01 napísal:To ja by som radšej obetovala teba ako tie ,,psiská".

Tomu sa hovorí humánnosť? Prednosť psa pred človekom?
Pevne verím, že to bola len unáhlená myšlienka z mladej, nezrelej, pubertou, láskou a neviem čím ešte, popletenej hlavičky.


Je pravda, že som sa nechala uniesť ale neznášam takéto komenty, dávať prednosť niečomu pred niečím keď každý má iné priority, za všetko si môžeme sami, my ničíme prírodu najviac. Ako teba pohoršilo, že by som dala predsnosť psovi pred takýmto človek (a to by som teda dala) tak mňa zase pohoršil ten štýl jeho písania. Dá sa to napísať aj inak a s citom.
Aj tak je tu celá táto téma zbytočná ...

Končím, lebo sa tu budem len hádať.
Obrázok používateľa
amy01
 
Príspevky: 444
Obrázky: 42
Založený: 25 Mar 2008 16:54 pm
Bydlisko: Celé zle

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod sweter » 01 Aug 2012 09:18 am

UPLNY suhlas s amy01. A co sa tyka peticie, podpisal som, ale tiez pochybujem, ze to nieco zmeni..
Obrázok používateľa
sweter
 
Príspevky: 233
Obrázky: 45
Založený: 14 Feb 2009 20:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 01 Aug 2012 10:46 am

Takto aby to bolo jasné. Viem, že pár podpismi sa nezmení celý svet a ani nič podobné. Možno tým pomôžeme niečomu, možno ničomu. No myslím, že za pokus to stojí. Možno je to len môj naivný názor, no ja stále dúfam že sa to konečne na tejto zvrátenej Zemi zmení, aj keď asi márne keďže ľudia sa správajú horšie ako zvery. No jednoznačne som touto témou nechcela začať hádku a ani nič podobné. Každý máme na toto iný názor, ja to rešpektujem, no prečo sa do seba teraz navážať ?!
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 01 Aug 2012 12:20 pm

No ja nechápem všetkých vás, čo tu prispievate a riešite čo a ako, a či, a neverím, a psiská a útes a čo ja viem čo ešte.
Podpíšte, alebo nepodpíšte , keď podpíšete vďaka a keď nechcete tak nep....te a prekliknite sa do inej témy, nikto vás predsa nič nenúti. Máte svoj názor, tak si ho nechajte, alebo komentujte v inej téme, kde sa o váš názor bude niekto zaujímať. Je to jasné????
Kruger, s tými psiskami si to prehnal, za prvé preto, že nechápeš to, že príroda je vzájomne prepojená keby nebol útes, neboli by psiská a možno a ba práve by to mohlo byť kľudne i naopak.
Chovateľ, milovník zvierat, ktorý dáva prednosť inému tvorstvu pred druhým je sebec a alibista a práve kvôli takým teraz ten útes zanikne, lebo niekto dal prednosť niečomu inému pred ním. Verím, že ti to došlo
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod martin_s » 01 Aug 2012 12:35 pm

Milan666 napísal:Máte svoj názor, tak si ho nechajte, alebo komentujte v inej téme, kde sa o váš názor bude niekto zaujímať.

Aj negativny nazor je nazor...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 01 Aug 2012 15:46 pm

martin_s napísal:
Milan666 napísal:Máte svoj názor, tak si ho nechajte, alebo komentujte v inej téme, kde sa o váš názor bude niekto zaujímať.

Aj negativny nazor je nazor...

Nechápeš, im sa to nepáči to podpisovať, nie komentovať
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Dusky » 01 Aug 2012 16:51 pm

neviem co tu chcete s nejakou peticiou, zahraniční diplomati nevedia dohodnut aby azijcania zabijali delfiny a veleryby, radsej sa sustredte na prirodu, ktora je u nas (tolko bordelu co je v tych riekach a v lese by sa ani za rok nevyzbieralo)
Dusky
 
Príspevky: 1438
Obrázky: 1
Založený: 06 Sep 2010 21:37 pm

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod lenin.sk » 01 Aug 2012 17:13 pm

amy01 napísal:
dedojozef napísal:
amy01 napísal:To ja by som radšej obetovala teba ako tie ,,psiská".

Tomu sa hovorí humánnosť? Prednosť psa pred človekom?
Pevne verím, že to bola len unáhlená myšlienka z mladej, nezrelej, pubertou, láskou a neviem čím ešte, popletenej hlavičky.[/quote

To nemyslíš vážne DJ?Ja mám 40 rokou,ale zastávam sa názoru veronoky.Tomu hovoríš ludia Ich a tvoje ego asi nemajú ďaleko od seba ,tiež si myslia že sú bohovia na tejto zemi a že si tu môžu robiť čo chcú.Ty by si dal aj zlatú medajlu hytlerovi aj pol potovi.Jediné zveri na tejto planéte su takyto lúdia!!!!!!!Nieje isté že tá petícia nepomôže ,ale môžme sa aspoň o niečo takýmto spôsobom pokúsiť a nečakať zo založenými rukami že šak mna sa to netýka mne jedobre?! :evil:
Obrázok používateľa
lenin.sk
 
Príspevky: 278
Obrázky: 9
Založený: 30 Nov 2010 20:56 pm
Bydlisko: piešťany

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 01 Aug 2012 17:50 pm

Presne proti takým ľuďom sa spisuje tá petícia ;) No už s tým prosím prestaňte. Ok, vyjadrite si svoje názory, no nemusíme sa tu zato " požrať ". Ak chcete podpíšte, ak nie, nepodpíšte. Skončila som
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod dedojozef » 01 Aug 2012 18:06 pm

Milan666 napísal:No ja nechápem všetkých vás, čo tu prispievate a riešite čo a ako, a či, a neverím, a psiská a útes a čo ja viem čo ešte.
Podpíšte, alebo nepodpíšte , keď podpíšete vďaka a keď nechcete tak nep....te a prekliknite sa do inej témy, nikto vás predsa nič nenúti. Máte svoj názor, tak si ho nechajte, alebo komentujte v inej téme, kde sa o váš názor bude niekto zaujímať. Je to jasné????

Počuj Milan, netuším čo za problémy máš v súkromí, ale začínaš byť neznesiteľný :wink: . Kľud a relax, veď nemusíš na všetko reagovať. :pivo:
Obrázok používateľa
dedojozef
 
Príspevky: 1565
Obrázky: 22
Založený: 08 Sep 2010 10:02 am
Bydlisko: Zvolen

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 01 Aug 2012 19:04 pm

Veď ani ty a ani tí čo tu ničím neprispievajú, myslím tými bezduchými slovami.
Buď však bez obáv, v súkromí mám všetko ako každý iný, avšak nevenujem sa len rybičkám, mám rád všetko živé so samotnou prírodou a takéto nič nehovoriace príspevky s podceňovaním všetkých a všetkého s mávnutím rukou odsudzujem.
No a nakoniec nevidím v mojom príspevku nič negatívne, skôr ešte viac potvrdzujem čo som napísal. Psychologiou sa už nezaoberaj
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Kruger » 01 Aug 2012 20:38 pm

no vy ste velmi zlati, tak sa teda vyjadrim jemnejsie, aj ked o znie drasticky, ked ubudne par stovak psikov nebude to mat vplyv na celkovy ekosystem sveta, natozto ten utes by mal dost znacny dopad... kam sme sa to dostali, miliardari prepisuju svoj majetok na svojich psov, ludia v afrike nemaju co jest a vy tu riesite psikov (mam psi rad, ale rozhodne ich nikdy nebudem uprednostnovat pred ludmi) zoberte si ktore kolvek mesto, kolko je v nom utulkov pre zvierata? no a potom si ho zoberte este raz a pozrite sa kolko je tam nejakzch unimobuniek pre bezdomovcov... nech si to ten clovek zapricinil akokolvek stale je to CLOVEK a ten je vzdy viac ako ktore kolvek zviera sveta. nezda sa vam chore ze uprednostnujete psov pred ludmi???
inak aby si niekto nieco nemyslel, aj ja mam psa, mam ho velmi rad ale keby predo mna dali hociakeho cloveka ktoreho som nikdy nevidel a mal by som si vybrat medzi zivotom mojho psa alebo zivotom cudzieho cloveka, bol by to ten clovek ktoreho by som si vybral, nech by som mal svojho psika akokolvek rad ... a inak sa ospravedlnujem za tie "psiska" ale dost ma rozhorcilo, ze v dnesnom svete je male maciatko viac ako clovek ... inak peticiu som podpisal ... :)
Kruger
 
Príspevky: 31
Založený: 02 Feb 2011 20:11 pm

Ďalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.