Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 01 Aug 2012 21:37 pm

Nie je to tak ako píšeš, teda ako to vnímaš. Kto môže za premnoženie psov? Kto povolal psa z prírody do svojich príbytkov ? Kto množí psov za účelom rýchleho zárobku? Kto vyhadzuje nechcených psov na ulicu? Kto poriada psie zápasy a ranené a mŕtve psy vyhodí vedľa cesty? Mohol by som pokračovať.......
Ľudia na ulici, hmm, no komu by ich nebolo ľúto, keď však pôjdeš do hĺbky problému zistíš, že 90% si za to môže samo.Žiaľ...
Ľudia v Afrike hmm, no vieš, že si zvykli na dodávky potravín z lietadla a robiť za boha nebudú. Väčšina potravín však končí v rukách ozbrojených tiež Aričanov, ktorý majú niekoľkokilové pásy nábojov prekrížené cez plecia, Čiže chudoba ryžu a samopalníci rizoto. Južná Afrika je tiež Afrika aááá?, no vidíš. Severná Afrika Lybia, Egypt, Tunis je tiež Afrika áááá? zase vidíš.
Či človek nieje živý zo zvierat? Zvieratá z Fauny? Nevďačí človek za kvalitný dobytok psom? Nevďačí človek za ochranu majetku psom? Nechráni pes mladých ľudí od návykových látok? Nelieči pes duševne choré deti tkzv. canis terapiou? Nepomáha nevidomým?, telesne postihnutým? Necíti pes príchod epileptického záchvatu skôr ako ten najlepší prístroj?
No a nakoniec, vedz, že jedinú lásku, ktorú si môžeš kúpiť za peniaze, je láska psa. Človek je jediný tvor, ktorý zabíja a vraždí svoj vlastný druh a keby len........
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Reklama

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod dedojozef » 01 Aug 2012 21:45 pm

Kokfo, to máš z vlastnej hlavy? Dobre sa to číta :) . Lepšie ako tá petícia. :pivo:
Obrázok používateľa
dedojozef
 
Príspevky: 1565
Obrázky: 22
Založený: 08 Sep 2010 10:02 am
Bydlisko: Zvolen

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod marlo » 01 Aug 2012 22:03 pm

Tato diskusia bude nekonecna.
Milan to vystihol.... za vsetko mozu ludia sami.
Aj za to ze si znicime tuto planetu.V honbe za ziskom nikto nepozera do buducna.... :(
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 01 Aug 2012 22:08 pm

Hej Milan super si to napísal, v tomto máš fakt úplnú pravdu.
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Aquarista » 01 Aug 2012 22:44 pm

Milan666
konecne vieme co ta serie, cely svet :lol:
preto tie nasr... prispevky :lol:
smutne je , ze maz bohuzial pravdu :( ,
ale ludia na ktorych sa tu vyvrsujes zato nemozu a tym , ze im nalozis to nezmenis ...
Obrázok používateľa
Aquarista
 
Príspevky: 209
Obrázky: 16
Založený: 03 Jún 2012 12:47 pm
Bydlisko: Košice

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Boris Bečár » 01 Aug 2012 23:01 pm

ale on to nespravil bezdôvodne ;) "obetovať všetky psiská sveta" je práve ten zaújmavý postoj( :shock: ) , ktorý sa tu viacerým nepáči a na ktorý Milan reagoval ... niekto má rád 1 časť prírody , iní majú radi prírodu ako celok . A práve tí sa tu teraz "vyvršujú" ... Jedna časť prírody je ovplyvnená inou a všetko to je vzájomne prepojené . Mám rovnakí názor ako oni .

A podľa mňa žiadna petícia nedokáže ovplyvniť takú veľmoc , ako je Čína .
Obrázok používateľa
Boris Bečár
 
Príspevky: 245
Obrázky: 2
Založený: 30 Júl 2011 14:43 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 01 Aug 2012 23:07 pm

Boris Bečár napísal:ale on to nespravil bezdôvodne ;) "obetovať všetky psiská sveta" je práve ten zaújmavý postoj( :shock: ) , ktorý sa tu viacerým nepáči a na ktorý Milan reagoval ... niekto má rád 1 časť prírody , iní majú radi prírodu ako celok . A práve tí sa tu teraz "vyvršujú" ... Jedna časť prírody je ovplyvnená inou a všetko to je vzájomne prepojené . Mám rovnakí názor ako oni .

A podľa mňa žiadna petícia nedokáže ovplyvniť takú veľmoc , ako je Čína .




Reagujem na druhú časť správy :D
Nevie to ovplyvniť, no páči sa mi, že sa o to aspoň snažíme. Ale bohužiaľ sú ľudia ktorí budú nadtým lamentovať a podobne, budú sa sťažovať, že zvieratá sú týrané ale nepohne preto ani prstom. (Toto nie je mierené na tvoju osobu, ja to len komentujem vo všeobecnosti :wink: )
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod sweter » 01 Aug 2012 23:18 pm

Aquarista napísal: ale ludia na ktorych sa tu vyvrsujes zato nemozu a tym , ze im nalozis to nezmenis ...


to ano, ale ti ludia tu argumentovali proti peticii tym, ze u nas (alebo aj inde vo svete) su podla nich zavaznejsie problemy. To je podla mna dost nelogicky argument a nevidim ziadny suvis s tym, ci podporim peticiu, ktora sa tyka napr. Ciny - podpisat ju totiz neznamena ze uprednostnujem tento konkretny problem pred inym. Aj ked je dajme tomu miziva sanca, ze tym nieco zmenim, tak za podpis nic nedam a ruka mi pri podpisovani neodpadne. Peticie, zasielanie emailov politikom a rozne ine formy podpory alebo vyjadrenia svojho nazoru sa riesia aj na Slovensku a cloveka, ktoreho to zaujima (alebo trapi), si k nim cestu najde ak chce..
Obrázok používateľa
sweter
 
Príspevky: 233
Obrázky: 45
Založený: 14 Feb 2009 20:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 02 Aug 2012 12:53 pm

Ale ja sa nevyvršujem na nikom ani na ničom, netreba mať vždy ležérny prístup ani k veľmoci ako je Čína aj keď sme malý štát začína nás vidieť, určite viete o čom hovorím. Nech každý robí čo môže a hovorí sa " ostatné je v rukách božích" len robme niečo.
Zrnká piesku sú maličké a predsa bez nich mrakodrap postaviť nejde......
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Dusky » 02 Aug 2012 13:43 pm

stale tu riesite ci zem neznicia ludia, co ked padnu par meteoritov trebars buduci rok? a cela snaha o zachranu zemegule bola zbytocna, ked riesite zvierata, tak preco potom jete mäso? ten byk alebo sliepka tiez trpela ked ju podrezali, takze tak
Dusky
 
Príspevky: 1438
Obrázky: 1
Založený: 06 Sep 2010 21:37 pm

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod prasan » 02 Aug 2012 13:51 pm

Pre obživu to človek občas urobiť musí.Videl si však tie čínske prívesky a v nich korytnačku?
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod sweter » 02 Aug 2012 14:07 pm

ja napriklad maso nejem, ale k chovu zvierat a ich zabijaniu sa da pristupovat tiez rozne = ci zvierata trpia viac alebo menej.. a co sa tyka meteoritov, to sa da na vsetko takto povedat.
Obrázok používateľa
sweter
 
Príspevky: 233
Obrázky: 45
Založený: 14 Feb 2009 20:33 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Dusky » 02 Aug 2012 14:57 pm

jo tie privesky su brutal, to hej, ale myslite si ze nejakou peticiou v Europe cosi dosiahnete? ked diplomati ci uz americki alebo europski nedokazu dosiahnut zakaz v Japonsku lovenia veleryb a delfinov bud kvoli mäsu alebo do cirkusu...alebo orangutany na Berneu, bez uražky nikoho sa nechcem dotknut ale zachranu psov by som dal na posledne miesto v zozname záchran (sú uplne iné druhy ktoré potrebuju zachranu, aby nevymreli)
Dusky
 
Príspevky: 1438
Obrázky: 1
Založený: 06 Sep 2010 21:37 pm

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod prasan » 02 Aug 2012 15:09 pm

Je to neľahké to hej.Čo sa ti stane keď podpíšeš.Pomôže to zadávateľom petície a ty budeš mať dobrý pocit.Načo tu rozoberať či to bude či nebude prospešné?
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod lenin.sk » 02 Aug 2012 15:11 pm

prasan napísal:Pre obživu to človek občas urobiť musí.Videl si však tie čínske prívesky a v nich korytnačku?



presne ako píšeš táto petícia je o týraní nie o zabíjaní pre potravu samozrajme že človek,alebo iný tvor tejto planéty musí z niečoho žiť,ale takým spôsobom ako to robia tý čínsky K...TI tak to je dosť silná káva. Zaživa drať z kože rezať laby a iné orgány o tom to to celé je!!!Niektorý sa tu vyjadrili že by v živote nedal prednosť zvieraťu pred človekom čo sa týka zabitia čo taký pedofili čo znásilnia nevinné deti a zabijú,vrahovia, afričania čo robia čistky znásilnujú ženy deti pozabíjajú poodrezávajú prsníky aby nemohli kojiť vlastné deti takým bi si dal prednosť?Milan to tu presne vystihol o čom to celé je som vdačny za takých ludí .
Tu máte tých K....TOU čo sa ich tak zastávate!
http://hlavuhore.wordpress.com/2010/04/ ... hongkongu/
Obrázok používateľa
lenin.sk
 
Príspevky: 278
Obrázky: 9
Založený: 30 Nov 2010 20:56 pm
Bydlisko: piešťany

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Veronika142 » 02 Aug 2012 15:13 pm

prasan napísal:Je to neľahké to hej.Čo sa ti stane keď podpíšeš.Pomôže to zadávateľom petície a ty budeš mať dobrý pocit.Načo tu rozoberať či to bude či nebude prospešné?



Tiež si to myslím, už som to niekoľkokrát napísala, ale už škoda reči nadtýmto..
Obrázok používateľa
Veronika142
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 03 Jan 2012 00:37 am

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Dusky » 02 Aug 2012 16:34 pm

nenapisal som ze nie je to dobre, ale su tu ine veci ktore treba riesit, a tym skor kym je neskor a na margo vsetkeho, neznasam azijcanov! vsetkych kolko ich je, vsetko zjedia, vsetko fotia, drzi su jak plostice :D
Dusky
 
Príspevky: 1438
Obrázky: 1
Založený: 06 Sep 2010 21:37 pm

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod prasan » 02 Aug 2012 16:37 pm

@Lenin.sk :pivo:
@Dusky: V jednom máš pravdu.Naša príroda volá o pomoc.Trebalo by poriadne začať riešiť situáciu a to nie len u nás.
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 03 Aug 2012 13:16 pm

Dusky napísal:nenapisal som ze nie je to dobre, ale su tu ine veci ktore treba riesit, a tym skor kym je neskor a na margo vsetkeho, neznasam azijcanov! vsetkych kolko ich je, vsetko zjedia, vsetko fotia, drzi su jak plostice :D

Samozrejme sú aj iné veci, no každý nech rieši to na čo má možnosti a tá petícia je jedná vec, ktorú stačí podpísať. A ak budeme mať možnosť pomôcť inde, tak pomôžeme aj tam :pivo:




O tých veľrybách vyššie spomínaných, no ste presvedčení, že američania bojujú za zákaz ich lovu? Ani zďaleka japonci aj nóri im hneď zapchali ústa keď im spomenuli ich emisie a tak to vo svete beží podľa hesla "najprv si pozametaj pred svojím prahom"
To je o politikoch, mi začnime s podpisom, zajtra budeme môcť robiť viac
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 03 Aug 2012 13:42 pm

Toto je tiež minimum, ale......
Prílohy
rady.pdf
(282.8 KiB) Stiahnutá 240 krát
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod astro » 03 Aug 2012 14:12 pm

keď sme už pri petíciách, skúste podporiť aj niečo čo je bližšie ako 7463 km od nás:
http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=671636
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod prasan » 03 Aug 2012 14:51 pm

No dobre teda :O)
Obrázok používateľa
prasan
 
Príspevky: 4307
Obrázky: 71
Založený: 03 Dec 2009 21:37 pm
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod Milan666 » 03 Aug 2012 16:14 pm

Prečo nie?
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Podpis petície proti ukrutnostiam na zvieratách v Číne

Odoslaťod spider30 » 03 Aug 2012 16:37 pm

Ja som to podporil :pivo:
Obrázok používateľa
spider30
 
Príspevky: 469
Obrázky: 12
Založený: 07 Feb 2012 12:21 pm
Bydlisko: okr.Spisska Nova Ves

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.