Rybarske olovka v akva



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: Rybarske olovka v akva

Odoslaťod TTjopo » 16 Aug 2012 07:54 am

Milan aby si si nemyslel ze ti chcem vzdy protirecit, tak nie nedal by som olovo do akva.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Reklama

Re: Rybarske olovka v akva

Odoslaťod batman » 16 Aug 2012 08:54 am

TTjopo napísal:Takto komplikovano to moze urobit aj s plexi a zatazi substratom ale to uz sa vsetko opakuje.Myslim ze zakladatel temi dostal svoju odpoved a je s nou spokojny, co bol aj zamer pri zakladani tejto temi.



Uplny suhlas, dakujem vsetkym co sa rozumne zapojili do debaty, ja som spokojny, ze som tuto temu nadhodil, dozvedol som torchu viac o tom ako veci vo vode funguju.

Este k samotnej teme, ano je vela inych sposobov (toto forum mam celkom prestudovane) ako udrzat drevo pri dne a napadlo ma aj to ze by tam asi nemalo ist, ale chcel som vediet PRECO by tam nemalo ist. Ked nieco robim tak vacsinou dobre viem preco to robim a v pripade olova v akva som nevedel preco presne by tam nemalo ist, par prispevkov v tejto diskusii mi to objasnilo. Preto boli prispevky o alternativach a vseobecnych dohadoch zbytocne najma ak sa stale dokola opakovali ale cenim si snahu pomoct.
batman
 
Príspevky: 29
Obrázky: 12
Založený: 11 Máj 2010 10:53 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Rybarske olovka v akva

Odoslaťod Milan666 » 16 Aug 2012 09:43 am

Naozaj bez urážky, odpusť, ale predsa toto sme preberali už základnej škole. Ono keby nebola iná alternatíva ako olovo, tak by som sa tým naozaj nezaoberal
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.