Akvaristická jeseň v Bratislave 2012



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Prídete na Akvajeseň ?

Áno
39
71%
Nie
5
9%
Možno
11
20%
 
Celkový počet hlasov : 55

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Vlado21 » 17 Sep 2012 21:29 pm

martin, "krabicou" je aj tato stranka. Stacilo by keby si organizatori precitali nazory/otazky tu napisane (pred aj po burze). :wink:
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Miloš » 17 Sep 2012 22:10 pm

Kajko88 napísal:Mudrovat vie kazdy, ale neda mi to :D :D nebol by najlepsie napad na propagaciu vytlacit papiere a povylepovat ich po zastavkach MHD??? Pride mi to tak ze jediny sposob ako sa dozvediet o takychto akciach je iba cez akva.sk... Keby ludia videli ze take nieco existuje ako su akvatrhy urcite by to prilakalo aj NEakvaristov...

neuveris ale skusenost nanestastie hovori nieco ine skusali sme roznu propagaciu od zasielania volnych vstupeniek do skol cez zaplatene vylepene plagaty, ucast v TV az po bilbordy a jedine co zvysilo navstevnost bola ucast v telerane inak je navstevnost +- rovnaka a skor zavisla od terminu ktory nanestastie tiez nevieme ovplyvnit ako od propagacie takze myslim ze tych par plagatov v akvaristikach a oznamy na internete by mali stacit aj ked uznavam ze v poslednom case terminy oznamujeme dost neskoro (aj ked na klubovej stranke su skor ale tam zasa vela ludi nechodi) mimochodom akvazima sa bude konat 15. - 16. 12.
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Miloš » 17 Sep 2012 22:15 pm

TTjopo napísal:Velmi by podla mna pomohlo aj nejake vyhlasovanie po rozhlase ak tam nieco take funguje alebo nejakym megafonom ,ze prednaska zacina.Vela ludi ked sa zarospravalo ani nemalo sajnu ze nejaka prednaska uz zacina ked debatovali o svojich skvostostoch co maju doma.To vyhlasovanie prednasok priamo na mieste by podla mna dost zvyraznilo pocet posluchacov.

Cau to myslis vazne na poslednej akcii som sice nebol nakolko som bol v Rychnove ale na minulych akciach boli navstevnici na prednasky pozyvani pomocou mikrofonu niekolko krat v case pred zaciatkom prvej prednasky a potom aj po skonceni prestavky takze nemyslim ze to bolo teraz inak
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Kajko88 » 18 Sep 2012 03:27 am

Miloš napadlo ma to, lebo som sa akurat bavil s priatelmi ze idem na akva-trhy, neverili ze take nieco existuje... par z nich som aj namotal aby isli somnou a boli milo prekvapeny... Vynenoval si vela prikladov kde je to zverejnene a vyzera to slusne, ale keby som ja nechodil na tuto stranku tak som tiez uplne mimo. Zrhniem to-akcia bola super a uz sa tesim na AKVA-ZIMU...
Obrázok používateľa
Kajko88
 
Príspevky: 90
Obrázky: 0
Založený: 02 Sep 2010 21:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod justinik » 18 Sep 2012 09:28 am

akvazima sa bude konat 15. - 16. 12.

Super, že vieme termín takto dopredu.. tešil som sa akvajeseň, ale nedalo sa ísť, kedže bolo treba oberať, už teraz sa teším na akvazimu...
Obrázok používateľa
justinik
 
Príspevky: 97
Obrázky: 9
Založený: 24 Feb 2008 18:26 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Richard Tokušev » 18 Sep 2012 09:46 am

Miloš napísal:...jedine co zvysilo navstevnost bola ucast v telerane inak je navstevnost +- rovnaka a skor zavisla od terminu ktory nanestastie tiez nevieme ovplyvnit ako od propagacie takze myslim ze tych par plagatov v akvaristikach a oznamy na internete by mali stacit aj ked uznavam ze v poslednom case terminy oznamujeme dost neskoro (aj ked na klubovej stranke su skor ale tam zasa vela ludi nechodi) mimochodom akvazima sa bude konat 15. - 16. 12.


Presne na to som myslel. To teleráno bolo super.
...a verím, že na Akvazime budú minička.
Obrázok používateľa
Richard Tokušev
 
Príspevky: 964
Obrázky: 34
Založený: 04 Máj 2009 16:16 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Giftzahn » 18 Sep 2012 09:54 am

njn, tak dufajme ze na akvazimu dojdu aj predajcovia vo zvysenom pocte ...:wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod barky » 18 Sep 2012 10:17 am

Len mala poznamka k ohlasovaniu prednasok - tak ako hovori Milos, aj tentoraz som prednasky ohlasoval prostrednictvom ozvucenia celeho vestibulu - cez mikrofon viackrat.
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod chnuro » 18 Sep 2012 11:37 am

Tak to je dobre vediet. Ja len tolko, ze som bol teraz na akvajeseni spolu s TTjopom, Radushom a Radushom juniorom. Bol to pekný výlet, no juniora by sme na prednaske asi neudrzali a odišli sme skôr.

Na prednaskach som bol v minulosti a páčilo sa mi to. Celkovo - Akva akcie (jar, jeseň, zima) sú pre akvaristického nadšenca sviatkom. Všetci musia pochopiť, že sa nedá vyhovieť každému a chcel by som apelovať na každého, aby si objektívnosť negatívnej kritiky najskôr premyslel, lebo to môže dopadnúť ako s časopisom Nové Akvárium.

Určite sme všetci radi (aj tí ufrflaní), že takéto akcie Klub Akva organizuje... lebo do Čiech sa mi veľmi nechce chodiť :-).
Obrázok používateľa
chnuro
 
Príspevky: 2405
Obrázky: 35
Založený: 10 Jan 2011 12:18 pm
Bydlisko: TT, PB, CA

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod tasidele » 18 Sep 2012 12:20 pm

skvela akcia, najma, vystava bojovnic spojena s drazbou. velke dik patri nadsencom - organizatorom. budu niekde zavesene fotky vystavovanych bojovnic? ester raz dakujeme ;)
tasidele
 
Príspevky: 2
Obrázky: 6
Založený: 28 Júl 2007 14:24 pm
Bydlisko: ba-ruzinov

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod johnyboy » 18 Sep 2012 12:38 pm

Ďakujeme pekne organizátorom za ďalšiu podarenú akciu.
Aj keď bolo menej predajcov, nakúpili sme toho viac než dosť.
Ja osobne by som privítal nejaké spestrenie - napríklad o čo sa v minulosti pokúsil párkrát Clarkii.
Také losovanie medzi kupujúcimi zákazníkmi potešilo každého výhercu.
Na moju otázku, prečo to už nerobí mi odpovedal že to nemalo želaný efekt, nebol o to velký záujem.
Škoda, bolo to prekvapujúce spestrenie perfektnej akcie na ktorú sa vždy tešíme.
Obrázok používateľa
johnyboy
 
Príspevky: 24
Obrázky: 23
Založený: 21 Okt 2006 11:04 am
Bydlisko: Sala

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod TTjopo » 18 Sep 2012 16:15 pm

Miloš napísal:Cau to myslis vazne na poslednej akcii som sice nebol nakolko som bol v Rychnove ale na minulych akciach boli navstevnici na prednasky pozyvani pomocou mikrofonu niekolko krat v case pred zaciatkom prvej prednasky a potom aj po skonceni prestavky takze nemyslim ze to bolo teraz inak

Ze som si to nikdy nevsimol.Asi malo kricite do mikrofonu :)
Bol som uz na par akciach a nikdy som nic nepocul.Myslel som to aj v priebehu nie tesne pred zacatim cca kazdu hodinku na prednasku noych navstevnikov upozornit.Ked tam niekto pride co by o prednasku mozno aj zaujem mal a nevie o tom ze prednaska je tak cca hodinku sa zdrzi urcite ak si ide len nieco nakupit do svojho akva a ide prec no keby sa na to upozornil mozno by ho to presvedcilo a na prednasku by si pockal.Priznam sa ze som teraz na prednaske tiez nebol lebo som na to zabudol ze su aj prednasky.Chcel som si aj nieco kupit no zasa ma odradila cena.Tak som sa len pozdravil s akvaristami co poznam a isiel domov.Aby som nezabudol - vystava bola fantasticka.Keby ma rozhlas na prednasku upozornil mozno by som zostal.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Jorik75 » 18 Sep 2012 21:01 pm

Všimla som si na Akvajeseni veľmi veľa mužov s malými deťmi. Muži by aj obzerali, ale deti už boli nervózne a umrnčané. Očko na pult s rybkami a očko na dieťa. Veľa z tých chlapov by určite šlo na prednášky a s radosťou, ale čo s deťmi? Napadlo ma už tam, že super by bol detský kútik. Stačila by jedna miestnosť. Ak zdravie a čas dá, kľudne sa hlásim ako dobrovoľník na 2-4 hodinky na stráženie capartov :).
Jorik75
 
Príspevky: 14
Založený: 16 Sep 2012 01:03 am

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod astro » 18 Sep 2012 21:09 pm

Jorik len aby sa ti tam nenanominovali aj tí muži ... :mrgreen:
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod Jorik75 » 18 Sep 2012 21:17 pm

V kostole pri sv. omši sa to dalo na tú hodinu a pol v pohode, ale ako poznám chlapov, šmiknú to tam o 8.00 a spametajú sa až doma o 19.00, keď sa ich žena spýta, kde je malý Jorik :). Skôr sa bojím alternatívy, že ich tam nechajú viac ako 3 hodiny :).
Jorik75
 
Príspevky: 14
Založený: 16 Sep 2012 01:03 am

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod TTjopo » 18 Sep 2012 21:59 pm

Ono ked je dieta do 2 rokov nieje to ziadna sranda po troch rokoch e to uz bez problemov.Hovorim zo skusennosti
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod marlo » 18 Sep 2012 23:02 pm

Jeden stých mužov som bol aj ja.Dokonca má hnal už ked som sa s niekým trocha zarozpraval.
Ale detskú radosť akú mal ten nás Filip z darovaneho raka od Ivana Vyslúžila som už dlho nevidel.
Celú cestu domov v aute ho držal v ruke a ukazoval mu celú cestu domov a komentoval mu čo práve vidí :) nadhera

Odoslané z SK17i cez Tapatalk 2
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod jiri sajar » 18 Sep 2012 23:04 pm

a možno by okrem detského kútika stálo za zváženie vytvorenie aj kútika odložených (dočasne prirodzene!!!!) žien, kde by sa po dohovore organizátorov s nejakými dealerkami kozmetických firiem (ktoré by to určite neodmietli) mohli naše lepšie polovičky povenovať svojim záujmom .... pomerne často vidieť niekoľko príslušníčok krajšej polovičky ľudstva posedávať napr. vedľa vrátnice pretože ich už nebaví sa túlať po sále a netrpezlivo očakávajú svojich drahých, ktorí so slinou v kútiku úst a zapálenými očami behajú medzi predajnými stolmi....
že Peter... ?!?! :angel: :pivo:

tak by sa zabilo hneď niekoľko múch naraz... a možno by sme to potom boli my akvaristi, ktorí by netrpezlivo mrnčali, že kedy už pôjdeme domov.... :lol:
Obrázok používateľa
jiri sajar
 
Príspevky: 720
Obrázky: 77
Založený: 28 Jún 2005 08:28 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod astro » 18 Sep 2012 23:16 pm

jiri sajar napísal:že Peter... ?!?! :angel: :pivo:

netuším o čom hovoríš... :mrgreen: :angel:
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod jiri sajar » 18 Sep 2012 23:34 pm

:lol: :pivo: :angel:
Obrázok používateľa
jiri sajar
 
Príspevky: 720
Obrázky: 77
Založený: 28 Jún 2005 08:28 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod TTjopo » 19 Sep 2012 18:23 pm

jiri sajar napísal:a možno by okrem detského kútika stálo za zváženie vytvorenie aj kútika odložených (dočasne prirodzene!!!!) žien, kde by sa po dohovore organizátorov s nejakými dealerkami kozmetických firiem (ktoré by to určite neodmietli) mohli naše lepšie polovičky povenovať svojim záujmom .... pomerne často vidieť niekoľko príslušníčok krajšej polovičky ľudstva posedávať napr. vedľa vrátnice pretože ich už nebaví sa túlať po sále a netrpezlivo očakávajú svojich drahých, ktorí so slinou v kútiku úst a zapálenými očami behajú medzi predajnými stolmi....
že Peter... ?!?! :angel: :pivo:

tak by sa zabilo hneď niekoľko múch naraz... a možno by sme to potom boli my akvaristi, ktorí by netrpezlivo mrnčali, že kedy už pôjdeme domov.... :lol:

Lenze potom by som nesiel na burzu zo 100€ ale 300€.Lepsie ich nechat doma nemusia cakat.Mi mame s manzelkou taku dohodu.Ona ma netaha po svojich akciach pokial nemam zaujem a ja ju netaham zo sebou pokial nema zaujem.Cista demokracia.Ziadne vycitky kto koho caka a bla bla bla.Ved to poznate.Stacilo mi raz potom sme/ja zaviedli tuto dohodu a je po problemoch v rodine.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod davidgilmour » 21 Sep 2012 16:47 pm

Zdravím, bol som na podobnej akcii prvýkrát, zavolal som aj pár kamarátov neakvaristov a poobdivovali veci.
Trošku vidím problém že sme tam boli rybičky hlavne pozerať, spoznávať a obdivovať, kdežto predavači by najradšej predávali. Našťastie tam boli tie bojovnice takže paráda, každopádne mne by vyhovoval viac výstavný a menej burzovný charakter akcie, spoznať čo najviac pekných rybiek, niečo sa o nich dozvedieť, a potom prípadne kúpiť.

Ako to bude na akvazime, bude sa tam hlavne nakupovať alebo aj v klude pozerať? V prvom prípade pojdem radšej sám, v druhom určite namotám viac ľudí.

Halančíci super, škoda že som kvôli dieťaťu nemohol byť celý čas na nich, hádam si zoženiem knižku od chlapíka prednášajúceho.

PS: Nestihol som kúpiť nejakú peknú bojovnicu, nevystavoval tam aj niekto z BA, žeby ste ma na niekoho odkázali, lebo v burze žiadne nevidím...

Ďakujem
davidgilmour
 
Príspevky: 77
Obrázky: 13
Založený: 30 Dec 2011 22:39 pm

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod TTjopo » 21 Sep 2012 17:12 pm

Na akvazimu bude zasa vystava miniakvarii
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Akvaristická jeseň v Bratislave 2012

Odoslaťod martin_s » 21 Sep 2012 18:35 pm

davidgilmour z BA bolo medzi sutaziacimi viacero ludi... Napr. milop (ktory min. v jednej kategorii aj vyhral + mal aj 2 alebo 3 miesto v tej istej kategorii), barky...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.