Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

Re: Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky

Odoslaťod Glitter » 29 Sep 2012 11:32 am

Nechápem, ale aspoň má pani gramatiaku na úrovni :)
Obrázok používateľa
Glitter
 
Príspevky: 1676
Obrázky: 6
Založený: 22 Mar 2011 18:52 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Reklama

Re: Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky

Odoslaťod astro » 29 Sep 2012 13:03 pm

Brambory napísal:Práveže som čítala. A nie len tu.
Ale vy si budete tupo mlieť dokola, iba útočiť, tak neviem čo si dovoľuješ mňa obviňovať z urážania, pretože toho objektom som tu ja alebo každý, kto s niečím raz začne, prípadne sa nebodaj len opýta na niečo, s čím začal niekto iný, aby to mohol aspoň čiastočne napraviť. Ja ich nemôžem dať ich do väčších akvárií, čo by som od začiatku urobila veľmi rada, keby som mohla (navyše podľa mnohých zdrojov je práve toto minimum, ktoré by mali mať), i keď teraz to už majú inak. Táto chovateľská deformácia, že si tu vlastne budujete nejaké virtuálne účty superhrdinov, ktorí všetkých urážajú (strašne by som takých hrdinov chcela vidieť v skutočnosti) vám nedovolila dokonca ani len pochopiť, že som dookola hovorila o týždni a nie dvoch, no aj napriek tomu ste stále mleli o dvoch týždňoch. O tých chorých obvineniach s odoberania elektriny na čierno ani neviem čo mám povedať, pretože to je naozaj LEN choré. A celá táto téma bola nakoniec iba o tom, že nemám právo vypnúť elektrinu, keď nie som doma. Nehovoriac o tuto nejakom pánovi, ktorého asi samého vypustili, keď takto vraví, ani nechcem vedieť odkiaľ a mal by brať nejaké utlmujúce lieky skôr, než vstúpi medzi ľudí, keď aj len virtuálne.
Fakt, chceli ste mi len dobre, tým, že ste mi len nadávali, ako aj všade inde ostatným. stačí si pozrieť napríklad fórum o hlodavcoch, niekto, kto je zjavne na fóre nový, sa opýta na úplne banálnu vec, ktorá ani nejak neprekáža a namiesto odpovede sa naňho zosypú dve strany urážok. Alebo iba taká blbosť, ak niekto ponúka šteniatka, pretože sa k susedovej sučke nechtiac dostal iný pes a dotyčný (ktorého sučka to ani nie je, iba chcel pomôcť nájsť nových majiteľov) je hneď tyran a všetky tie psy by mali dať radšej utratiť. Každý začiatočník, alebo keď je aspoň na fóre nový, možno dané zvieratá chová už roky a úspešne a raz sa vyskytne nejaký problém, tak sa opýta, je automaticky nevzdelaný sadista, ktorého by mali lámať na kolese a len vy ste sa s titulom z biológie už narodili.
Je to zvrátené, pretože keď si človek listuje v rôznych fórach, či už o rybách, hlodavcoch alebo o zdraví, produktoch či len všeobecne, všade nájde takéto útoky namiesto odpovedí, aj ak je to úplne banálna vec.
A keď som mala tie gule napísať sem, od začiatku som presne toto čakala, že bez ohľadu na to, čo napíšem, sa dočkám iba nadávok od chudákov.

Je to choré, spamätajte sa. Skúste si zavolať niekoho, kto sem či na iné také fóra nechodí a namiesto toho občas aj vylezie na denné svetlo (to si nájdite v slovníku, lebo inak asi ani to nepochopíte) a dokáže vám objektívne povedať, ako to vidí normálny človek, keď tu na každého, čo má otázku, hneď takto úboho ÚTOČÍTE, namiesto normálnej odpovede. Proste čistý primitivizmus a svedčí to len a len o vás! Už k vám len virtuálny vyhladovaný rotvajler chýba. :D

...povedala Bramborka, potiahla si posledný kúsok jointa, siahla po otcovej žiletke a......
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky

Odoslaťod Snoopy » 29 Sep 2012 13:07 pm

... a dufam ze za sebou zatvorila dvere ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázok používateľa
Snoopy
 
Príspevky: 1091
Obrázky: 6
Založený: 25 Okt 2011 11:16 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky

Odoslaťod Milan666 » 30 Sep 2012 08:41 am

Ahááááá?! brambory, mohlo mi to dôjsť :lol: :lol:
Vážení, aj vás tak milo oslovila? :lol:
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky

Odoslaťod TTjopo » 30 Sep 2012 19:14 pm

Hofi ja som sa dostal len do polovice akedze som nicomu z toho prispevku vobec nerozumel tak som to ani nedocital lebo som usudil ze je to strata casu.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky

Odoslaťod hofi » 30 Sep 2012 19:39 pm

Zvláštné,že na všetkých fórach jej a jej podobným vynadajú za "banálné" veci.Zrejme vedia prečo.Jej nestabilné,emotívne a miestami primitívne reakcie na členoch fóra hovoria za všetko.Ak by len trochu porozmýšľala,tak by usúdila,že bez filtrácie vodné živočíchy bez dozoru nemajú veľkú šancu na prežitie.
Naozaj je to strata času sa venovať tejto téme a jej slizkím...názorom.
Obrázok používateľa
hofi
 
Príspevky: 1144
Obrázky: 0
Založený: 11 Nov 2007 22:00 pm

Re: Moji slizkí kamaráti sami počas dovolenky

Odoslaťod Milan666 » 30 Sep 2012 20:37 pm

:pivo:
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Predchádzajúca

Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.