Malacky - Sturova - Akvaristika



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Malacky - Sturova - Akvaristika

Odoslaťod Romeo » 08 Okt 2004 08:24 am

Sturova ul. - asi momentalne najlepsia akvaristika a teraristika v MA. Najlepsi vyber rybiek, prijatelne ceny. Personal vam vsak moc neporadi, a preda vam aj taku kombinaciu rybiek aka sa vam (podla farby :-) ) paci, aj ked poviete, ze pojdu do spolocneho akva. Krmiva a lieciva najme Sera, ostatne pomenej. Technika - z kazdeho druhu niekolko typov na vyber, ceny priemerne. Rastlinky od Rataja ya jednotnu cenu 75Sk. Zive krmiva nemavaju, mrazene ano.

Akva, Kollarova ul. - predajna v likvidacii, dopredavaju vsetko co im zostalo. Videl som tam napr. cerpadielko Sicce Micra za 280Sk ! Skoda ze predajnu rusia, mavali rybky za dobre ceny, napr. bojovnice (aj samice) za 22Sk. Ako mi povedala majitelka, predavaju aj vybavenie predajne, takze ak mate zaujem, 80l nadrze ponukaju za 300Sk...
Obrázok používateľa
Romeo
 
Príspevky: 39
Obrázky: 19
Založený: 24 Feb 2004 11:00 am
Bydlisko: Malacky

Reklama

Re: Malacky - uz "len" 2 predajne...

Odoslaťod Romeo » 08 Okt 2004 08:27 am

Mimochodom, aj ked to nesuvisi priamo s touto temou, ak sem na portal chodia nejaky akvaristi z MA a blizkeho okolia, ozvite sa mi na SS, alebo mailom chvila@trc.sk . Rad by som zorganizoval nejake akva stretko v MA.
Obrázok používateľa
Romeo
 
Príspevky: 39
Obrázky: 19
Založený: 24 Feb 2004 11:00 am
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.