zoofast.sk



Zoznam internetových obchodov a vaše skúsenosti.

Re: zoofast.sk

Odoslaťod allys » 23 Jan 2012 13:38 pm

taakze som to riskla, dnes mi doslo akva. Vsetko prebehlo ok, aj ked ho nemali na sklade mi hned volali a informovali ma a slubenu dodaciu lehotu dodrzali. Zabalene prislo uplne precizne zvonka aj zvnutra, zvonka to bola skor gula z bublinkovej folie a vnutri jej tam bolo podobne mnozstvo :-) vybava kompletu: teplomer, ohrievac, filter, kryt, svetlo, nejaka chemia na start do vody a zradlo pre rybicky. mozem povedat ze som spokojna a urcite tu nakupim znova :-)
Obrázok používateľa
allys
 
Príspevky: 64
Obrázky: 1
Založený: 16 Jan 2011 17:43 pm
Bydlisko: Levice

Reklama

Re: zoofast.sk

Odoslaťod Giftzahn » 23 Jan 2012 17:52 pm

@allys: tu je homepage Aquael ... pozri sa ze co to vlastne kupujes ....
Kód: Vybrať všetko
http://www.aquael.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=134%3Amultikani&catid=48%3Afiltry-zewntrzne&Itemid=400&lang=en
:wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: zoofast.sk

Odoslaťod Sunkafit » 25 Jan 2012 11:19 am

asi to risknem aj ja lebo poštovné nad 25e zadarmo to je prvé a napr sera test box zakladný za 17e je bezkonkurenčná cena........ale štve ma na tej strenke napr obrázok k nemu je cena a nijaky popis :lol:
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: zoofast.sk

Odoslaťod Sunkafit » 06 Feb 2012 13:35 pm

všetko v poriadku cenu som si urobil 25,02 e :roll: a hned mi volali že niečo nemajú na sklade a poštovné aj tak zadarmo spokojnosť velká sera test box 17e bar kde nekúpite
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: zoofast.sk

Odoslaťod Milan666 » 06 Feb 2012 15:26 pm

Kto mi vysvetlí koľko čo stojí, som z toho pif
Kód: Vybrať všetko
http://www.zoofast.sk/-c-168_169_200.html
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: zoofast.sk

Odoslaťod Sunkafit » 06 Feb 2012 15:39 pm

ako ja som objednával len tovar čo má nejaký popis tomu čo ukazuješ som sa vyhýbal inak by som si objednal ovela viac vecí keby tam neboli len obrázky......ta stranka je hrozná :evil:
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: zoofast.sk

Odoslaťod Pavuk » 26 Dec 2012 23:16 pm

Ja sem dam negativnu skusenost. Objednal som si krmivo pre psa a zavesny filter. Tovar dosiel v bublinkovej folii ale zaujimave bolo ze 15 Kg vrece krmiva bolo zabalene spolu s filtrom v tej folii. Ked som otvoril krabicu od filtra, tak som vysypal kusky plastu. Krabica uz bola otvarana ale nepomackana, podla mna teda vedeli co posielaju . Odfotil som to a odoslal mail predajcovi. Ozval sa mi telefonicky, a teda ze mi posle tie plastove trubky ale ze ma len jednu a snazil sa ma presvedcit ze je polamana len ta jedna. Bol som dlhodobo mimo bydliska , tak som si to uz nevedel overit . Po cca 2 tyzdnoch som dosiel domov a napisal mu znova mail teda ze su poskodene oba, medzitym dosiel ten jeden kus. Znova mi zavolal predajca o tom ze tu druhu cast objednaju a aby som mal trpezlivost. Presiel jeden a pol mesiaca a stale nic. Na vianoce som tu druhu cast opravil silikonom a po 24 hod odskusal filter. Ten je nastastie v poriadku.
Prikladam foto.
Prílohy
DSCF0403.jpg
Obrázok používateľa
Pavuk
 
Príspevky: 65
Obrázky: 22
Založený: 31 Júl 2005 11:28 am
Bydlisko: Kosice

Predchádzajúca

Naspäť na Internetové obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.