Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod miso1987 » 03 Máj 2012 21:33 pm

niektore ryby sa ozaj vyborne ceny,co sa tyka kamennych obchodov,ale niektore ozaj supy...ostriezik purpurovy ked si dobre pamatam 3,50?ale zas ceny tetier roznych velmi dobre a to vyzeraju tie rybky slusne.zivorodky ale extremne slabe,dve rybky tam nenajdes rovnake,prekrizene snad vsetko co trosku uplava...mimo akva,terariove zvierata a papgaje,nakolko ich chovam ,ceny taktiez niekolkonasobne ako od chovatela alebo na inzerat jednoducho.ozaj extrem a to polovica su vyprchnute chore skapaciny.pre akvaristov sympaticke aj tie krmiva v akcii pri pultoch v predu.sympaticke aj to ze nove rybky maju v tzv karantene po vypusteni,co sa hocikde nevidi.inaaac taka minizoo,maly synator tam vydrzi obdivovat aj hodinu:))
miso1987
 
Príspevky: 106
Obrázky: 3
Založený: 06 Mar 2010 21:40 pm

Reklama

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod Maranella » 22 Okt 2012 18:12 pm

Tiež tam dokážem obdivovať aj hodinu a pripomína mi to malú mini zoo :)
No ale k veci len tolko som chcel, že dnes som tam našiel super korene za celkom dobrú cenu 6.60,-.
Na tie rozmery koreňov sa mi tá cena zdala relatívne nízka, dosť rýchlo sa to ale rozpredalo, lebo po 2hod. jak som tam došiel, už asi tretina chýbala...
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: Bratislava - Púchovská 10 - Super ZOO

Odoslaťod Tomas54 » 08 Jan 2013 16:13 pm

v tejto predajni som kupil krasny Echinodorus od Dennerle pre nano akva za prijatelnu cenu pod 6 Eur, ale co som z hrozou zistil. Su ,,certifikovany predajca zn. Tetra, tak som sa pozrel na filter TetraTec EX 400, ktory na akvaland.sk u marla stoji 55 Eur a oni nemaju hanbu pytat 105 a vyssie rady este viac. Tak isto predajne Amazon patria Super ZOO, tak cena je tam rovnaka
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Predchádzajúca

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.