Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod simona1 » 24 Jan 2013 18:53 pm

Ak sa nemylim uz len 1 z dvoch obchodov v meste zamerana aj na akvaristiku...
Aka je Vasa skusenost s touto predajnou?
simona1
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2012 19:29 pm

Reklama

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod Miga » 24 Jan 2013 19:36 pm

Ja poznám tri, ak nejaky nezrusili, inak ani jeden nic moc...
Obrázok používateľa
Miga
 
Príspevky: 112
Obrázky: 2
Založený: 28 Júl 2012 11:04 am
Bydlisko: Ružomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod doors010 » 24 Jan 2013 19:41 pm

nic moc ...ta predavacka ja fakt iba predavacka
doors010
 
Príspevky: 1245
Obrázky: 0
Založený: 26 Sep 2011 11:22 am

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod Miga » 24 Jan 2013 20:06 pm

doors010 napísal:nic moc ...ta predavacka ja fakt iba predavacka


chcel si napisat 3 predavacky :D :D :D ale jedna je este aj protivná :D
Obrázok používateľa
Miga
 
Príspevky: 112
Obrázky: 2
Založený: 28 Júl 2012 11:04 am
Bydlisko: Ružomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod simona1 » 24 Jan 2013 21:35 pm

Miga napísal:Ja poznám tri, ak nejaky nezrusili, inak ani jeden nic moc...



A kde vsade su este zamerane chovprodukty aj na akvaristiku? pokial viem tato v tescu a este v meste na mostovej...a kde je este tretia?
simona1
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2012 19:29 pm

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod Miga » 24 Jan 2013 22:21 pm

simona1 napísal:
Miga napísal:Ja poznám tri, ak nejaky nezrusili, inak ani jeden nic moc...



A kde vsade su este zamerane chovprodukty aj na akvaristiku? pokial viem tato v tescu a este v meste na mostovej...a kde je este tretia?


no v trznici
Obrázok používateľa
Miga
 
Príspevky: 112
Obrázky: 2
Založený: 28 Júl 2012 11:04 am
Bydlisko: Ružomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod simona1 » 24 Jan 2013 22:32 pm

Miga napísal:
simona1 napísal:
Miga napísal:Ja poznám tri, ak nejaky nezrusili, inak ani jeden nic moc...



A kde vsade su este zamerane chovprodukty aj na akvaristiku? pokial viem tato v tescu a este v meste na mostovej...a kde je este tretia?


no v trznici



tam uz nie je
simona1
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2012 19:29 pm

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod simona1 » 24 Jan 2013 22:41 pm

a co vyber ryb? zas podla mna celkom slusny, i ked nevravim ze maju vsetko co som si planovala kupit...ani ceny podla mna nie su najhorsie, obcas aj cestujem kade-tade a vzdy ked na nejaky chovprodukt natrafim idem sa pozriet, a ked ceny porovnam tak vacsinou su tu v tescu lepsie...
alebo nemate dobre skusenosti s rybkami odtialto?
a kde chodite vy nakupovat?
simona1
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2012 19:29 pm

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod Miga » 24 Jan 2013 22:50 pm

no to som nevedel ze ten v trznici uz nie je, tak pardon, ja moc casto ryby nenakupujem aj ked teraz by som potreboval noveho samca bojovnice, ale to ja kupim hocikde uvidim naozaj pekneho ale najradsej od chovatela daky mlady kus a nie tie stariny z obchodu... inak pravdou je ze nkupujem ostatne veci hlavne tam ale to preto lebo kde inde v RK, ale je to tak ze vsetko im musi clovek ukazat ked to chce
Obrázok používateľa
Miga
 
Príspevky: 112
Obrázky: 2
Založený: 28 Júl 2012 11:04 am
Bydlisko: Ružomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod simona1 » 24 Jan 2013 23:35 pm

A aky chovatelia su v Ruzomberku, viem ze na klacne pan M.Madar,ale nebola som u neho ako to tam ma...a aky su este?
Tak ja ked som sla do tesca do chovproduktu tak vacsinou s tym ze som konkretne vedela co chcem, a pokial to mali alebo mavaju nebol ziadny problem...mozno zalezi aj na koho clovek natrafi...
simona1
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2012 19:29 pm

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod Miga » 25 Jan 2013 06:19 am

simona1 napísal:A aky chovatelia su v Ruzomberku, viem ze na klacne pan M.Madar,ale nebola som u neho ako to tam ma...a aky su este?
Tak ja ked som sla do tesca do chovproduktu tak vacsinou s tym ze som konkretne vedela co chcem, a pokial to mali alebo mavaju nebol ziadny problem...mozno zalezi aj na koho clovek natrafi...


U p. Madara som bol, ma to tam fakt dobre a pokial by som chcel nieco z toho co ma aj on isto by som siel za nim, inych nepoznam ja sa o to nezaujimam lebo ako vravim nakup rýb neriesim kazdy tyzden :D :D :D ale su napriklad burzy a podobne...zrejme aj ja daku navstivym kvoli bojovnici ale az ked bude teplejsie, pokial neobjavim daco pekne v obchode... a to je dobre ze vies co chces ale oni vacsinou nevedia co chces :D pokial na to neukazes, ale ja im to nemam za zle je to normalne niektorí vedia viac niektorí menej, jednoznacne je to tu najlepsi obchod (konurencia nie je velka ze...)
Obrázok používateľa
Miga
 
Príspevky: 112
Obrázky: 2
Založený: 28 Júl 2012 11:04 am
Bydlisko: Ružomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod LaXo » 27 Jan 2013 12:28 pm

uz neni ani Madar, ani trznica, je len Tesco. Pominali sa nam zdroje v RK :(
LaXo
 
Príspevky: 353
Obrázky: 13
Založený: 23 Jún 2011 23:10 pm
Bydlisko: Ruzomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod simona1 » 27 Jan 2013 13:20 pm

Uz nie je ani p. Madar? a nahodou nejakych vyrobcov akvarii neviete poradit? zatial som pozerala na nete, ale aj v tescu robia na objednavku, znama si tu davala robit a vyslo ju to menej ako som ja zatial nasla na nete, tak sa pojdem asi aj tam opytat, ale ak viete aj vy poradit...
simona1
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2012 19:29 pm

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod LaXo » 27 Jan 2013 13:32 pm

ja som vyskusal jednu firmu z LM co sa chvalila ze robi akvaria uz roky rokuce, no po tom co mi spravili za minicko si uz netrufnem odporucit ich. Skus sklenarstva obehat, mozno sa Ti ale oplati pohadat cez google alebo tu na fore sa to uz rozoberalo, su aj nejaki overeni vyrobcovia co Ti akva donesu domov.
LaXo
 
Príspevky: 353
Obrázky: 13
Založený: 23 Jún 2011 23:10 pm
Bydlisko: Ruzomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod simona1 » 27 Jan 2013 13:44 pm

diky, idem pokukat na fore, tu som veru este nekukala
simona1
 
Príspevky: 53
Obrázky: 0
Založený: 01 Jan 2012 19:29 pm

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod denis » 29 Jan 2013 16:34 pm

tato akvaristika ma podla mna na ruzomberske pomery dobry vyber ryb, aj ceny su dobre. ked uz chce clovek nieco speci, tak za to treba priplatit vsade. v podstate nemam ani co vytknut tejto akvaristike, som rad ze je aspon tato, ked som z dlhej chvile na nakupe v tescu :) nikdy som tu nekupoval zivy tovar, radsej od chovatelov, pripadne burzy. jedina moja skusenost s nakupom, je ze mi nezohnali membrany do motorceka...

oco (Madar) sa prestahoval z klacna, preto zrusil chovnu. chovna v podstate funguje, ale len na krevetky, bez ryb. nechal som si crystal red, obycajne neocaridiny a cherry, plus som doniesol crystal black, ktore s redkami aj nosia. tiez su tam rilli a yellow, tie su vsak kamaratove, nemal kde dat a uz sa to mnozi same :) najviac sa tesim na red bee SSS, no ale tie su este mlade, zatial nenosia. casom mozno este nieco donesiem.

akvaria viem, ze lepili niekedy na stanici v sklarstve, ale to bolo daaavno, neviem ci to vobec funguje este. podla mna naj ceny by mohla mat prave tato akvaristika v tescu, majitel co viem tak mal a zrejme stale ma akvaristiky v MT a ZA, cize asi ma podchytenych dodavatelov.
Obrázok používateľa
denis
 
Príspevky: 767
Obrázky: 41
Založený: 12 Sep 2003 09:46 am
Bydlisko: Ružomberok

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod Staffik » 29 Jan 2013 19:02 pm

Žilinský chovprodukt by som neodporučil ani nepriateľovi,strašná obsluha neochota, ryby krivé a často choré,ale to je len môj osobný názor.Výborné ryby mal p.Maďar, škoda,že zrušili chov :( Denis potreboval by som poradiť s odchovom ak by si bol ochotný, kontaktuj ma cez ss
Staffik
 
Príspevky: 116
Obrázky: 2
Založený: 19 Dec 2012 22:35 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Ružomberok - Chovprodukt akvaristika Tesco

Odoslaťod doors010 » 29 Jan 2013 21:28 pm

ja som bol tiez u pana madara po krevetky ale celkovo sa mi u neho pacilo aj vyber rybiek ktore boli samozrejme krasne vyfarbene a zdrave...
co sa tyka predajni tesca je to katastrofa dnes som tam bol mala tam 18 mrtvych rybiek a to nevravim o inych chorobach ...proste otras...minule som tam natrafil na krevetky CJ co ma dost zaskocilo ze ich maju cena bola 1,89eura za kus kupil som vsetych 8 ks kedze ich mali umiestnene pri cichlidach ...ktore ich neustale nahanali...kokos proste brutal...ale co sa tyka ruzomberka tak je to asi najlepsi obchod...
doors010
 
Príspevky: 1245
Obrázky: 0
Založený: 26 Sep 2011 11:22 am


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.