30l akvarko pomoc



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

30l akvarko pomoc

Odoslaťod SkaSka » 30 Jan 2013 14:04 pm

Ahojte som zaciatocnik mam 30l akvarium s filtrom ohrievacom osvetlenim a mam tam 2 ancitrusov a 2 panciernickov chcel by som este jednu alebo 2 rybky pacia sa mi gupky myslite ze by sa tam este mestili ? Tie 4 rybky tam mam asi 2 mesiace a zda sa ze sa im dari. Len som chcel nieco farebne alebo aj jednu rybky ktora by nebola len na dne. Dakujem za odpoved budem rad za kazdu radu :D
SkaSka
 
Príspevky: 2
Založený: 30 Jan 2013 13:59 pm

Reklama

Re: 30l akvarko pomoc

Odoslaťod Staffik » 30 Jan 2013 14:18 pm

Ahoj no možno sa nahneváš, ale čo si niečo najskôr o tom prečítať, kým založíš akvárium? 30 LITROV pre prísav
-nikov je veĺmi málo. A rastlinky ak nemáš daj živé.Prísavnikov podaruj, alebo vráť späť do obchodu.Gupky môžeš,ale opatrne s množstvom,lebo sa ti rýchlo rozmnožia a nebudeš vedieť čo s nimi.A admin ti túto tému zamkne pravdepodobne...
Staffik
 
Príspevky: 116
Obrázky: 2
Založený: 19 Dec 2012 22:35 pm
Bydlisko: Žilina

Re: 30l akvarko pomoc

Odoslaťod SkaSka » 30 Jan 2013 14:31 pm

kolko tych gubiek 1 samec 3 samice ci mam iba samca zobrat ? Aby mu tam nebolo zle.
SkaSka
 
Príspevky: 2
Založený: 30 Jan 2013 13:59 pm

Re: 30l akvarko pomoc

Odoslaťod jarque » 30 Jan 2013 14:39 pm

http://rybicky.net/atlasryb/zivorodka_duhova precitaj si to cele, mas tam 90% odpovedi
Obrázok používateľa
jarque
 
Príspevky: 427
Obrázky: 16
Založený: 04 Okt 2010 23:42 pm
Bydlisko: Teraz Pezinok

Re: 30l akvarko pomoc

Odoslaťod Staffik » 30 Jan 2013 14:53 pm

Ten pomer si udal správny no vzhľadom na veľkosť akvária by si mohol skúsiť len samcov ak teda nechceš potomstvo...
Staffik
 
Príspevky: 116
Obrázky: 2
Založený: 19 Dec 2012 22:35 pm
Bydlisko: Žilina

Re: 30l akvarko pomoc

Odoslaťod martin_s » 30 Jan 2013 15:18 pm

Ked zivorodky tak skor endlerky nez gupky.
SkaSka pouzi search.php a prejdi si temy v tejto sekcii "Vase akvaria" kde si umiestnil aj ty tuto temu. Zameraj sa na akvaria podobneho objemu a urcite najdes dost inspiracie. Ako uz bolo napisane, prisavnikov radsej nie do tohto akva (pokial ho nechces pouzit iba ako vytieracku). Ak chces nieco podobne, tak potom skor otocinclus. Co sa tyka panciernikov - nepises o aky druh sa konkretne jedna, ale je dost mozne ze moze byt taktiez nevhodny do tohto akva, navyse mas iba 2ks a to nie je huf (su to hufovite rybky). Dobre je si o rybkach najprv co to nastudovat nez ich kupis a das do akvaria.

Temu zatial nezamykam, urobim to vsak ak sa zmeni na zmes duplicit (k comu to zatial smeruje). ocakavam ze sa tu objavi blizsi popis akvaria, pripadne aj nejake fotky, ako je tomu zvykom v temach v tejto sekcii...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.