Krevetky v akva



Všetko okolo akvarijných rýb

Krevetky v akva

Odoslaťod black87 » 26 Apr 2009 12:22 pm

zdravim chcem sa opytat mam v akvariu prisavnikov, mrenky, skalarov,colisa lalia a viacero guram ako perletova, modra... otazka je ci k tomu osadenstvu mozem dat aj krevetky ci si nebudu skodit a tak krevetky som este nevidel na zivo tak neviem ake to ma spravanie.dik za odpovede a mudrcov poprosim nech si odpoved nechaju pre seba
Obrázok používateľa
black87
 
Príspevky: 36
Obrázky: 1
Založený: 23 Okt 2008 14:32 pm
Bydlisko: Presovky kraj

Reklama

Odoslaťod aughostino » 26 Apr 2009 14:52 pm

nuz pokial mas v akva dost vela ukrytov ako napriklad javsky mach alebo nejake rastlinky, ktore rastu dost nahusto tak by ti krevetky mohli aj prezit pri tej osadke ktoru spominas ale ja osobne by som to radsej neriskoval vsetky spominane ryby su dost "pazrave" a krevetky by im posluzili ako zive krmivo ;)
Obrázok používateľa
aughostino
 
Príspevky: 443
Obrázky: 68
Založený: 12 Jan 2008 21:07 pm

Re: Krevetky v akva

Odoslaťod martin_s » 26 Apr 2009 22:47 pm

black87 napísal:zdravim chcem sa opytat mam v akvariu prisavnikov, mrenky, skalarov,colisa lalia a viacero guram ako perletova, modra... otazka je ci k tomu osadenstvu mozem dat aj krevetky ci si nebudu skodit a tak krevetky som este nevidel na zivo tak neviem ake to ma spravanie.dik za odpovede a mudrcov poprosim nech si odpoved nechaju pre seba
No ja budem asi za "mudrca", ale skus pouzit vyhladavanie a skus najst klucove slova ako "krevetky" (najdes najrozsiahlejsiu temu tu na akva.sk, ktora je venovana prave krevetam a je tam popisane vsetko co potrebujes o nich vediet na zaciatok, a aj odpoved na tvoju otazku). A skus tam zadat aj "desatoro" a najdes temy jasnejsie desatoro a dovod zamykania tem, ktore ti tiez odporucam precitat
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Odoslaťod elwiss » 27 Apr 2009 00:51 am

a ja sa pripajam k martinovy s.
nechtu nieje sam za mudrca. ma totiž to pravdu.
o krevetach sa tu popisalo straaasne moc. skus to napisat do jednej z uz zalozenych tem :wink:
napr.sem:
viewtopic.php?t=100&highlight=krevety
Obrázok používateľa
elwiss
 
Príspevky: 151
Obrázky: 25
Založený: 28 Mar 2007 22:54 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Krevetky v akva

Odoslaťod papar » 12 Feb 2013 15:11 pm

Viete mi poradiť aká je toto kreveta?
Ďakujem
Prílohy
kr.jpg
Obrázok používateľa
papar
 
Príspevky: 237
Obrázky: 24
Založený: 12 Sep 2006 03:58 am
Bydlisko: Kežmarok - Huncovce

Re: Krevetky v akva

Odoslaťod papar » 12 Feb 2013 15:17 pm

zistil som,,je to Neocaridina denticulata
Obrázok používateľa
papar
 
Príspevky: 237
Obrázky: 24
Založený: 12 Sep 2006 03:58 am
Bydlisko: Kežmarok - Huncovce


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.