Estadio Santiago Bernabéu



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Estadio Santiago Bernabéu

Odoslaťod Master_Blaster » 22 Máj 2013 00:01 am

V akvariu sa mi objavil nejaky sajrat - asi riasa... Nachadza sa hlavne pri zdroji svetla v hornej casti nadrzi na listoch rastlin a na filtri. Je slizoviteho charakteru, vyzera to dost hnusne, akvarium je asi 2 tyzdne necistene, ziadne zmeny, krmim standartne, iba vlocky. Vsimol som si to prvykrat pred tromi dnami, postupne sa to rozsiruje... Co mi odporucate? Voda trosku smrdi, predtym vonala ako perwoll... :D Hnojil som do teraz asi 300mg drasliku a 1,5ml csm+b - 20g/500ml, kazde rano. Je mi jasne, ze treba vycistit vodu - uz sa chystam 2 dni :(, snad zajtra to spravim. Nieco ine okrem cistenia vody? Ako sa vola ta riasa? Video zo vcera.
http://www.youtube.com/watch?v=w9lGSv-a_nA
Master_Blaster
 
Príspevky: 70
Obrázky: 0
Založený: 16 Sep 2007 21:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Estadio Santiago Bernabéu

Odoslaťod xitanaf » 22 Máj 2013 14:30 pm

Skus zmerat NO3. Tipoval by som, ze prisiel cas na dalsiu zlozku hnojiva, KNO3. Ale nepridavaj skor ako si budes isty, ze je to nedostatkom dusika

HTC Incredible S Custom soft. Nik Project X 4.0.3 with Sense 4.0
Obrázok používateľa
xitanaf
 
Príspevky: 365
Obrázky: 19
Založený: 07 Sep 2005 16:26 pm
Bydlisko: Bratislava - Nové mesto

Re: Estadio Santiago Bernabéu

Odoslaťod Master_Blaster » 22 Máj 2013 17:57 pm

ok, dnes otestujem pred vymenou vody vsetky parametre, hodim sem detailne fotky... A viete meno riasy?
Master_Blaster
 
Príspevky: 70
Obrázky: 0
Založený: 16 Sep 2007 21:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.