Full 300l



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Full 300l

Odoslaťod kromm6 » 22 Máj 2013 07:50 am

Ďakujem za pochvalu, Pridávam ešte foto prísavníkov sú fakt ako lietadlá keď plávajú :D
@Glitter - menšie by som nechcel podla mňa toto je mininum ale keď ti stačí tak 15-20 rybiek aj 200l sa dá.
@Smajdicek šak v Nitre a okolí sú také aj v prírode. U nás na záhorí (Buková) sú hlavne biele a do žlta kamene. Respektíve plavené z Dunaja. . Kamene sú normálne z obchodu- andezit, kde predávajú dlažby a kammenné obklady. Najčernejší z bežne dostupných je bridlica -to mám ale je moc tenká a drolí sa vo vode a amfibolit prípade čadič ale ten u nás nemali. Keď budem mať cestu ešte pozrem v Perneku resp. v Rohožníku aj tam sú lomy - taký antimonit tiež vyzerá dobre.
Budem ich potrebovať aj ja viac. Ale keď budeš mať cestu nejaké ešte ostali ak sa ti chce vláčiť šutre:-)
Prílohy
S1230024.JPG
kromm6
 
Príspevky: 46
Obrázky: 0
Založený: 09 Máj 2012 11:55 am
Bydlisko: okr. Senica

Reklama

Re: Full 300l

Odoslaťod smajdicek » 22 Máj 2013 08:39 am

Cestu by som mal mať dnes do BA :D Skúsim ešte tu pohľadať dačo, keby som nič nenašiel tak sa ti ozvem :)
smajdicek
 
Príspevky: 387
Obrázky: 22
Založený: 17 Mar 2013 16:22 pm
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.