The Cave, 90L



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: The Cave, 90L

Odoslaťod Maja » 07 Jún 2013 12:28 pm

Maranella, prosím Ťa aké to má rozmery? Má potenciál na labyrintky. Keď to pozadie jemne zarastie obyč jav. machom (či podobným), bude to vyzerať ako 3Dmud akva- ako 3D pohľad na blato. Vhodne doladiť raslinami, koreňom. Do toho neskutočne nádherné betičky imbellis, alebo prekrásne tussyae, či rovnako krásne coccina a budeš mať radosť na mnoho a mnoho rokov. A ak sa ti ich podarí odchovať budeš aj jediný, kto ich bude v blave predávať :D. Ako by povedal američan "Vidím v ňom veľký skrytý potenciál!" :). Kámo je mať prachy, idem do toho :). Z toho objemu, pozadia a výšky môžeš urobiť fakt nádherné bettárium :).
-tieto druhy betta môžu tvoriť skupinu s viacerými samcami a sú skutočne prekrásne-
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Reklama

Re: The Cave, 90L

Odoslaťod Maranella » 07 Jún 2013 15:16 pm

Je to 60x30x50 (d š v)
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: The Cave, 90L

Odoslaťod Maja » 07 Jún 2013 15:39 pm

wow... opticky sa na obrázku zdá byť oveľa väčšie... dáaaj sa zlomiť na tie betty :D
alebo- výborný typ na zbavenie sa akvária ktoré nám nevyšlo- s nesmiernou pompou a atmosférou slávnosti ho oficiálne daruj žene. Hľa žena, tvoje prvé akvárium! A jasné, že sa treba tváriť, že si odtŕhaš od vlasných úst :), ale čo by si z lásky nespravil. :D
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: The Cave, 90L

Odoslaťod Caiman » 07 Jún 2013 21:33 pm

Maja netreba to zase prehanat s tou chvalou :pivo:
Tie nalamane kusky bridlice z paludaria mam stale doma,darujem ti ich za odvoz ked budes chciet :wink: je toho asi za jeden plny kybel

No tesim sa na nove akva po prestahovani,ak by si sa tohto nevedel zbavit zobral by som ho spat komplet okrem skla - teda skrinku,filter,svetlo a kamene.Akvarko mi uz netreba,dal by som uz zlepit nove optiwhite tak ak chces napis mi ss a dohodneme :)
Obrázok používateľa
Caiman
 
Príspevky: 1220
Obrázky: 61
Založený: 24 Nov 2008 22:03 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: The Cave, 90L

Odoslaťod Maranella » 07 Jún 2013 22:13 pm

Máš SS kámo :)
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: The Cave, 90L

Odoslaťod Maranella » 11 Jún 2013 19:55 pm

Dnes som sa poslednýkrát pohral s akváriom pred sťahovaním. Na fotografii bol použitý efekt Sharpen 3x :)

Obrázok
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.