dennerle nano cube - complete plus 30 l



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

dennerle nano cube - complete plus 30 l

Odoslaťod bystro » 29 Nov 2013 20:11 pm

Zdravím. Vianoce sa blížia a čas nakupovania darčekov tiež. Premýšľam čo by som kúpil ako darček priateľke, a dospel som k tomu že by som jej kúpil nano akvárium dennerle nano cube - complete plus 30 l -106€. Doma mám 200l malawi akva a páči sa jej to a ked som jej ukazoval na nete nano akvaria a páčilo sa jej to a povedala že by si to vedela predstaviť že by to mala doma. Hladal som nejaky komplet,atd. a dospel som k tomu že to Dennerle bude asi predsa najlepšia kupa, aj ked trošku drahšia ale myslím že sa to oplatí, vlastne je tamvšetko čo na založenie akva potrebujete a myslím že ak by somto kupil po častiach vyšlo by to cenovo rovnako. Potom by stačilo dokupit iba rastlinky a krevetky, popripade nejake mini rybky :) Myslíte, že je to vhodný darček ? a tiež vas prosím o nejaké vaše názory a skusenosti s mini akva :)
Naposledy upravil martin_s dňa 01 Dec 2013 00:18 am, celkovo upravené 1 krát.
Dôvod: Pravidlá diskusie, bod 7.
Obrázok používateľa
bystro
 
Príspevky: 36
Obrázky: 0
Založený: 14 Nov 2010 15:38 pm
Bydlisko: TT

Reklama

Re: vianočny darček

Odoslaťod astro » 29 Nov 2013 20:13 pm

Áno, prečo nie, dobrá voľba. A ak sa jej to nebude páčiť tak máš po Vianociach darček pre seba ;)
Sám som 20l kocku od Dennerle mal, je to veľmi efektný set, hoci trošku drahý. Hlavne osvetlenie, to som nahradil 11W svetlami od Aquael-u.
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: vianočny darček

Odoslaťod bystro » 29 Nov 2013 20:36 pm

len aby ona mne nekúpila to iste :D a hej ked sa jej nebude páčiť, nájdem tomu miesto u mna doma :) a to osvetlenie je slabé alebo menej kvalitne ?
Obrázok používateľa
bystro
 
Príspevky: 36
Obrázky: 0
Založený: 14 Nov 2010 15:38 pm
Bydlisko: TT

Re: vianočny darček

Odoslaťod esmee » 29 Nov 2013 20:39 pm

dennerle osvetlenie je trošku drahšie, ale určite nieje menej kvalitné :) tiež som uvažovala nad setom dennerle, ale nakoniec akvarium som kupila celé aquael, ale piesok+výživný substrát bol dennerle :)
esmee
 
Príspevky: 159
Obrázky: 0
Založený: 07 Okt 2012 15:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: vianočny darček

Odoslaťod Maja » 30 Nov 2013 22:16 pm

Ak vyjadrila názor, že sa jej to páči a vie si to predstaviť, že to má doma- ako si napísal, tak je to ok- jasný vianočný darček.
Ak ale povedala, že je to pekné.... áaano páči sa jej to a ok, vedela by si predstaviť, že to má doma- nekupovať :D.

Nám ženám sa má jemne naznačiť koľko to stálo, aby sme boli hrdé, koľko ste na nás obetovali :), ale zasa nie okato, aby to nepripadalo ako výčitka koľko vás to stálo :). Ak sa jedná zároveň o chlapov koníček, tak okolo toho omáčku, aby to nebrala na ľahko: "No jasné, si si to odfajkol a kúpil niečo z fachu... pfff..." ale pekne to pocukrovať: "zlatíčko, videl som, že sa ti to páči, aby si si skrášlila svoju izbičku a vy ženy ste trpezlivé, tak som presvedčený, že to miničko je v dobrých rukách..." V jednej vete to, že si jej splnil sen, že jej dávaš niečo pre krásu a že je múdra a pracovitá :).

Potom napíš ako si dopadol, som zvedavá :mrgreen: .
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: dennerle nano cube - complete plus 30 l

Odoslaťod bystro » 16 Dec 2013 20:27 pm

tak nakoniec sme dopadli tak že sme sa nejako rozpravali a zistili sme že sme si chceli kupit navzajom obidvaja to iste :D tak sme t vyriešili tak že sme sa zložili a budeme mat jedno spoločne ;) tak teraz už len čakáme na Vianoce aby sme si ho mohli založit :)
Obrázok používateľa
bystro
 
Príspevky: 36
Obrázky: 0
Založený: 14 Nov 2010 15:38 pm
Bydlisko: TT

Re: dennerle nano cube - complete plus 30 l

Odoslaťod denis » 17 Dec 2013 19:03 pm

bystro stastny to clovek :) aj ja chcem zenu co bude chciet sama od seba kupit a hlavne zariadit akva :D
Obrázok používateľa
denis
 
Príspevky: 767
Obrázky: 41
Založený: 12 Sep 2003 09:46 am
Bydlisko: Ružomberok

Re: dennerle nano cube - complete plus 30 l

Odoslaťod bystro » 18 Dec 2013 23:37 pm

díky ;) :D no vidíš to kto hladá najde :D a ešte ked sa aj teší na krevetky a na všetko, všetko ju zaujíma a to sa mi páči :) btw. ty nepredávaš krevetky ?
Obrázok používateľa
bystro
 
Príspevky: 36
Obrázky: 0
Založený: 14 Nov 2010 15:38 pm
Bydlisko: TT

Re: dennerle nano cube - complete plus 30 l

Odoslaťod bystro » 04 Jan 2014 19:30 pm

výsledok si môžte pozrieť tu :) :arrow: by-ni-cube-30l-t15482.html
Obrázok používateľa
bystro
 
Príspevky: 36
Obrázky: 0
Založený: 14 Nov 2010 15:38 pm
Bydlisko: TT


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.